Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Peti, no ešte aspoň dva týždne a potom môže začať snežiť 😉 Aj keď mne ten sneh tento rok ani trochu nechýba

• No dva tyzdne to hadam podla tohto tepla este vydrzi. Ale dufam, ze tuto zimu aj nejaky ten sneh napadne, lebo biedne zimy uz boli dve za sebou.

• Jani, aj ja sa tesim, ze ste sa pohli 😉 pocko nema byt bohvieco,ale snezenie co som pozerala, zatial len na horach vo vyske 1200 m a az okolo piatku, tak treba chytro cosi porobit 😉
    s muzom sme sa chytili preto, lebo v poslednej dobe na mna vobec nema cas, stale riesi nieco insie a ked som mu to vcera v telefone povedala (uz ma to fakt nastvalo), tak som dostala odpoved, ze nemam byt "smiesna" 😞

• Sponzor fóra
  • No tak to bude na dlhsie riesenie, aby si aj ty bola spokojna s vysledkom. Ja som manzela takto donutila zmenit robotu, lebo chodil domov stale vecer, alebo v noci a uz to bolo nezvladnutelne. No ale to bol zasa extrem. Dnes budete mat urcite lepsiu atmosferu na rozpravanie, ked budete oslavovat.

• no to by som vedela svoje o tom ako je dlho polovicka v robote aj ked teraz je to lepsie...ale ked som sem prisla a sedela sama do vecera na byte ..nikde nikto známy....no zabava 😠

• Tak ja len tak nesmelo skúsim: je tu niekto??? 😬

• ahoj veronika, ja som tu na skok 😉
    Zuzi, neboj, určite to nejako poriešite. Niekedy je potrebné povedať si, keď ťa niečo štve. Aj u nás to tak funguje. Našťastie to nikdy nie je kvôli tomu, že niekto z nás by bol dlho v práci, keďže väčšinou chodíme do práce spolu a aj z práce. Takže keď som v práci ja dlho, je tam aj Jarko a opačne 😬

• ahojte 😉 konecne som rozbehala notebook 😃 som tu na skok, o 18tej ideme na veceru, kedze ma manzo tie meniny, tak si ideme sadnut a porozpravat sa... snad to zaberie 😬

• Zuzi, tak držím palčeky. budem na vás myslieť. Neboj, to je určite len niečo chvíľkové 😉

• dakujem Jani, uvidime... viem ze popri praci to nie je jednoduche najst si aj volny cas, ale uz nechcem byt druha v poradi 😉 kukla som tvoj album na streche - juuuuuuj aj mi motyle v brusku zachveli, ked som videla, ze uz stahujete podu - ide do tuheho 😃 😛

• Zuzi, veru už ide do tuhého. Ale je to skvelý pocit, keď vidím, že sa to hýbe a stále sme bližšie k svojmu vlastnému bývaniu. Včera nám prišli už aj peniaze z úveru. Takže teraz sme chvíľu milionári 😃
    A neboj, určite nie si druhá. Určite si pre manžela najdôležitešia. A aj tá práca je určite kvôli tebe 😉

• ta praca je kvoli nam 😉 do buducnosti... cez vikend sme dokonca preberali aj temu rodinka - teda rodicovstvo u nas dvoch 😃 manza to celkom vzalo 😬 ale zatial sa drzime planu....
    ak to nie je tajomstvo, das mi do IP, kolko platite za uver?

• Zuzi, tá fialová orchidea je úžasná... Už viem, ku komu si budem chodiť po rady, keď budem mať doma kopu kvietkov 😉

• Jani: 😃 😉 tu mam zo Slnecnice a je to naozaj krasavica 😎 rady poskytnem velmi rada 😃

• ahojte ako sa mate?
    zuzi ako dopadla vecera verim ze vsetko Ok 😉
    inak orchideu mas krasnu ta moja odkvitla a uz nic len listy stale pusta 😕

• Sponzor fóra
  • ahoj Lindus,
    dakujeme, vsetko vcera OK 😃
    ak ti odkvitla, treba jej stonku odstrihnut na 4-5 ocku a ona po vegetacnom obdobi znova rozkvitne 😉 ale moze to byt aj 4 mesiace cca.... 🤔

• no ja som ju odstrihla ale asi moc 😬 ...ale aspon ma listy zelene co je na mna uspechhhh 😃 😃 😃 😃

• aj Barborka ma podobnu situaciu 😉 dam vam rady ako sa o ne starat 😉 ak budete chciet 😃

• jasne

• ok, tak sa dohodneme 😎

• ahojte 🙂
    Lindi no presne, ja som tiež taká pestovateľka... s manželom 😉 nám akosi zakapala a nič ďalej, len lístky sú chvalabohu zelené ešte...
    Jani, gratulujem k pokroku na pozemku, dobrý pocit hm?
    Kukla som na streche fotky, poctivo dokumentujete... 😉

... a vidím, že dnes opäť zarezávate... no aby tie vianočné odmeny boli 🤔 😛

• Ahojte dievčata. 🙂
    Vidim, že je reč o orchideách, tak ja som len skromne chcela doplniť odborníčku kvetinárku Zuzku 😃 , že ak aj viac odstrihnete tu stonku, to nevadí, ona keď "bude chcieť" kvitnúť, vyženie si novú stonku...

• ahojte..tak konecne som sa dostala k tomu,aby som aspon napisala 🙂
    jani..no teda,vy sa ale riadne rozbiehate 🙂

• ahojte
    jani super 😃 😃 😃 tesim sa ako napredujete

• ahojte,
    tak dnes opäť skoro po týždni v práci 😐 Nejako sa mi to tu nahromadilo. Ale mám toľko energie, že to tu bude všetko len tak lietať 😃
    Lindi, ďakujeme, že sa tešíš s nami... Ja sa už teším, keď sa tam pôjdem pozrieť, lebo zatiaľ to vidím len ako vy - na fotkách 😬

• ahojte..no dnes ste sa velmi nepretrhli s pisanim 🤔
    my sme to mali rusne poranu.teraz je konecne kludnejsie..nastastie uz len jeden den a mame zas vikend 🙂

• Ahoj Katka,

a my máme dokonca predĺžený víkendy 😎

• no pekne teda 😕 my normalne makame v pondelok..tak mozno aspon nejake peniaze navyse budu 😃

• ahojte zilincanky a okolie, mozno zmenim temu...pozna niekto dobreho dj alebo hudobnu skupinu na svadobny vecer? neviem, na koho by som sa mohla nakontaktovat.... dakujem 😉

• rospina..ja som mala kapelu z povazskej bystrice..bonita..a boli sme nadmieru spokojni 😵
    mala ich aj luko a tiez si pochvalovala..tak skus sa pozriet na nich..cez google ti ich hned najde..mas tam aj kalendar,ze ako su obsadeni a hudobne ukazky 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny