Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tak to je dost,ked je to len na pasy :-N ako hlboko ste kopali,teda bagrovali?
Odpovedať
pod na skype..tam lepsie pokecame..ak mozes teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, prepáč, že som sa nepripojila. Až teraz som si to všimla. Včera som to už potom vypla. Drahý bol strašne narobený, tak som mu šla trochu pomasírovať chrbát :-D Pridala som sľúbené fotky ;-)
Odpovedať
ahoj jani..no akurat som si ich pozrela :-) vyzera to super..uz len nech tam stoji domcwk a bude vsetko perfektne :-) ako ste na tom so sietami?
Odpovedať
Profilova fotka
No tiež som dnes povedala, že najkrajšie to bude, keď budem vchádzať do domu s plnými krabicami a ostanem tam spať... Ale už snáď nie sme od toho tak ďaleko... a so sieťami sme na tom tak, že už máme veľkú časť vykopanú, v utorok majú prísť vodovodné a kanalizačné rúry a do časti cesty sa už idú dávať... Takže sa to tiež celkom hýbe.
Odpovedať
a elrktrika je uz hotova?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, veď tá sa ide robiť až na jar
Odpovedať
to som si nebola ista...ale ked ta bude,tak mozete veselo stavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj bez nej sa dá stavať. Veď traja susedia stavajú bez elektriky. dá sa na to kúpiť malá centrála a fičíš ďalej x-)
Odpovedať
no to je teda dobre :-D mat taku vlastnu centralu 8-) prajem vam peknu nedelu..my ideme na vylet do centra londyna x-) manzel stale otravuje,tak bude aspon klud :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, dakujem sa meno tej skupiny.. uplne som prehliadla slovo bonita - ako meno, myslela som, ze chces povedat to, ze je fakt dobra (bonita, po spanielsky).. medzitym som sa dozvedela o jednej skupine ma nieco spolocne s menom HUDAK, ale vobec nemam nan kontakt, nepocula si nahodou o tejto kapele? pocula som, ze su fakt dobri a zahraju hocico, ale nemozem sa dostat na kontakt... zelam ti tiez peknu nedelu v londyne:=) my budeme doma, mame slniecko, tak to vyuzijeme na dobru prechadzku 8-)
Odpovedať
rospina, bonitu som mala aj ja a musim povedat, ze su fantasticki...hostia boli uplne nadseni, vsetci sa ma chodili pytat, odkial ich mame :-D hrali do rana do stvrtej a robili perfektnu naladu...za vsetko hovori fakt, ze sme mali naplanovane aj svadobne hry...ale nedali sme ani jednu, lebo hostia sa tak bavili, ze mi prislo zbytocne pretrhnut zabavu a robit z toho stuzkovu :-D nakoniec sme im zaplatili o 1500 sk viac ako si zapytali
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko..aj my sme im davali viac :-) boli sme taaaaak spokojni x-) x-) x-) rospina..a neskusala si to cez google pozriet? lebo ja som nejak moc nezistovala ine skupiny..kedze som svoju rychlo nasla..
Odpovedať
vsak oni si 100% zasluzili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vsimla som si, ze vy tu uz skoro vsetky mate po. No, my budeme mat svadbu 20.6.2009 a teraz práve riesime obrovsky problem, ze kde v ZA alebo okoli zohnat salu, do ktorej by sa zmestilo cca. 85 ludí. Ja neviem, ale uz som úplne zúfalá, lebo skoro nikde sa taky pocet nevojde :-(, takze uz som celkom v koncoch. Prosim poradte, ak mate nejake skusenosti. Vopred dakujem.
Odpovedať
carasia..do domu odborov sa urcite zmesti tolko.. ja som mala v teplicke a povodne som tam chcela 80..no mali sme 70 a bola som aj celkom rada.. inac,zavisi od toho,ze co chcete ;-)
Odpovedať
carasia: alebo co tak Hotel Slovakia,to je velikanska sala a tam sa zmesti aj viac ako 85 ludi...tak skus sa tam popytat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Carasia, ja som mala svadbu v Dome odborov a môžem ti ho naozaj odporučiť. U nás bolo okolo 70 ľudí, ale vojde sa tam podstatne viac. Táto sála je práve určená pre akcie, kde chodí väčšie množstvo ľudí... A je tam skvelý personál, úžasné jedlo a nádherná sála. Takže určite ti ju môžem len odporučiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea a luko, dakujem este raz za dobry tip, pozerala som tu bonitu na google a dokonca este nie su obsadeni na 25.4.2009, myslim, ze sa urcite s nimi nakontaktujem, ak toho Hudaka nenajdem. tento hral na svadbe mojej sestry a musim povedat, ze zabava bola vynikajuca...ale nemozeme najst nan cislo...skoda. luko, svadbone hry su tiez velmi dobry napad. vela som nad tym rozmyslala, budeme mat slovensko-taliansku svadbu, a este tam nemoze chybat anglictina, lebo pridu aj taki, co nehovoria ani tak ani tak.. :-D a moc si to neviem predstavit s tymi svadbonymi hrami....mal uz niekto skusenost s dvoj- alebo viacjazycnou svadbou?..
Odpovedať
rospina...my smeichnakoniec nedali a vela ludi hovorilo, ze svadba bola nad ich predstavy, takze somr ada, ze sme ich nakoniec nedali..ale je dobre mat ich v zalohe ;-) lebo zas mat vela hier to uz potomnie je svadba ale stuzkova, najma ked sa zucastnuju 3 apry a ostatni sedia a nudia sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj carasia, v hoteli VIX na marianskom namesti, robia tiez pekne svadby, robia peknu vyzdobu, mozno by ti to vyhovolalo s 85 ludmi.. my sme sa tam boli tiez pozriet, ale je tam az vela miesta a v jednej miestnosti sa veceria, v druhej sa tancuje, kvoli tomu sme neboli o tom moc presvedceni.. nech ti, co si chcu posediet, sa necitia trocha oddeleni od svadobnej zabavy..ale musim povedat, ze miesta je tam vcelku az az...aj na bufet po veceri..atd.. ale aj tak sa skuste na to pozriet, mozno sa vam to bude pacit... potom robia svadby aj v penzione Kamelia v Ziline...my sme sa nakoniec rozhodli pre hotel mimo mesta, trocha v horach (www.hotelbranica.sk). je tam novopristavena velka konferencna miestnost, ma sice kapacitu 100-120 ludi (ale na sedenie), na tancovanie musi byt hosti asi ovela menej. my budeme mat ca 70 ludi a tiez rozmyslame nad ZA a PROTI...
Odpovedať
rospina: ahoj aj ja chystam dvoj-jazycnu svadbu a uz mam zaobstaranu tlmocnicku,teda bude na obrade a potom na prihovoroch aby kazda strana vedela o com kto hovori...no a potom nasa slovenska slivovica pomoze kazdemu sa dorozumiet hocjako... ;-)
Odpovedať
monika...suhlas, my sme mali kopec alkoholu aj znackoveho, Jim Beam, Jack Daniels...ale co sa najviac pilo?? slivovica z Moravy:-))))))
Odpovedať
rospina: teraz som si vsimla,ze budtete mat svadbu na Hotely Branica...aj my tam mame uz zajednany datum a sa tesim lebo to tam vyzera super!!ta nova miestnost je velmi pekna a to okolie este krajsie x-)
Odpovedať
luko: no nasa Slivovica je ta najlepsia a my budeme mat pravu domacu od mojho ocka a ma aj dokonca odlozenu z mojho rocnika ked som sa narodila a to si setril na prave tuto prilezitost...moju svadbu :-D po slivovici clovek nema ani taku opicu na druhy den :-D
Odpovedať
fiiiiiha tak to bude piticko x-)
Odpovedať
ano bude...ale ja radsej ostanem pri vode....aby som to moc neprehnala... :-)
Odpovedať
mne ani nechutilo,mala som za cely den aj noc od rana mozno 4-5 stamperlikov....viac urcite nie
Odpovedať
no to by som asi ani ja viac nezvladla ;-) ja som trosku viac na cervene vinko,ale od stresu si budem musiet dat aj slivovicku na ukludnenie... :-)
Odpovedať
zvlasnte...ja som ti vobec nebola nervozna...strasne moc somsi to uzivala, nicim som sa nestresovala, dost som sa bavilana vsetkom :-D pohoda, klidek, tabacek :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?