Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte, tak vidím, že ste sa tu včera večer zase rozpísali. Asi sem musím chodiť len po večeroch 😬

• ahoj jani..no dnes tu nik nechce napisat 🤔

• ahojky..sa tesiiim konecne mam cast nudnych tematickych planov do prace hotovych

• Sponzor fóra
  • ahoj luko..no ja sa este stale babrem s programami..kedze mam ich dost,co pouzivam 😬

• my pozerame zimnu dovolenku, zatial nas zaujal hotel relaxacny Avena v Tatrach, ma sice "len" tri hviezdy ale vyzera velmi pekne, zajtra by sme sa mali rozhodnut, kedze sme nemali libanky, ist tam relaxovat a mozno aj zalyzovat (ak nebude drahe pozicovne, bos voje nemam) by nebolo odveci

• no ani nam sa nepodarila svadobna cesta,kedze som v pondelok po svadbe zacala vodicak..ale zas tu si mozeme uzivat 😃

• sikulka si ja som sa zatial neodhodlala 😬

• no ja som aj sama chcela..uz davno..no podarilo sa az teraz..a je to celkom iny pocit..byt nezavisly 😃

• tak to je moja najvacsia motivacia....nebyt zavisla od blbej MHD

• ahojte babenky 😉

• ahoj zlatik 🙂
    ja sa na chvilku lucim idem citat 🙂

• ja chodim peso do prace..takze pohoda 😃

• no ja budem zatial prispievat do ZA, lebo tuto ma to asi najviac zaujalo.

Luko - tak zatial papa mojka... pojdem aj ja na shopping 😃

• radli..no tu je to take celkom mile..pisat o hocicom 😃

• hlavne ked su spravni ludia 😉

• Sponzor fóra
  • no jasne..tu sa najdu starsie rocniky..co je super 😃 aj ked mne sa nezda,ze som nejak stara 😃 😃 😃

• lea- no prave ze nie si ... mladica jedna 😃

• pojdem este na nakupy a neskor sa mozno zastavim...zatial prajem prijemny vecer 😉 😉

• no mne sa nezda..ked clovek pride niekam do baru alebo na disku..tak hned sa citi ako 40rocny..pri tych zabkach 😬

• to myslis tu alebo doma na Slovensku ? 😃 😃 😃 No ja zapadnem 😃 😃 😃 citim sa stale mladsie a mladsie s pribudajucim vekom 😉

• ja mam ten isty pocit..ze obcas som omnoho mladsia ako vek na obcianke 😃

myslim to hlavne na svk..netusim ako to je v uk..kedze moc po baroch nechodim..

• tak na Slovensku sa flakaju hlavne 15 rocne deti po nocnych podnikoch a k tym sa radit teda nebudem 😃

• ze..pomaly im mozes byt mamka 😃

• no jasne ze mozem 😉

• Padam uz do toho supermarketu, lebo mi ho zatvoria 😃

• tak utekaj..ja ostanem v tej posteli 😛 😃 kym nepride manzel 😃

• 😃 😃 😃

• no utekaj uz 😛 😛 😛

• Ahoj Kati, už som tu zase. Drahý už dopracoval. Tak som si povedala, že idem ešte pozrieť, či tu niekto je... a hľa, ako ste sa zase rozpísali 😃

• no ja som tu..flakam sa na nete..kedze manzo nie je doma..a tak skoro nebude 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov