Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
bejka: mne uz vtedy pani hovorila ze SK75.00 za 1 stolicku tiez sa mi to zdalo vela,ale potom my vsetci hovorili,ze tak si vsade pytaju ak nie viac..
Odpovedať
carasia..no tak rovnako sokovana som bola aj ja..ze ako je mozne,ze take vleke mesto nema poriadne miesto na svadbu so 100ludmi a za normalnu cenu samozrejme =-) moni..a ktorym smerom je ta bela..nie som zilincanka totiz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: mne hovorila slečna na recepcii 60 sk, tak asi mala zlé infos. videla som už aj ceny 60 Sk na nete, že ponúkajú návleky, ale neviem či sa k tomu nepripočítavajú náhodou ešte nejaké položky... ale takto má človek aspoň o jednu starosť menej...
Odpovedať
Profilova fotka
tá odbočka na Bránicu je pri troch valaškách - to sú také sochy...
Odpovedať
carasia: no tak to je teda tiez skoda,tam je to pekne..teda vo vnutry,ale ak by si nahodou mala aj napriklad tu country restiku,tak hostia by mohli byt ubytovani na Braniciach nie?ved to nie je daleko....zorganizujes si 1 sofera na celu noc co bude prevazat ludi a to by nebol problem podla mna,ale viem ze oni tam chcu pri tej country restike aj stavat nejake ubytko a neviem ci to uz aj nezacinaju....hned ten dom co je vedla to patri im a chcu to zvecovat a prerobit na ubytka,tak sa skus popytat mozno to uz budu mat do buduceho roka...
Odpovedať
Profilova fotka
bejka: no, tak v tomto uplny suhlas. Mozno nakoniec skoncime niekde v ZA. Ja som kedysi robila v Camelii. Svadby su tam stale a na urovni, nie su ani take hrozne drahe, prito super jedlo, perfektny personal, ale viem, ze sa tam strasne klame co sa nealka tyka. No, a potom ta svadba vyjde aj o 20 - 30 tisic viac, lebo nealko sa neda ustrazit a casnici to maju nariadene od majitela. Teda aspon tak to bezalo pred 4 rokmi. Mrzi ma to, lebo tam by to bolo fajn, ale zase nenecham sa okradat. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: s tým klamaním sa nevyhneš nikde... moja kamoška mala dokonca na účte naúčtovaný alkohol, ktorého kvantum mali hostia na stoloch. ale ako sa s nimi budeš dohadovať? to je slovo proti slovu...
Odpovedať
Profilova fotka
carasia: a Vix si skúšala okuknúť?
Odpovedať
leatea: je to smer terchova vlastne par dedin pred terchovou,ked pojdes so ZA do terchovej a prejdete dedinu Bela a potom je ta nova restika country po vasej lavej strane a stale rovno a potom bude taka dost kruta zakruta a kusok za nou ako bejka hovorila pri 3 valskach je odbocka vpravo a ked pojdes po tej ceste tak ta vas zavedie rovno k hotelu... ;-)
Odpovedať
moni dik ;-) manzel dosiel domov..este kym sa vytrepe zo sprchy,tak bude aj polnoc :-N baby..a co tak cosi smerom na povazsku? su tam nejake pekne hotely?
Odpovedať
v poho a urcite si tam niekedy zajdite... ;-) hlavne v lete je to najkrajsie
Odpovedať
mozno tam pojdeme na vikend..si oddychnut,kedze sme svadobnu cestu nestihli..a teraz asi nebudeme mat tak skoro cas ist niekam na dva tyzdne :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no neviem, smerom na PB stavaju dialnicu, tak podla mna tam uz za chvilku nebude nic :-D . Ale nie, to bol vtip. Mozno daco je, ale ja osobne neviem velmi o nicom.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja neviem o ničom a zrejme tam ani nič nie je. viem len o jednej menšej reštike hneď na začiatku PB od ZA, po pravej strane. ale nikdy som tam nebola...
Odpovedať
Profilova fotka
Ok kocky, ja sa lucim, bo zajtra budu moje kruhy pod ocami neuveritelne svitit cernotou, takze prajem vsetkym dobru noc. A urcite pridem este pokecat.
Odpovedať
leatea: no romantika musi byt aj po svadbe... ;-) aj ja idem do hajan,tak sa majte krasne a dobru noc
Odpovedať
ahojte..tak ako si uzivate sobotu? ja som zas bez manzela..ale apon upratujem a potom sa chcem ucit gramatiku a tak.. vonku mame krasne,no chladne pocasie..som zvedava,ci bude niekedy aj nejaky sneh,ked tak mrzne..
Odpovedať
leatea pripojim sa aj ja do diskusie, pretoze tu u nas snezi a krasne :-N
Odpovedať
no tak to aj trocha zavidim..ale nie az tak moc,kedze tu nemam ziadne zimne topanky :-D zatial stale chodim v botaskach 8-)
Odpovedať
ved aj ja som do dnesneho dna chodila v botaskach, ale pocasie ma donutilo to zmenit :-p
Odpovedať
a este stale snezi? :-)
Odpovedať
teraz prave nie, ale inak cely den snezilo. nie je toho vsak vela, lebo sa to nejak nedrzi. zas taka zima tu nie je, ale aj tak to navodilo prijemnu atmosferu bliziacich sa vianoc :-D aspon to vyzera tak ako by malo, aj ked mohlo vydrzat este pocasie bez snezenia a snezit mohlo zacat tak tyzden pred sviatkami :-)
Odpovedať
no tu chyba taka ta prava vianocna atmosfera so snehom..ale zas,ked cosi napadne,tak dopravny kolaps je hned :-D normalne ani do prace nejdu ludia,ak nasnezi :-D :-D :-D
Odpovedať
tak potom mate aspon prijemnu vyhovorku :-p
Odpovedať
tu sa ani pneumatiky nemenia :-N na severe su urcite zvyknuti na sneh,tu je to skor ako zazrak :-D ale hned by som sa dala ukecat na dobru gulovacku x-)
Odpovedať
to sme ale v poslednych rokoch to bola aj tu bieda, co sa tyka snehu. a ani dnes by si sa asi ani velmi negulovala, lebo by tam bolo viac hliny a kamenia ako toho snehu 8-)
Odpovedať
ale urcite este napadne..viem,ze niektore zimy boli na tri veci..no aspon postavili viac z tej dialnice :-D to by bota teda taka riadna gulovacka..s modrinami od kamenov :-D
Odpovedať
veru to by bola ;-) musim ist, ale prijemne sa mi s tebou pokecalo. pekny zvysok dna
Odpovedať
aj tebe pekny zvysok dna..ja musim zasit nohavice,nech nemrznem vonku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak som zase nachvilu tu. tesi ma, ze sa vela ludom paci hotel branica, aj my tam budeme, tak ma to dobre povzbudilo:) ozaj, prosim vas poradte mi, ako sa do profilu pridava fotka. asi potrebujem na to vysoku :-D dakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?