Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, dakujem za odpoved;) ako sa vola ta skupina?
Odpovedať
bonita ;-)
Odpovedať
baby..vy ste sa kde vsetky vytratili? :-N =-) nebodaj ste na dovolenke,ked v pondelok mate volno :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati. No tie žienky na túto stránku asi úplne zanevreli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bola som dva dni na sluzobke, ale vidim, ze som teda nic podstatne nezameskala ;-) rospina: mam tiez typ na dobreho DJ, daj vediet, ak ta to zaujima :-)
Odpovedať
ahojte..tak co..uz si uzivate vikend? ake mate plany? fifi..a ako bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, bolo super ;-) mam rada taketo porady s kolegami, vyborne si pokecame o pracovnom aj nepracovnom mimo prace 8-) stebotali sme do rana bieleho, som nevyspata :-N ako v UK? kedy prides na skype?
Odpovedať
no tak to som rada,ze si spokojna.. idem updatnut antivirak a zapnem aj to ;-)
Odpovedať
uz som tam..tak sa mi ozvi ;-) v uk sa dnes celkom dalo..aj sa mierne oteplilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-) snad nebudes mat taky problem s virusom ako naposledy nas PC a to mame aj antivirak ]-(
Odpovedať
no ja som kvoli tomu preinstalovala pc..sa mi tu coi dostalo a nechcelo to zmiznut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas podobne ]-( tusim to tu este mame, ale manzo to nejak osetril, kym to neda prec, aby to tu fungovalo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som to riesila tak,ze som zapla firewall a vsetko sa muselo pytat na povolenie zapnut nieco..ale akosi ma to nebavilo tak som preinstalovala system..
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto som ja laik :-D ale super, ze to vies, vsak si sa v skole aj toho asi dost naucila 8-)
Odpovedať
no mala som aj programatora za priatela..tak ten si dal zalezat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam na to manzela - programatora :-D a tomu tvojmu sa ako dari v praci a v anglictine? ;-)
Odpovedať
v praci to ide..ale netusim ako s jazykom..moc sa jej nevenuje..radsej sedi za pocitacom..
Odpovedať
Profilova fotka
a ma uz nieco stale?
Odpovedať
no zatial robi v jednej firme..stale cez agenturu,ale teraz robi..uvidime po novom roku..
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne je, ze sa uz aspon trosku mozno "udomacnil" ;-) drzim palec 8-)
Odpovedať
no aspon nieco ma..uvidime po novom roku,ze ako to bude..zatial im povedali,ze do konca roka maju pre nich robotu..mozno este aj v januari,lebo to sa bude vsetko vypredavat a doplnat novy tovar..
Odpovedať
Profilova fotka
super ;-) a uz si rozmyslala, co si date na vianoce?
Odpovedať
este nie..ale ja zrejme dostanem notebook..teda,ten by som chcela..a manzelovi zatial neviem.. co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my si dame novu kupelnu :-D kachlicky v pivnici cakaju na svoje umiestnenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Zuzi, tak ty sa takto túľaš po služobkách? :-D Niekedy je to ale super vyjsť si kolegami aj mimo pracovného prostredia. Potom sa utužujú vzťahy ;-) My sme dnes zaliali pásy... Zajtra to pôjdem pofotiť a dám potom foto na net. x-)
Odpovedať
jani..ahoj..tak to som uz zvedava na fotky..ake hlasia pocasie? stihate spravit aj deku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, pozerala som na modrej streche a videla som "vyvapnene" obrysy zakladov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to už je dávno minulosťou. Včera sa pásy vykopali a dnes zaliali. :-D Kati, zrejme dosku robiť nebudeme. Jedine, že by bolo úplne super počasie. No uvidíme. Ale to nás už teraz tak netlačí. My sme šťastní, že už máme aspoň toto :-N
Odpovedať
jani..no to ti verim..ved uvidite,ake bude pocasie dalsi tyzden.. robite tam po praci,ci mate niekoho na to teraz? kolko domiesavacov ste mali na tie pasy?
Odpovedať
Profilova fotka
Jarko mal teraz dva dni dovolenku a celé dni bol tam... Ja som musela byť v práci a zadeľovať prácu brigádnikom 8-( Myslím, že sme mali 6 domiešavačov...na základové pásy domu aj garáže. Kažý domiešavač mal obsah 8 m3
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?