Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tanan: aha ja ze uz si ich bola skusat... :-) vies ono sa ti mozu pacit na nete,ale ak si ich oblecies tak nemusia sa ti uz vobec pacit...ja som mala tiez vyhliadnute zopar a ked som si ich obliekla tak sa mi vobec nepacili a mam skoro vybrate take na ake som ani nepomyslela,ze mi budu sediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHA, no dufam, ze nebudem sklamana, a dufam, ze budu volne a ze mi budu sediet ako sa hovori-ako serblik na ritku :-D . A ty mas saty odkial mon?
Odpovedať
:-D no prajem vela stastia a zabvy v skusani ;-) ja mam zatial rezervovane saty tu v jersey,ale na dalsi tyzden idem domov,tak idem este v za nejake poskusat a potom sa rozhodnem ...kedze na sk som este nic neskusala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanana: nie, na EUBA, v petržalke monikac: ďakujem :-) riešite šaty? ja som to vyriešila kúpou... a nebanujem..
Odpovedať
Profilova fotka
Bei, a prof.Jankovsku poznas???
Odpovedať
bejka: ty si si ich objednavala cez net alebo kupila v obchode? ja ak si vyberiem tu tak tiez si ich budem kupovat lebo tu nepoziciavaju musis si ich len kupit,ale oni ich na teba usiju co je fajn aspom viem ze mi budu sediet tak ako maju.. :-) len im musim dat vediet do 13feb ci ich chcem alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: ebay to istí ;-) tanana: niečo mi to meno hovorí, ale neviem čo... :-N
Odpovedať
bejka: tak ty si odvazna,aj som tak chcela ale bala som sa ze mi nebudu sediet...bola si si taky nejaky styl najskor vyskusat v salone a potom objednavala,alebo sa ti jednoducho pacili a si ich objednala bez skusania?
Odpovedať
Profilova fotka
páčili sa mi,tak som si ich objednala. schválne som si ale vyberala vzadu na šnurovanie, pre istotu... a schválne som si ich objednávala dosť skoro (október),pre istotu,ak by boli zlé,aby som mala dosť času na obehanie salónov.
Odpovedať
Profilova fotka
No ta prof.Jankovska je mnamina mojej kolegyne. Ja mam vystudovanu Farmaciu na UK v BA a teraz robim doktorat, teraz uz chapem, preco mas tak vela veci zabezpecenych v predstihu, ved urcity cas Ti zabije ecenie na promocie...Noooo velmi dobre po poznam
Odpovedať
Profilova fotka
no,tak to si presne trafila. cez zápočty a skúšky som dlho nič neriešila,až teraz po skúškach niečo vybavujem. potom okolo štátnic tiež nič neporiešim. preto som začala skôr a rozdelila som si to do viacerých etáp...
Odpovedať
bejka: no tak to si ozaj odvazna s tymi satami.. ;-) a musela si ich dat aj upravivat alebo ti sadli akurat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sadli, akurat cez prsia su mi trochu mensie,lebo cez vianoce sa mi akosi zvacsili :-N ale planujem schudut,to len cez vianoce som akosi nakysla,a kedze mne vzdy ako prve chudnu prsia,tak by sa mi tam mali zmestit :-D
Odpovedať
bejka: :-D :-) no lucim sa s vami kedze uz mam koniec v praci a idem do posilky,kedze chcem do svadby este zopar kil dat dole... :-p prajem pekny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vela stastia, aj ja sa o to pokusam... pekny vecer prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute pozeram ze teraz je nas tu z BA a vecsej a vecej dialky viac. Aj ked mozno je to aj tym ze tie baby co su v ZA tak si to obehaju a nemusia sediet na nete :-) .... tanana: my tiez ideme na ten veltrh s mojou polovickou a bohuzial moja prva druzicka ma zrovna ples tak nemoze ist somnou ona, tak asi nebudem skusat saticky alebo ak si aj nieco vyskusam tak nechcem aby ma on videl. Kedze sme spolu uz 5 rokov tak nieje vela okamzikov v ktorych by si ma nevedel predstavit tak to chcem nechat az na nas den.....ale ako tu uz bolo napisane niekolko krat tak je to na kazdom...
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky mam taku otazocku, sice uz nejake veci zajednane mame ale aj tak ma zacina trapit kolko vas stali resp. budu stat veci ako DJ, starejsi, torty+zakusky, a alko nealko? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika185: nasDJ bude stáť zhruba 160 eur, starejsieho mat nebudeme a ostatne je este skoro na vycislenie...
Odpovedať
veronika185 - ahoj,nas bude dj stat 1500sk,starejsie stoji cca 3000sk a u ostatniho si taky myslim,ze je jeste brzy na vycisleni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caaaute kocky!!! Tak som sa dostala vcera z BA do CA a zacalo sa vsetko vybavovat, a uz aj ja ma salu, fararka, fotografa aaaaaaa UZ O TOM VRDIA RODICIAAA :-D :-D :-D . Neviete, ci je salon Kristina dnes, kedze je sobota otvoreny???? Chcem si ist skusat sasasatickyyy!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem babeny za infosky ste ma ukludnili uz som si myslela ze vsetko pojde po 10 000SK, a to by sa teda rozpocet rozhadzal velmi rychlo. Tanana: snad ti nejake padnu do oka...budem drzat palce...potom sa pochval.
Odpovedať
tanana: no super tak uz ides v plnom prude ;-) a ako reagovali rodicia? nemali ani len trosku sajnu ako ich tuto sobotu prekvapite? :-) potom daj vediet ci si bola skusat nejake saty a povedz ake tam mali saty... :-) veronika: 10000sk kazda jedna vec? to snad nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zatial co sme zistovali tak fotograf ten nas bude stat okolo 14 000, a kedze sme chceli lepsieho tak mozno obetujem kameramana lebo to by vraj stalo dalsich 8-10 tis. saty tiez tak predpokladam, pre draheho sa tiez bude poziaciavat lebo on to nenosi tak nech mi to nezavadzia doma tak to bude nieco okolo 7-10 tis(aj ked tajne dufam ze menej) a ked som to zacala naratavat tak my nebolo vsetko jedno. Preto som sa informovala ze co a ako nech ma do septembra netrafi slak. :-)
Odpovedať
veronika185 - :-o ty jo,tak to budes mit teda pekne draheho fotografa.My kameramana budeme mit meho brachu,neni to nejaky superprofesional,ale natacet umi.Navic si to pak sami sestrihame a upravime a myslim si,ze budeme mit hodne podobne video jako by nam ho udelal nejaky profesional.Navic zadarmo.Me za tohle prijde ze se zbytecne vyhazuji penize.Navic muzes natrefit na kameramana,ktery ti udela spatne video a budes nestastna dvojite.To same plati i o fotografovi.Ne kazdy profesional dela dobre fotky ;-) A ohledne satu,my jsme si pujcili saty v salonu Diamond v Nitre a pujceni priteloveho obleku stalo 4.500sk a mych satu 8000sk ale ja si je odkoupim za 14000sk,coz je super cena :-) .Takze urcite oblek sezenes levneji nez si myslis ;-) Nejdrazsi na vsem mas jidlo.Kde budete mit svatbu a obrad?
Odpovedať
ahojte..idem sa pohrat s tymi fotkami tej kapely a dam ich do pripravneho albumu potom ;-) inac,co sa tyka siat a ich cien..tak su o dost lacnejsie ako v blave..to,co stoji v blave 20tis,v ziline zozeniete za 12..len zilina nema taky velky vyber..myslim momentalne znacku pronovias a st patrick a podobne.. a toho vixu..no to by mna osobne nastvalo..ale co viem,tak to tak casto robia,ze svadby presuvaju do mensej miestnosti..snazia sa co najviac zarobit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute, no salon Kristina v sobotu otvoreny nebyva...Tak mi to tu vsetko pride ako v zacarovanej krajine... Leatea, ty si ma trosku vystrasila, lebo mam vybrate, no vybrate-na nete na ich stranke sa mi pacia 2 saty a to pronovias... Tak snad ich tam budu mat a budu volne a budu mi sediet. No my mame kameramana za 200€, ale myslim si, ze to je cena akooze pre mna, ked ma trooosku pozna. No pripomenula som sa, ze mi robil stuzkovu, ale od vtedy uz par rockov preletelo, ale veeelmi pekne som sa nanho usmievala. A fofo by sme chceli asi riesit v Jablinkove-krajsie fotky som este u nikoho nevidela, tam to vedie nenormalne genialne!!!!! 8-) Tak cauteeee
Odpovedať
tanana..vsetko,co maju na stranke,maju dostupne v salone..ja len hovorim,ze blava ma vacsi vyber,ale aj vyssie ceny..a ake modely sa ti pacia?
Odpovedať
baby..zopar fotiek je vo svadobnom albume ;-) ak cosi,tak dajte vediet a pokusim sa este zopar spravit..vsetko to je z dvd..
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj tak to sa tesim, ze sa da aj na niektorych veciach usetrit. Obrad budeme mat normal na radnici a oslavu v hoteli Arthur. Na hostinu sme pocitali okolo 50-60 tis. Vzhladom na dost vysoky pocet ludi. Ale s tym som uz zmierena. Tak dufam ze sa fotky budu pacit. Tento pan ich ma dost aj na stranke a viac menej by som bola spokojina so vsetkym co tam mal. Bratia ktoy sa mi uz zenili fotografa nemali a tie fotky co maju...keby to bolo z dovolenky tak fajn ale ako svadobne som chcela viac. Tak budem dufat ze to vypali. Teraz sa chystam riesit saticky, pani na kolaciky(co asi uz zacina byt problem), a splasit nejakeho starejsiho. Aj ked ako vidim ja som este daleko daleko za vami.
Odpovedať
Leatea: ahoj no rspina bude rada fotkam,kedze sa obavala kolko miesta ta kapela zaberie,ale vypada to,ze ani moc veru nezabrala ze ano? inac mozem sa ta spytat,tie vase svadobne pohare....mali ste ich stirborne alebo zlata farba?na foto vyzeraju zlate,ale asi boli stireborne ze ano??ja totizto zhanam take ale v zlatom a vsade ich maju len v striebre...a uz som presurfovala cely net asi....ak mas zlate,tak porad prosim odkial ich mas.. ;-) dakujem veronika: no to jasne ze fotograf musi byt skuseny inac tie foto by neboli kvalitne a ja by som tiez nechcela foto len s digitalnym fotakom,ved to su foto na cely zivot ze ano! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?