Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac: ono to asi vyznie tak zvlastne ked vidim co sa okolo nas deje a ze na cely zivot, ale pevne tomu verim. A tiez verim ze ed sa velmi chce tak to dlho vydrzi....A rok 2009 je za poslednych 10 ci 20 rokov na svadby najlepsi. A vesticiam a tymto veciam moc neverim ale v toto chcem. Tak nech to dobre vypali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky. ja som tiež jedny poháre zháňala, ale nikde nenašla... :-( celý ebay som obkukala, asi ich budem musieť objednať zo slovenske firmy, ale sú strašne predražené... tá kapela nezaberá až tak veľa miesta, ale na tej bránici - no neviem, tam je každý centimeter dobrý, no neviem neviem.... :-S
Odpovedať
veronika: no jasne ze to vydrzi... ;-) sice nevieme co nas este v zivote caka,ale snad nice zle ;-) bejka: cauky a ake chcete vy pohare? ja ak nezozeniem nieco so zlatom na nich,tak budeme mat len obycajne... na ebay nie je az taky vyber poharov ako som si predstavovala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: presne tak ]-( ja som chcela take, co mala lea, tie majú aj na ebay, ale drahý, že jemu sa viac páčia tie, čo mám v albume, a tie stoja skoro 3-násobok!!! som myslela, že ich nájdem aj na ebay za lepšiu cenu, ale zatiaľ bez úspechu... :-(
Odpovedať
bejka: no tie co mala lea,tak tich tam maju veru neurekom ale vsetko je v stribre a ja chcem opak...v zlatom.. ]-( tie co sa pacia tvojmu drahemu,tak tie su pekne a uz som ich videla aj tu v bazare,ze dievcata ich predavali,tak popozeraj lebo tu ich budu urcite predavat lacnejsie.. ;-)
Odpovedať
baby..ta kapela zaberala malo miesta..obavala som sa tej chladnicky na napoje,stola a vchodu do wc..ze tam nebude nic..ale v pohode sa dalo vsetko..a navyse spevacka casto chodila medzi ludi a tak vytvorila este lepsiu atmosku..ja by som na vasom mieste skusila tu kapela..kebyze sa zasa vydavam,tak ich znova beriem x-) a navyse naucili sa ochotne aj redovy,ktory je tradicia na vychode miesto odcepcenia..a aj par dalsich,co sme chceli :-) a k tym poharom..su strieborne..ziskala som za dobru zlavu..ale kedze sa mi podarilo moj objednat,tak som ich objednavala znovu a za plnu sumu..myslim,ze je to od jednej baby z brezna..ak cosi,poslem do ip kontakt a popytajte sa na zlate prevedenie bejka..aka je cena tych,co chce drahy? my sme mali tiez tie,co vybral mily..ja som chcela jedny z ikei..nakoniec sme ich mali na nedelnom foteni,kedze moj bol rozbity..
Odpovedať
leatea: dik za info...a ta skupina spievala aj zahranicne piesne a ci len slovenske?
Odpovedať
Profilova fotka
moni: kukam stale ;-) lea: 2599 Sk + 300 Sk za gravírovanie, a mne sa to zdá dosť, ale zase je to pamiatka na celý život. na iných veciach som ušetrila, tak na tomto zrejme nebudem... :-| a čo sa týka tej kapely - viem, že nezaberajú veľa miesta a neradím rospine ich nezavolať, možno skôr vymyslieť pre nich lepšie miesto. to by chcelo vidieť tie priestory... ja som sa snažila dať do albumu moje fotky, čo som tam narobila, ale majú moc veľký rozmer a priznám sa, že ja som na toto antitalent, neviem ich zmenšiť :-N
Odpovedať
moni aj zahranicne.. bejka..kukni na tieto pohare ;-) http://cgi.ebay.co.uk/Engraved-Weddin... inac,ak nezozeniete zlate,tak sa daju cele sklenene..kuk fifitko25 album ;-)
Odpovedať
lea: tak to super...no ak nenajdem nic so zlatym,tak budu len sklenene a dam si na ne mozno toto... http://cgi.ebay.co.uk/BRIDE-GROOM-WIN... alebo http://cgi.ebay.co.uk/BRIDE-AND-GROOM... :-)
Odpovedať
moni..to je celkom zaujimave :-)
Odpovedať
ze ano aj mne sa to celkom paci a nie je to ani drahe :-) tie kruzky sa mi viac pacia a tusim si ich aj idem objednat....zajtra je vyplata,tak hura do nakupovania :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tiez zajtra vyplatu :-D a co dalsie veci? ako si na tom..nejake tie drobnosti myslim..
Odpovedať
:-D ano moj ucet sa uz nemoze dockat na vyplatu...hlavne po vianociach :-N veci na dekoraciu mam uz skoro nakupene,vsetko som nakupovala cez eby a amazon ...este zopar drobn chyba,ale aspom budem mat dovod nakupovat :-D kedy sa chystate na sk?nejdete polyzovat kym je este sneh? ;-)
Odpovedať
my nelyzujeme..manzel ide coskoro..ale ja az niekedy inokedy.. tak rada by som si zopakovala svadbu :-) esteze mam svadobne saty doma na pamiatku x-)
Odpovedať
ano nechala si si saty?a nechystas sa ich predat? :-)
Odpovedať
som ich dlho zhanala..kedze sa nikde na svk a v cechach nedali zohnat..a zatial sa nechystam predat..predsa len.. ale clovek nikdy nevie..este mozno poziciat ano.. no ktovie ako to bude o par rokov..ci nezmenim nazor..
Odpovedať
no ja sa chystam tiez kupovat saty,ale ja si ich nenecham....neviem si predstavit,ze za par rokov sa budem chciet do nich vopchat a nepojde to a budem sa potom rozculovat ako som pribrala 8-(
Odpovedať
no ja este uvidim..a mne nevadi,ze neskor sa do nich nevmestim :-D ale este raz sa budem musiet do nich obliect..caka nas jedno zahranicne fotenie..a uz sa celkom tesim..
Odpovedať
jej super a chcete sa fotit v londyne? no to je super napad sa odfotit este niekde inde x-)
Odpovedať
my sme sa fotili az v nedelu,kedze sme vela cestovali vo svadobny den..a dost nam prsalo,takze sme sa pofotili len hodinku..a chceme aj fotky odtialto..zatial netusim,kde presne..ale chcela by som ist k pobreziu..a mozno do nejakeho parku este :-) lebo mame len zopar fotiek..a nedokonceny svadobny album..saty uz cakaju..len este dorobit mlir potrebujem a cosi zhodit,kedze som od svadby dost toho pribrala..ale mam pocit,ze som na dobrej ceste.. len musim zacat vymyslat uces..lebo neviem ako chcem vlasy a tu casto fuka..
Odpovedať
Profilova fotka
lei: dakujem!!!!!!!! moc, moc, moc, moc!!!! moni: mne sa pacia tie druhe ozdobky, ale aj tie prve su pekne ;-)
Odpovedať
bejka..som rada,ze som pomohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemôžem spať, tak zase plánujem... :-) už mám niekedy pocit, že mi to lezie na mozog... :-D
Odpovedať
tiez som mala podobne stavy :-D ale zas to bolo prijemne vo svadobny den,ze sa nam podarilo splnit nase predstavy,aj ked niektore veci sa nedaju ovplyvnit..
Odpovedať
Profilova fotka
ved preto to aj robim, aby som vyskyt tych veci minimalizovala :-D a tiez ma to bavi ;-) sak sa vydavame len raz (aspon dufam :-) ) ;-)
Odpovedať
ja som svojho synovca trenovala nosit vankusik..a ked sme mali ist naostro,tak sa s tym hral..kedze vtedy uz vankusik nebol v sacku a vsetky tie stuzky pekne viseli :-N ale zas mame na co spominat..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to ano, ja sa tak chystam na moje krsniatko, ale kedze ma len dva roky, tak to asi dopadne podobne... :-D ale co uz, to su veci, ktore by ma tak nestvali, su aj omnoho horsie...
Odpovedať
aj ten moj mal dva roky..ale vies..prve krsniatko a synovec zaroven,tak som veeelmi chcela :-D a mam aj fotky ako sa pekne hral uz s priviazanymi obruckami,tak sa mu to pacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja som na tom tak isto... budem rada ak dojde vobec az k oltaru... on je schopny sa vzpriecit a odcupitat kade lahsie... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?