Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak vidím, že ste sa tu včera večer zase rozpísali. Asi sem musím chodiť len po večeroch :-N
Odpovedať
ahoj jani..no dnes tu nik nechce napisat =-)
Odpovedať
ahojky..sa tesiiim konecne mam cast nudnych tematickych planov do prace hotovych
Odpovedať
ahoj luko..no ja sa este stale babrem s programami..kedze mam ich dost,co pouzivam :-N
Odpovedať
my pozerame zimnu dovolenku, zatial nas zaujal hotel relaxacny Avena v Tatrach, ma sice "len" tri hviezdy ale vyzera velmi pekne, zajtra by sme sa mali rozhodnut, kedze sme nemali libanky, ist tam relaxovat a mozno aj zalyzovat (ak nebude drahe pozicovne, bos voje nemam) by nebolo odveci
Odpovedať
no ani nam sa nepodarila svadobna cesta,kedze som v pondelok po svadbe zacala vodicak..ale zas tu si mozeme uzivat :-D
Odpovedať
sikulka si ja som sa zatial neodhodlala :-N
Odpovedať
no ja som aj sama chcela..uz davno..no podarilo sa az teraz..a je to celkom iny pocit..byt nezavisly :-D
Odpovedať
tak to je moja najvacsia motivacia....nebyt zavisla od blbej MHD
Odpovedať
ahojte babenky ;-)
Odpovedať
ahoj zlatik :-) ja sa na chvilku lucim idem citat :-)
Odpovedať
ja chodim peso do prace..takze pohoda :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja budem zatial prispievat do ZA, lebo tuto ma to asi najviac zaujalo. Luko - tak zatial papa mojka... pojdem aj ja na shopping :-D
Odpovedať
radli..no tu je to take celkom mile..pisat o hocicom :-D
Odpovedať
hlavne ked su spravni ludia ;-)
Odpovedať
no jasne..tu sa najdu starsie rocniky..co je super :-D aj ked mne sa nezda,ze som nejak stara :-D :-D :-D
Odpovedať
lea- no prave ze nie si ... mladica jedna :-D
Odpovedať
pojdem este na nakupy a neskor sa mozno zastavim...zatial prajem prijemny vecer ;-) ;-)
Odpovedať
no mne sa nezda..ked clovek pride niekam do baru alebo na disku..tak hned sa citi ako 40rocny..pri tych zabkach :-N
Odpovedať
to myslis tu alebo doma na Slovensku ? :-D :-D :-D No ja zapadnem :-D :-D :-D citim sa stale mladsie a mladsie s pribudajucim vekom ;-)
Odpovedať
ja mam ten isty pocit..ze obcas som omnoho mladsia ako vek na obcianke :-D myslim to hlavne na svk..netusim ako to je v uk..kedze moc po baroch nechodim..
Odpovedať
tak na Slovensku sa flakaju hlavne 15 rocne deti po nocnych podnikoch a k tym sa radit teda nebudem :-D
Odpovedať
ze..pomaly im mozes byt mamka :-D
Odpovedať
no jasne ze mozem ;-)
Odpovedať
Padam uz do toho supermarketu, lebo mi ho zatvoria :-D
Odpovedať
tak utekaj..ja ostanem v tej posteli :-p :-D kym nepride manzel :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
no utekaj uz :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, už som tu zase. Drahý už dopracoval. Tak som si povedala, že idem ešte pozrieť, či tu niekto je... a hľa, ako ste sa zase rozpísali :-D
Odpovedať
no ja som tu..flakam sa na nete..kedze manzo nie je doma..a tak skoro nebude =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?