Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • leatea: ahoj co u doktora chceli sobasny a to na co prosim ta?to som este nepocula... 😒

• no aby si zapisali moje nove meno 😬 len chudata,slovencina im nic nehovorila 😃

• ahojte... nikde nikto??? 🤔

• Sponzor fóra
  • ahoj Barborka, trosku sme to presunuli aj na strechu 😃 co ty tu?

• hej hej Zuzi, už som si všimla... 😉 akurát do spätne čítam, aby som bola v obraze...
    ja akosi najprv zablúdim ešte sem a potom na strechu... na koníka mám ešte čas 😃
    ako pokračuje vaša kúpeľňa?

• no uz je hotova, mozes si pozriet foto na streche, akurat som ho pridala 😉 hura, to bolo neporiadku.... 😒
    teraz uz len tesit sa na vianocnu vyzdobu 😵

• Zuzi máte to krásne... také jemnučké, to sa mi páči 😵
    keď farby moc "kričia" a ťahajú oči... no musí to byť kvôli niečomu výnimočnému, inak sa mi to nepáči...
    inak už som aj na streche 😉

• dakujeme 😵

• výzdobu robievaš sama?
    u nás to istí Flora 🙂 tam vždy čosi kúpim...

• sama si robim Barborka vyzdobu, mam doma nejake doplnky, tak ich kade - tada povpichujem 😛 a potom samozrejme ked bude cecina, tak do vazicky, aby pekne vonala 🙂 i ked urcite neodolam nejakym ponukam v obchodoch a isto si cosi dokupim 😛

• tak to si šikulka, mne sa hrozne páčia tieto všeliaké čačky-mačky, ale ja som na to ľavá akosi... teda je pravda, že som to veľmi nepraktizovala, ale nemám asi potrebnú trpezlivosť na to 😬 ale zato kúpim hocičo...
    zbožňujem vôňu ihličia na Vianoce... a pri umelom stromčeku je to dosť ťažké 😃 ale nahradí to aspoň tá vetvička vo váze...

• alebo do aroma-lapmicky si treba kupit esenciu "borovica" alebo "smrek" 😃 ale urcite budu aj na trhu predavat cecinu a imelo, tusim aj minuly rok tak bolo, ja na borovicu chodim k nasim do Terchovej 😉

• 🙂 tak to máš čečinu z prvej ruky... čerstvú a voňavú, hmmm...
    no aromalampičky som ešte neskúšala... vonia to realisticky?

• realisticky to z aroma lapmicky nikdy nebude, ale ked kupis dobru esenciu, je to fajnove 😉 teraz naposledy som vonala zimny vietor, ci ako sa to volalo, a vobec to po zime nevonalo... skor letom, taka kvetinova vona... hm 😐 ozaj, bola si pozriet v obchode Madal Bal? je to v budove byvalej Devin banky a maju tak super doplnky ako darceky do domacnosti - pisem na margo toho kolaudovania u tvojej kolegyne... tusim 😬

• ešte som tam nebola Zuzi, lebo v piatok som bežala domov (sme mali ísť na Oravu a nakoniec išiel iba manžel), ale v pondelok ideme k tej kolegynke, tak musím už niečo kúpiť... a našťastie má v pond. dovolenku, tak skočím cez obed a nebude nič vidieť 😉 dúfam, že tam niečo nájdem, máš to overené, že sú tam pekné veci? som tam asi ešte nebola...
    tak tí chlapi sú asi rovnakí niekedy... ale robiť stromček musíme my, nie? 😃

• Sponzor fóra
  • no asi skáčem z inej témy sem... strácam prehľad 😞 🤔

• Bam neboj, tam isto nieco kupis, je to super obchodik 😉
    inak ja by som uz tiez mala rada stromcek 😃 ale vydrzim do vianoc a nikto ma nemusi krotit 😃 my budeme zdobit asi tyzden pred vianocami , tak sme to doteraz robili, aby sme ho mali co najdlhsie 😉

• 😬 no my mávame stromček aj do konca januára niekedy... keď sa mi ho nechce dávať dole a páči sa mi...

tak dúfam, že niečo dobré kolegynke kúpim, keď mám dobré odporúčanie 😉

• no u nas este uvidime, kedze 3tieho odchadzame lyzovat... ale zvycajne ho davame prec okolo 15tho januara a sme obaja smutni, ze uz je po vianociach....

• pri umelom stromčeku je výhoda, že neopadne ihličie... tým pádom dlhšie sa z neho tešíme 😃 ale mínus je, že nevonia ako živý...
    idete lyžovať aj bud. rok? kam?

• ahojte babule..ja som vas vcera vymenila za nakupy 😛 😃
    ale kupili sme takmer vsetko..vratane mojho vianocneho darceka a darceka pre manzela 🙂

• Cauky zienky. 🙂
    Vidím, ze Vianoce klopú na dvere aj tu... 🙂 Ako tak pozerám, poriadne vás vianocné "starosti" oberajú o cas, kedze máte obrovskú absenciu, ako tak pozerám 😉

• ahojte babenky, tak som zasa tu po nejakom case, vidim, ze uz naplno kupujete darceky 🙂 aj ja uz niektore mam, ale este neviem, co pre draheho, s tymi chlapmi to nie je vzdy take jednoduche... alebo nemam velku fantaziu 😐
    vratim sa k tym priezviskam. sobasny list pre doktora tiez nie je zle 😃 v kazdom pripade chcem aby moje priezvisko bolo spolocne s manzelovym...
    monika, pozerala som si na nete trocha o tom ostrove, vyzera tam velmi pekne 😎 a viem si predstavit, ze sa tam kazdy musi pozat. my mame k moru asi hodinu autom, takze ked su pekne vikendy, sa da ist aj na jeden den. na sk chodim vlakom alebo autom, lety nemaju dobre spoje, a financne sa oplati najviac ten autobus a potom auto. aj ceny na vlaky su niekedy dobre palky.. myslim, ze tebe sa viac oplati letiet, ci?

• leatea, ak si dobre pamatam, ty si mi poradila tu skupinu bonita, ze? uz sme im volali a zajednali si termin, este sme zalohu nedavali. chcela som sa ta spytat, ako to prebehlo s nim u vas, davali casto prestavky alebo pustili nejaku hudbu do pozadia, napr ked sa jedlo atd..?

• rospina: cauky,no to mi hovor o darcekoch pre chlapov,tomu mojmu ked nekupim nejaku electroniku,tak to pre neho nie je darcek a kedze ja sa elektronike nerozumiem,tak je to o to tazsie... 😞
    ano je tu pekne,ale asi by som tu nevydrzala zit cely zivot,uz len koli tomiu cestovaniu je to o nicom,lebo mavame tu casto hmly teda v zime a potom sa nedostanes odtialto aj niekolko dni a ani jedlo nie je v obchdoch kedze vsetko chodi na lodi a potom ani lode nechodia... 😐 ale inac zivot je tu taka pohodicka,ziadny zhon a trafika a tak... 🙂
    ja domov chodim letecky a to musim letiet do UK a odtial menit spoje....nasi tu boli minule leto autom a trvalo im to z SK 25hodin,takze je to dost a ja som s nimi potom isla naspat na SK a uz by som tak nesla,zdalo sa mi to vela a tebe to kolko trva?a ako dlho budes doma na vianoce?
    ozaj aku dekoraciu si si vybrala na braniciach?

• ahoj monika, autom to trva tych 10 hodin, niekedy aj 12. oplati sa to financne, ked ideme minimalne dvaja..sama by som si ani netrufala na taku dlhu cestu. vlakom odchadzam o desiatej vecer a o osmej rano som vo viedni a potom spoje do ziliny, tak poobede som doma. som rada, ze nie sme odkazani na lietadlo, moc to nemusim 😞 a autobus ide niekedy aj 14 hodin, vsade stoji a robi prestavky, nie je to nic moc.. aj ked je to vyhodne ze nemusim prestupovat a nosit tazky kufor..
    co sa tyka ozdoby na branici, bola som nerozhodna medzi zlatou bielou a bordovo bielou kombinaciou. myslim, ze nakoniec to bude ta bordova. myslim si,ze vyzneje viac pri tej bielej ako ta zlata.. dokonca som nasla aj biele balony so svadobnymi motivmi bordovej farby. neviem, ci poznas stranku http://www.weddhouse.eu/ a klikni na ikonu Obchod, predavaju rozne ozdoby, doplnky a prenajimaju tiez ozdoby na auto...atd.
    v kazdom pripade pojdem po vianociach do branic aby sme dohodli este nejake veci, tak urcite ti poviem ako to robia s tymi ozdobami atd... idem na slovensko uz 17.12 vecer, moj drahy pride 22.12. a ideme naspat 04. januara.. ty, kedy ides na sk? myslim, ze si hovorila az v novom roku, ze?

• rospina: aha tak to celkom v poho a ked ste 2 na striedacku sa tich 12 hodin da...kazdy polku.. 🙂 ozaj a on je talian alebo inej narodnosti?
    no to super keby si sa mohla na braniciach popytat na tie dekoracie a potom dat vediet.pani hovorila,ze maju zlatu a bordovu farbu a pred par dnami som pozerala ich stranku a maju tam kremovu,bordovu a zltu....a zlata tam nie je a ja som chcela zrovna zlatu... 😞 uz som si nakupila aj nejake zlate doplnky.. 😠
    ja idem na sk az niekedy koncom februara lebo svagrinka caka babo a ma sa narodit niekedy v january a kedze ja budem krstna,tak musim dojst... 🙂
    ozaj a co tvoja sestra ta je uz vydata?

• monika, akymi spojmi letis domov? budem mat hosti z UK a potrebuju sa dostat s New Castle do bratislavy. alebo je to lepsie pre nich ist do viedne?

• ozaj dakujem za stranku pozriem si to...vyzera to dobre 😉
    ja si kupujem vsetko cez ebay,maju tam super vyber za dobru cenu a hlavne od vymyslu sveta....
    akurat tento vikend som si odtial objednala povazok s incialom mam to aj v albume tak sa na to pozri,je to velmi pekne a nezvycajne...uz sa nemozem dockat kedy mi to dojde,ked pridem dnes z prace tak ma to snad bude doma cakat 😃 😵

• moja sestra je vydata od 2006, a ma maleho Davidka (rok a pol), spravili mu tiez stranku, ak sa chces pozriet david.zanet.sk 🙂 musis to dat ale bez www. na poslednych fotkach uvidis, kolko napadlo snehu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov