Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
sa mi to teraz hovori, co? :-D
Odpovedať
rodinka nechapala...ze ty si vobec neni nervozna...mi vraveli... :-D
Odpovedať
no tak to sa teda mas...ja budem urcite nervacit ako sa poznam... :-)
Odpovedať
ty si bola nadherna nevesticka a fotky ste mali uzastne!!ako z katalogu :-) mali ste vela ludi?
Odpovedať
jej, dakujem, no ked tie fotky vidim uz ais 5 krat tak nachadzam aj chyby na sebe :-D ale samozrejme sem som vybrala tie naj :-D mali sme asi 45 hosti ale v priebehu vecera este prislo 6 ludi, takze v podstate okolo 50 vy kolko budete mat?
Odpovedať
no to ste mali super len tolko ludi,ja chcem tiez malo,ale moj drahy by najradsej vsetko pozval.... ]-( zatial mame okolo 85,ale to sa este nazbiera...a ak niekto nepride tak zase ubudne
Odpovedať
Profilova fotka
monikac,ak budete mat 85 ludi na hoteli Bbranica, tak som trocha kludnejsia, kedze my budeme mat ca 65-70 a trocha si robim starosti, ci bude dost miesta na tancovanie pre vsetkych...(aj ked nikdy asi vsetci netancuju naraz...)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, co sa tyka toho tmocnictva, v kostole nas bude sobasit farar hovoriaci dvoma jazykmi, urady to teda potvrdili, ze je to takto platne.. ale po kostole uz musi pomoct asi len to domace.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko, trocha ti aj zavidim, ze uz mas po tych stresoch, myslim hlavne tu pripravu, ten svadobny den by si mal teda clovek vychutnat a nenechat sa vytociit, ale najhorsie je asi pred...
Odpovedať
rospina: no neboj urcite tam bude vela miesta na tancovanie a to mas pravdu,ze vsetci naraz nebudu tancovat ;-) no aj nas farar bude robit svadby v 2 jazykoch,ale bude tam aj tlmocnicka pre pripad,lebo neviem aku ma farar anglictinu no a v sale budeme mat tlmocnicku koli prihovorm,lebo nechcem zatazovat kamosov..ale po prihovorch bude veru uz len ta slivovicka... ;-) :-D Uz si od vas hotel bral zalohu lebo ja som chcela tete dat,ale hovorili ze to este netreba?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, nam povedali v hoteli ze oni zalohu vobec neberu, a ze oni veria tym, co si pridu zajednat termin..tak dufam, ze im mozeme verit aj my.. :-D tak sme ziadnu zalohu nedavali, ze sa vsetko plati az nakoniec... chceli sme sa uistit ze s prichodom eura sa ceny nebudu menit, a povedali, aby sme si nerobili starosti, ze ceny zostanu rovnake. vam hovorili nieco tiez o cenach v eurach?
Odpovedať
Profilova fotka
..my dokonca berieme aj 15 izieb na vikend pre hosti..a kedze povedali, ze sa vsetko plati az na koniec,tak neviem, ci nemam mat z toho hrozu.. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to dufam aj ja teda...lebo vzcsina dievcat cot u spomina tak od nich zalohu hned chceli...my mame asi tak super hotel... ;-) ano aj nam hovorili,ze ceny by sa nemali menit,ale nemohla nam to potvrdit...ale akceny nezmenia do konca roku,tak potom nebudu moct len tak zvysit mate aj nejake izby u nich zajednane?a ty si priamo zo ZA?
Odpovedať
Profilova fotka
izby sme zajednali tiez ako salu, takze len "na slovo", povedali sme, ze im to okolo vianoc upresnime. nie som priamo zo ziliny, som z Belej (17 km od ziliny, smerom ku Branici). chceli sme svadbu v tom istom hoteli ako budu ubytovani hostia, aby sme mali o starost menej s odvozom, taxikmi atd... a ludia co pridu, ziju vacsinou v mestach, tak bude pre nich ten vikend v horach trocha nieco ine.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ty si priamo zo ziliny? a budes ubytovavat hosti tiez na hoteli Branica?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žabky. pridáva sa k vám ďalšia čo má svadbu na Bránici... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka83, vitaj v klube :-) kolko budete mat ludi ?
Odpovedať
Profilova fotka
cca 75, plus mínus....
Odpovedať
Profilova fotka
rospina: akej farby budete mat výzdobu?
Odpovedať
rospina: no aj my mame rezervovane izby tiez len na slovo...tak dufam,ze nam to drzia ale tiez to coskoro potvrdime,vlastne cakame uz len na lety kedy vydu nove na rok a potom to hned potvrdim... no ja som z Krasnan a do Belej som chodila do skoly ,ale zijem vonku uz dost vela rokov..ale domvo chodim stale :-D bejka: tak vitaj aj tu... ;-)
Odpovedať
ahojte..vidim,ze su tu nove nevesty :-) baby,vobec sa nebojte,ze od vas nebrali zalohu..my sme ju tiez neplatili..v aprili sme len prisli zajednali menu,dohodli presny pocet na ubytovanie a vo svadobny den bolo vsetko pekne nachystane x-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka83, rozmyslala som nad vyzdobou biela-bordova co sa tyka stolov a stoliciek, vlastne aj koberec je bordovy. steny su so zlatym motivom, tak tie vobec nebudeme zdobit, myslim, ze by to bolo dost prehnane... len som zvedava ako sa bude tancovat na tom koberci s vysokymi topankami, bude to zaujimave... :-D v hoteli povedali, ze mozu spravit vyzdobu aj oni, stalo by to do tych 5000 Sk. ale neviem, ci to nechat na nich... ako si to zariadite vy s vyzdobou..a vy, monikac?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako po predĺženom víkende??? ;-) Zrejme zarezávate, keď tu nikto nie je :-N Inak sledujem, že sme sa tu zase pekne rozrástli x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinko, mas krasnu svadobnu fotku, vyzeras ako princezna..kde presne ste mali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
zial som nemala predlzeny vikend, pracovala som aj vcera, aj dnes som v praci... aj ked to tak nevyzera... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospina, ďakujem za pochvalu x-). My sme mali svadbu v Žiline v Dome odborov, ale tá fotka je z Rajeckých Teplíc. Inak s tou prácou sme na tom podobne. Ja som bola tiež včera celé poobede v robote. Žiaľ niekedy pre nás sviatky neplatia. Keď je práca, treba ju urobiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
murinko, a aku ste mali hudobnu kapelu? boli ste spokojni?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali DJ-a a boli sme veľmi spokojní. Kapelu sme nechceli, lebo sme mali jednu zlú skúsenosť s kapelou na jednej svadbe. Tak sme si povedali, že vsadíme na DJ-a a neľutovali sme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vitam nove tvare :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?