Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ma tam byt vie aj po slovensky..teda,ci ho ucis :-)
Odpovedať
no tak to si este v UK pobudnete teda... :-) a kolko ste uz tu? no je momentalne personnel manager v hotely,ma skoncenu hotelovu vysku tak by mohol byt v nejakom hotely laebo robim pre nejaku firmu so software ktorich sa na Sk rozrasta az az... no po slovensky vie celkom dobre my sme byvali na SK 6 mesiacov pred par rokmi a tak sa velmi naucil a aj moja mamina ho ucila kedze je ucitelka a ma na to nervy lebo ja veru nemam, :-| ale kazdy den so mnou rozprava slovensky aby nezabudol... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kuk :-) Asi už spíte... Tak dobrú ;-)
Odpovedať
nika..ahoj..ja som tu este stale..manzel neprisiel z prace zatial :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, myslela som že tu už nikto nie je.... :-N Ako sa máš?
Odpovedať
ja cumim spravy,tak som aj tu :-D som rada,ze je piatok a dalsi tyzden za mnou..co ty? ake mas plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Na zajtra večer máme naplánovanú dámsku jazdu :-) , keďže nemám manžela doma ;-( som pozerala, že si písala, žeste s manželom v Londýne. A čo tam robíš (myslím zamestnanie), ak sa môžem opýtať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dakujem za tipy. Ja osobne by som chcela svadbu mimo mesta. Uz sme aj obehali kompletne celu terchovu, hotel branica sa mi paci, ale neviem sa rozhodnut, ze ci hej, koli tomu, ze sa mi zda, ze v tej sale koncom juna uz moze byt pekne teplo, tak aby sme tam potom neodpadavali. Urcite este skocim aj do domu odborov, mala som tam aj stuzkovu, takze viem ako to tam bezi a ja to celkom v pohode. Nemate niekto skusenosti aj s motelom Skalka smerom na Kysucu, pripadne penzionom Anton (teplicka)? Leatea, prosim ta ked presne v Teplicke si mala tu svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj carasia. Ak myslíš Skálku na Staškove, tak to poznám, ale či tam bývajú svadby....tak to naozaj netuším.
Odpovedať
nika..ja som kupila biele vino,ze si dame s manzelom,ak bude mat nedelu volnu..nech sa troska odreagujeme :-) pracujem v skolstve..takze prazdniny a take vyhody.. carasia..je to ten anton..maju tam aj klimatizaciu ;-) a terasa funguje,takze hostia si u nas prisli na svoje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak hádam si tu nedeľu užijete. ;-)
Odpovedať
no uvidime..ked pride domov,tak mi povie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak držím palce, aby to bola dobrá správa... ;-)
Odpovedať
no ked pojde do prace,tak budem cely vikend v posteli sama..ucit sa slovicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este nespite? ;-)
Odpovedať
ahoj fifi..no ja este nemam ani manzela doma..takze ako dobra manzelka,pekne na neho cakam..dokonca aj s vecerou :-D len neviem,co si da teda :-D ty co..nebodaj sa ucis?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, aj moj je na pive ;-) uz sa neucim, snad zvladnem zajtrajsi zapocet aj s tym, co som stihla doteraz :-N mala som dnes chaos den, kupelna je uz takmer cela oblozena, ale ten neporiadok... :-S este sa musi dorobit a aj wcko, bude veselo po vikende... inak tu na SVK zacina slusne snezit...ako u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
a bola si tam spokojna v tom Antone? Myslis, ze 85 ludi nie je prilis veľa na tú sálu? Neviem preco sa mi nedaju otvorit fotky na ich stranke. Este som sa chcela spytat, teda, ak ti to nevedi, ze kolko to cca. vyjde na hlavu. Prepac, ze otravujem s takymi hlupostami, ale tiez momentalne nebývame doma v ziline, a tak je trocha casovy problem s obehavanim tychto miest.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi. :-) A čo ty tu? Zajtra zápočet? Tak šup do postele, až si zajtra fit.... :-D Budem ti držať palce....
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: v Terchovej sa daju svadby urobit aj v hoteli Diery alebo Boboty, neviem, aku presne kapacitu maju, ale susedka mala hostinu v Dierach a mali 120 ludi :-D je tam super prostredie a aj dobra cena, ale kolko to presne neviem ... my sme mali svadbu tiez v Terchovej, mali sme 70 ludi a bolo to v restauracii Kulturny dom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Veronika, mame zapocet z auditu marketingu, tak dufam, ze to dobre dopadne :-N dakujem za drzanie palca :-D
Odpovedať
carasia: a na hotely branica ste sa nepytali ci je klima?my tam mame svadbu v auguste a ja som na to ani nepomyslela :-o ...ale tak su tam tie balkonove dvere tak to ked sa otvori a nechaju sa aj predne dvere otvorene,tak pojde prievan.... inas kamoska mala tiez svadbu u toho antona v teplicke a im sa tam pacilo,tusim ze mali okolo 75 ludi.... :-)
Odpovedať
zuzi..a fotky budu kedy? =-) =-) =-) pocasie sa celkom da..ale ta kosa tam vonku ]-( tak zajtra drzim palce ;-) carasia..chapem ta,tiez som vela veci vybavovala zo zahranicia..85 je podla mna dost..no kedze som nemala nejak cas sa tam ist pozriet,tak neviem ako to vyzera pre 80..my sme nakoniec mali len 70..ale povodne sme chceli 80,no akosi vela ludi povedalo nie.. a cena? celkom slusna..okolo 600 bolo na osobu,presne uz neviem..ale mozem pozriet..vyslo by to aj o cosi nizsie,len my sme chceli osobitne kapustnicu..zvacsa ju davaju na svedske stoly.. kukni aj moj album,mam tam zopar fotiek..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak prajem dobrú noc dievčatá. Musím ísť spať,lebo ma hrozne režú oči :-( paaaaaaa :-)
Odpovedať
fifi..no boboty su krasne,ale ak maju stale to iste vedenie,tak ziadna slava..tiez sme tam chceli mat svadbu a bolo to take zvlastne,ked sme tam prisli..casnici total neochotni..manazera mali noveho a ten bol celkom mily..len nam potom vysvetlil,ze pocas sezony sa svadby robit nebudu.. a diery..velke..ale pripada mi to dost komunisticke..a taky zvlastny pach je tam..a zas pocas sezony je problem,hlavne,ak treba aj ubytovat hosti..nie je sanca.. a to som sa tesila,ked som videla to prostredie tam..len skoda..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, nejake som teraz dala na strechu, len sa to zle foti za nocneho svetla,navyse tam mame zdemontovane svetlo a funguje len tak provizorne, tak to nie je ani poriadne vidiet :-| bru noc Veronika, ja idem tiez uz hajat.... |-|
Odpovedať
fifi..no tesim sa teda na tie lepsie :-) pekne sny prajem..ja musim este hodinu vydrzat..
Odpovedať
dufam,ze nevadi ak sa tu pridam...my ked sme boly na Braniciach tak sme jednali s majitelovov zenou a bola k nam strasne mila a aj casnici a recepcna boli prijemni...teraz tam pristavili novu konferencnu salu a je krasna a super velka a vchod je zvlast tak to je fajn ze sa nemusi chodit cez hotel.. Diery sa ani mne nepacili...presne ako leatea povedala komunisticke ....a ked sme boli na Bobotach tak sme rozpravali s manazerom a on hovoril ze svadby tam robia ale,ze si vyberaju komu tam spravia svadbu...zalezi podla toho kolko su ludia ochotny minut a ked sme sa ho pytali na ceny , tak povedal ze to sa dohodneme ked zajedname...co sa mi zdalo uplne drze... ]-( a neprofesionalne...tak tam by som urcite nechcela...podla toho ich jednania... :-| carasia:teraz ma napadlo ze este je dobra a pekna sala za Belou ...neviem presne meno tusim Coutry club..je to hned pri hlavnej ceste,tak to nemozes prehliadnut...moj bracho tam mal svadbu pred 2 mesiacmi a bolo tam super a aj sala je pekna a super servis a je dost velka.my sme mali okolo 95-100 ludi a bolo miesta a miesta...je to novo otvorene a urobia ti aj vyzdobu... :-) tak skus tam pozriet
Odpovedať
teraz som si vsimla ze som napisla boly .... strasne...neviem ako sa to mohlo stat!!!! :-S opravujem...boli... :-N
Odpovedať
moni..no vidim,ze aj ty mas nejaky ten prehlad :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?