Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte stále je v práci? Tak to ti musí byť aj smutno |-|
Odpovedať
no az do desiatej..som mala ist za nim..no ked je tak dlho,tak nejdem..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ešte chvíľu počkáš... Koľko dní v týždni pracuje?
Odpovedať
ako kedy..teraz to bude 6dni..ale ani raz nerobil nadcas..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to má dosť... Ale zase budete aspoň bohatí :-D :-D :-D No ja pre dnešok končím už úplne. Zajtra idem k našim do Žiaru na štyri dni. Júj, už sa tak teším... takže určite sa budem priebežne ozývať ;-)
Odpovedať
uz som tu..instalovala som smajlikov ma icq..lebo mi nesli..
Odpovedať
Profilova fotka
no halo, to sem nikto nechodí ]-( Kde ste všetky. Či dnes tuho pracujete? Ja dnes tuho dovolenkujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau jani zavidim ti dovcu , ja tu pomaly a isto zaspavam, vcera sme dosli neskoro a dnes este musim ucit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som dnes veru tuho pracovala :-D A teraz ked uz mi pomaly padla, tak som sem hodila jedno ocko a napodiv tu nie je uplne prazdno. Inac aj ja ti zavidim dovolenku Jani, ja uz nemam ziadnu, som nesetrila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Linduš, keď prídem do práce, tak si ťa vyhľadám (skype a ICQ). Tu to nemám. ;-) Peti, no ja sa môžem pochváliť, že ešte len teraz som začala čerpať tohtoročnú dovolenku. Takže jej mám ešte dosť. Ale zrejme do Vianoc sú toto pre mňa posledné voľné dni :-| Tak si ich vychutnávam naplno :-N A ako máte v Žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja celkom ujde ..po tom neporiadku, spine a chaose zo Sofie je to tu ako raj na zemi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, ako bolo na konferencii? Určite máš plno skvelých zážitkov ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to ano jeden lepsi ako druhy...skoro som tam umrzla a umrela od hladu-mlete rezne na milion sposoboy :-D ale inak bolo paradne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee! Niekto na pokec??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zase nikto... =-)
Odpovedať
hello! ;-) veru tu nemám toho veľa na čítanie =-) Jani to ti teda aj ja úprimne závidím dovolenku... mne už ostal iba jediný deň a to idem na bud.týždeň v stredu do Poľska... to si dobrá, že máš tak veľa dovolenky ešte... hm, hm Linda, pridaj pár zážitkov, nebuď škrob :-p ;-) taká Sofia znie dosť "exoticky" hehe... Idem si asi spísať čo komu pod stromček... x-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak na skok..varim zajtrajsi obed..tak sa aspon ozvem..kym to bude hotove :-D vidim,ze ste sa velmi nepretrhli s pisanim :-N no co uz :-. neviem ake mate pocasie tam..ale tu dnes cely den prsi..a je cas na spanie..ani sa necitim najlepsie ]-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, doma mi vobec nejde net a ide ma z toho porazit ]-( teda lepsie povedane nejde mi ta blba vista, cosi stale vypisuje, tak ju muzo vcera odinstaloval a dal tam windows XP, snad dnes uz budem fungovat ok :-D dnes ma meniny Martin, ale ako som pozerala, na bielom koni este nedobehne, i ked do konca tyzdna uz mozno ano.... ;-) moj muzo ma meniny, ale od vcera mame tichu domacnost 8-( trosku sme si vymenili nazory, tak som zvedava, ako to budeme dnes oslavovat.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D zuzi urcite sa to do vecera poriesi a oslavite to v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Zuzi trochu ho prekvap a mate po tichu ;-) My dnes konecne zaciname malovat, ak pride manzel za vidna domov. Uz sa nemozem dockat, az zasa budeme byvat normalne.
Odpovedať
Profilova fotka
peta to ti verim, nam treba este vymenit schody a stale nevieme ako ci oblozit alebo dat nove....nechce sa nam do murovaciek a spiny okolo toho...staci ze ju mame v garazi vyse hlavy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nam uz sa tiez do nicoho nechce, ale vcera som vsetok prach z rezania do betonu vyumyvala, tak je to strasna zmena, lebo uz to bolo komplet v celom byte. Inac Lindi, co sme sa rozpravali o tych parketach pri Depe, tak ma napadlo, ze drevenych tam maju vacsi vyber, lan mi sme pozerali lamino.
Odpovedať
Profilova fotka
dik pojdeme kuknut co tam maju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co uz si sa tu plne aklimatizovala? To tam naozaj bolo tak hrozne?
Odpovedať
Profilova fotka
no spina a bieda ako u nas cigosi..ako buduje sa to tam pomaly ale myslim ze to v nich taka juzanska bankalska kultura...ale inak bol to zaitok a zabavili sme sa....cim je horise tym lepsia sranda :-D :-D ale inak v srbsku sme boli v novom sade a to je ina kava krasne mesto a tie obchody :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahjte, Zuzi, neboj, to s manželíkom určite nejako poriešite. Niekedy si treba vymeniť názory, aby potom bol dôvod na zmierenie :-D ;-) My sme včera konečne zhrnuli ornicu na pozemku, teda Jarko tam bol. Ja som dostala len fotky. :-D Vo štvrtok by nám predbežne už mali začať kopať základy... Tak konečne sa to hýbe. Linduš, to si ale rada, že žiješ na našom krásnom Slovensku, že??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani to je super...takze pomaly ale isto napredujete....a foto si este nedala na strechu? ano ano slovensko je krasna krajina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz vidim foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
foto som pridala skôr, než som sa vám pochválila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, super, ze ste sa pohli, len aby vam to pocasie co najdlhsie prialo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?