Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no my sme ho naucili,ze dones niekomu vankusik..ale v kostole s nim isiel tato,kedze on by sa otocil naspat..ale bola aspon sranda..vsetkym sa pacil :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, my s nim pošleme jeho 3-ročnú sesternicu, tak možno odcupitajú preč spolu... :-D dúfam, že nebudeme obrúčky naháňať po celom kostole, radšej ich riadne prišpendlím :-D :-D
Odpovedať
nam sa takmer stratili..to si vsimla kameramanka,ked ich sla nasnimat :-N ale potom ich poriadne pripevnili.. a napr. kytica pre male druzicky bola hrozne tazka,takze ich ani poriadne nedrzali..neviem povedat,ze ako tazka,kedze som ju v rukach nemala..ale bola uchvatna..
Odpovedať
Profilova fotka
som si kukla toho maleho v tvojom albume - podareny bol :-D ja mojim malym kockam asi urobm nejake mini kyticky, videla som umele ružičky vo flore, tak niečo z toho hádam vykúzlim... idem už do hajan, pa.
Odpovedať
my sme im davali robit sladke..aby mali nejaku odmenu :-) pekne sny teda..ja este documim film..a od zajtra zacnem zhanat nejaky pekny uces :-) uz sa aj tesim,ze sa pojdeme fotit..aspon to bude take romanticke..a pouzijem aj ten svoj podvazok,ktory som nemala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dufam, ze ste mali pekny vikend :-) leatea, dakujem ti moc za fotky o tej skupine!! vidim, ze naozaj az tak strasne vela miesta nezaberaju. som rada, ze spievaju aj zahranicne, uz som im hovorila, ze budeme miesana svadba. povedali, ze ak mame nejake specialne zelanie, mozeme si tiez nieco doniest na cd. celkom sa na nich aj tesime. ;-) pamatas si, ake piesne zo zahranicnych spievali? nieco aj na latinsko-americky tanec atd? Dakujem :-) moni, volala som do hotela a povedali, ze vela svadieb ma kapelu a nie je problem s miestom, ze aby sme sa neobavali. povedali aj, ze 70 ludi nie je az tak hrozne vela. tak dufam, ze sa pomestime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, nie som tu 1 den a konverzujete v plnom prude :-D Laetea-kukla som na Tvoje albumy nooo a pekucke, tie male druzicky boli zlate, aj malinky s vankusikom :-N No a aby som Ti odpovedala, ze ktore saty sa mi pacia v Kristine v ZA, taaaaak http://www.salonkristina.sk/pronovias... no a este : http://www.salonkristina.sk/sspatrick... No a uvidi sa, ktore mi ako sadnu, lebo som sa nejako zamilovala do krajek a cipiek aaaaa suknu by som chcela mat taku princeznickovsku!!!!! A este aj tieto sa mi pacia: http://www.salonkristina.sk/pronovias... A som rada, ze takto komunikujeme, pretoze my sa chapeme :-o :-p na nich hlavne ten zavoj, nieco take si predstavujem, tak napiste kocky, nejake pocity, ci sa aj vam mnou vybrane saticky pozdavaju :-) :-) :-)
Odpovedať
rospina: dobre ranko :-) no tak to super spravicka,tak urcite ti odlahlo...videla som foto co dala lea a ozaj sa zda,ze to az tak moc ta kapela nezaberie... ;-) vikend bol v poho taky relaxacny,pocasie bolo strasne prsalo vely vikend,ale aj my to vyhovovalo lebo som sa necitila bohvie co tak som len citala knihu a relaxovala a vy ste mali aky vikend?ake bolo u vas pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
Mon, co si nakoniec vymyslela s tymi poharmi? Aj ja by som sa mala po nejakych rozhliadnut, tak snad v PKO na svad. veltrhu. A ozaj babenky, daju sa tam urcite vecicky aj nejako lacnejsie nakupit??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, dakujem, vikend bol dobry. pocasie vyslo aspon v nedelu, bolo slniecko a boli sme sa prejst s priatelmi priamo v centre. bola tam Fiera del cioccolato artigianale, tak sme si pochutnali na doma robenej cokolade, rozne druhy od vymyslu sveta :-p bolo tam ludi ako maku. a vecer sme sli zase k fararovi na nauku. vcera mal narodeniny a siel na veceru s minulorocnym kurzom, tak sme sa zoznamili s nasimi "predchodcami", ktori povedali, ze aby sme sa nebali, ze sa to da prezit... teda tie pripravy, svadba a teraz aj to manzelstvo.... ale len po roku sobasa sa im este hovori.. :-D
Odpovedať
tanana: no vidim,ze uz mas foto ;-) no idem za tyzden na sk tak pozriem tam a ked sa mi nic nebude pacit,tak potom objednam len ten kruzok okolo poharov a budem mat len obycajne sklene... :-) na svadobnom veltrhu vzdy maju lepsie ponuky,tak snad si nieco vyberies... rospina: hmmm...cokolada to znie lakavo :-D tak uz chodite na nauky? a kolko ich uz mate za sebou a kolko pred sebou? my sa ideme akurat tento tyzden informovat ohladom toho,tak som zvedava... ozaj chcela som sa opytat ohladom hotela,nahodou si sa nepytala,zi sa tam bude dat ta drevena podlaha na tancovanie?
Odpovedať
ahojte :-) tanana..no tie prve dvoje som aj ja skusala..len pri tych druhych sa predavacke nedal zapnut zips a tie prve mi boli zas siroke rukavy,ale tie by v poho upravili.. rospina..no som rada,ze si spojona s miestom,co zaberala skupina..a hrali rozne..ta spevacka studovala u nas na fakulte,cisto hudovnu a ma perfektny hlas..ak mas nejake zelani,urcite sa naucia aj talianske a pod pesnicky..pripadne na cd.. pozriem sa na dvd,co take spievali,lebo si uz presne nepamatam..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leatea, super. urcite mi daj vedeit. ak im niektore tie pesnicky tiez aj ja navrhnem, tak urcite budu radi, kedze to uz spievali :-) moni, v hoteli povedali, ze staci dat dopredu vediet, ked chceme stiahnut ten koberec kvoli tancovaniu. nie je to vobec problem a z rozhovoru som pochopila, ze ho na tie svadby casto davaju dole. zaciatkom marca budem pisat mail majitelke, aj o tej vyzdobe e tiez o tom koberci. nie je stanovene, kolko nauk treba chodit, ten farar ich robi priebezne, takze pary prichadzaju a odchadzaju.. zacali sme v polovici novembra a budeme asi do marca,lebo 8. aprila uz chcem ist na sk. chodime tam kazdu nedelu vecer na hodinku. sme tam styri pary a je celkom sranda :-)
Odpovedať
rospina: a to daju cely koberec prec a ci len tu trochu na tancovanie? no nic skusim sa ich na to popytat na dalsi tyzden a co chces aby ti oni vyzdobili alebo chces ist v piatok pred svadbou si to ist sama ozdobit? a co sa tyka nauk to az tolko musite absolvovat ...? :-o to strasne dlho nie?ze od novembra...no som v soku,musim tam tento tyzden ist a popytat sa a asi pojdem aj hned dnes....
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli za fararom, a povedal, ze ved to je este skoro, ze august je daleko a tiez sme sa bavili o naukach. Tak mame povinne 4, ze 1 je zdravotna, z tej sa asi vyvlecieme, kedze som farmaceut, no a Dalsia je posledny piatok v mesiaci, potom poslednu sobotu v mesiaci a posledna v prvy piatok v mesiaci, cize ked si to dobre vyratame, za tyzden to je vybavene!!! :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Takze tie saty uz maju asi peknych par rokov, vsaaak? A ake cislo si si skusala, ked Ti boli siroke rukavy Leatea??
Odpovedať
tanana: no tak to budete mat rychlo tie nauky... ;-) inac co sa tyka tich siat,tak mne osobne sa najviac pacia tie posledne co si tam dala tusim ze su od pronovias-nemesis...ale aj preto asi lebo mne osobne sa pacia uzke saty a nie velke sukne a velke sukne mi aj tak nepristanu lebo som neni bohvieako vysoka ... :-) a kedy ides skusat?
Odpovedať
Profilova fotka
Chcem skusat 6.2., ked sa dostanem do ZA. Ja si predstavujem nieco krajkovo-cipkovane aaaa princeznickovske sukne :-N . Tiez nemeriam nejako vela, 168 cm, tak uvidime, ktore satky mi sadnu.... Mon a ty si si uz nejake satky skusala??? A kedy mate datum???
Odpovedať
tanana: no musis vyskusat a hned budes vediet aky typ sa ti hodi a aky nie...ja som skusala a take co sa mi pacili,tak mi vobec nesedeli a tie co som si myslela,ze su krasne,ale mne nesadnu,tak zrvona to mi sedelo... :-) no tak si to uzi a mozno sa aj stretneme...aj ja sa chystam skusat v piatom 6.2,ale to je len plan uvidime ako my to vyjde... ja som skusala v 2 salonoch a v jednom som si aj vybrala,ale potvrdim to az ked si vyskusam v za a potom sa rozhodnem,kedze v za som este nebola v ziadnom salone :-) a nas datum je 8.8.2009 a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
My 15.8., cize ty uz budes par dni PANI a ja este SLECNA :-D . Tak-tak, mozno sa stretneme, budem sa tesit!!
Odpovedať
:-D no to ano ja uz budem veru pani... ;-) a uz mate zajednanu salu kde?urcite si to tu uz pisla,ale nejak som zabudla ...
Odpovedať
Profilova fotka
Mame, v Cadci, kukni si: http://www.tatrainn.sk/index.php?opti... No a ty mas nejake saty zo salonu Kristina vyhliadnute???
Odpovedať
no super to budete mat velmi pekne to tam vyzera a sa mate,ze tam mozu byt aj okruhle stoly do nasej saly sa nezmestia :-( aj vy ste si vybrali oruhle ? nemam z toho salona nic take vyhliadnute,pojdem,pozriem co maju a potom vysklusam....mas uz ako taku predstavu co mi pristane,tak to bude jednoduhsie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo ano, ten hlavny stol bude do pismenka I, tak sme my dvaja a rodicia, ostatny su pri kruhovych stoloch, da sa tam v pohode aj 12 ludi... Je to tam skvele, pretoze vyzdoba je u nich v cene, cize stolicky budu obalene...A nad 60 ludi ponukaju apartman gratis, tak to je OK!!! :-)
Odpovedať
no tak to ste ozaj dobre natrafili... :-) budete tam mat aj nejaku terasu? a co prostredie tiez je pekne?
Odpovedať
moni - ajoooj... need your help... otazka znie : Vikend v Osle alebo v Salzburgu ??? termin feb-marerc...na predlzeny vikend. Co ty nato ? neviem sa rozhodnut....obe miesta sa uzasne :-N
Odpovedať
cauky radlinka: ako sa mame?uz si tu poriadne dlho nebola.... no ja by som bola za Oslo,pocula som ze je to super miesto a je krasne...a ja Norsko milujem pripomina mi to SK. ak sa rozhodnes pre norsko,tak odporucam ist posriet do mesta ktore sa vola Stavanger...je to nadherne,mojho draheho ocino tam maju dom a lod a je to tam nadhera a ta cesta.... x-) a kedy chces ist?
Odpovedať
Profilova fotka
Mon- terasa je, jasnacka!!!! Aj kaviaren mame k dispozicii 8-) Radlinka, ak mooozem, tak Salzburg 8-)
Odpovedať
radlinka: uz mam koniec v praci tak idem domov,ale budem neskor na skype... ;-)
Odpovedať
Baby ja neviem....ja milujem Skandinaviu, ale chcem aj pozriet Alpy a zo Salzburgu smerom na Insbruck je to na skok...uff tazka otazka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?