Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj leatea, dakujem za odpoved😉 ako sa vola ta skupina?

• bonita 😉

• baby..vy ste sa kde vsetky vytratili? 😬 🤔 nebodaj ste na dovolenke,ked v pondelok mate volno 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Ahoj Kati. No tie žienky na túto stránku asi úplne zanevreli 😬

• ahojte,
    bola som dva dni na sluzobke, ale vidim, ze som teda nic podstatne nezameskala 😉
    rospina: mam tiez typ na dobreho DJ, daj vediet, ak ta to zaujima 🙂

• ahojte..tak co..uz si uzivate vikend? ake mate plany?

fifi..a ako bolo?

• ahoj Kati, bolo super 😉 mam rada taketo porady s kolegami, vyborne si pokecame o pracovnom aj nepracovnom mimo prace 😎 stebotali sme do rana bieleho, som nevyspata 😬 ako v UK? kedy prides na skype?

• no tak to som rada,ze si spokojna..
    idem updatnut antivirak a zapnem aj to 😉

• uz som tam..tak sa mi ozvi 😉

v uk sa dnes celkom dalo..aj sa mierne oteplilo..

• ok 😉 snad nebudes mat taky problem s virusom ako naposledy nas PC a to mame aj antivirak 😠

• no ja som kvoli tomu preinstalovala pc..sa mi tu coi dostalo a nechcelo to zmiznut 😠

• no u nas podobne 😠 tusim to tu este mame, ale manzo to nejak osetril, kym to neda prec, aby to tu fungovalo 😃

• no ja som to riesila tak,ze som zapla firewall a vsetko sa muselo pytat na povolenie zapnut nieco..ale akosi ma to nebavilo tak som preinstalovala system..

• v tomto som ja laik 😃 ale super, ze to vies, vsak si sa v skole aj toho asi dost naucila 😎

• no mala som aj programatora za priatela..tak ten si dal zalezat 😃

• Sponzor fóra
  • no ja mam na to manzela - programatora 😃 a tomu tvojmu sa ako dari v praci a v anglictine? 😉

• v praci to ide..ale netusim ako s jazykom..moc sa jej nevenuje..radsej sedi za pocitacom..

• a ma uz nieco stale?

• no zatial robi v jednej firme..stale cez agenturu,ale teraz robi..uvidime po novom roku..

• hlavne je, ze sa uz aspon trosku mozno "udomacnil" 😉 drzim palec 😎

• no aspon nieco ma..uvidime po novom roku,ze ako to bude..zatial im povedali,ze do konca roka maju pre nich robotu..mozno este aj v januari,lebo to sa bude vsetko vypredavat a doplnat novy tovar..

• super 😉 a uz si rozmyslala, co si date na vianoce?

• este nie..ale ja zrejme dostanem notebook..teda,ten by som chcela..a manzelovi zatial neviem..
    co vy?

• my si dame novu kupelnu 😃 kachlicky v pivnici cakaju na svoje umiestnenie 😃

• ahojte,
    Zuzi, tak ty sa takto túľaš po služobkách? 😃 Niekedy je to ale super vyjsť si kolegami aj mimo pracovného prostredia. Potom sa utužujú vzťahy 😉
    My sme dnes zaliali pásy... Zajtra to pôjdem pofotiť a dám potom foto na net. 😵

• jani..ahoj..tak to som uz zvedava na fotky..ake hlasia pocasie? stihate spravit aj deku?

• ahoj Jani, pozerala som na modrej streche a videla som "vyvapnene" obrysy zakladov 😵

• tak to už je dávno minulosťou. Včera sa pásy vykopali a dnes zaliali. 😃
    Kati, zrejme dosku robiť nebudeme. Jedine, že by bolo úplne super počasie. No uvidíme. Ale to nás už teraz tak netlačí. My sme šťastní, že už máme aspoň toto 😬

• jani..no to ti verim..ved uvidite,ake bude pocasie dalsi tyzden..
    robite tam po praci,ci mate niekoho na to teraz? kolko domiesavacov ste mali na tie pasy?

• Jarko mal teraz dva dni dovolenku a celé dni bol tam... Ja som musela byť v práci a zadeľovať prácu brigádnikom 😦
    Myslím, že sme mali 6 domiešavačov...na základové pásy domu aj garáže. Kažý domiešavač mal obsah 8 m3

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov