Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, to s tym naobliekanim mas pravdu. niekedy si pripadam ako dedo mraz :-D ale dostala som taku specialnu prikryvku na nohy, zapnem si to okolo pasa a nepremoka to a zo spodu je kozusinka, tak uz mi tak kosti nemrznu :-) ahoj bejka, ako sa mas? drzim palce k t tomu ukonceniu skoly, ako som citala, mate to cez tieto mesiace dost pestre, nech vam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rospina: ďakujem, bude to vyselé... :-D mám sa celkom fajn, pomaličky si vybavujem... už len kostol nám chýba.nemôžem kvôli tomu ani spávať... drahý stále nemá čas, už tri mesiace ho tam ťahám...
Odpovedať
Profilova fotka
Bejka, a v ktorom kostole chcete mat svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vo Farskom, ak dovolia... :-( a vy to budete mať tiež v kostole alebo len na úrade?
Odpovedať
bejka: cauky..no nastastie mi akuat pre hodinkou poslal spravu a mali by sme sa stretnut 9.2,tak som rada,ze sa na mna nevykaslal,ale vcera som rozpravala s maminou mojou a ona hovorila,ze pozna este jedneho dj a tak by mu zavolala keby sa mi tento moj dnes noezval :-) no treba radsej zavolat lebo od septembra je veru dlha doba.... idem zavolat aj tej pani ohladom obruciek a pojdeme za nou na buduci tyzden,mam nejake kalogy s obruckami,tak som zvedava co by nam dokazala spravit..uz mam potvrdenu cukrarku co som rada,tak to je dalsia vec z krku..no a zajtra mame prvy krat stretnutie s fararom odtialto tak zvedava co nam povie no a teraz v piatok ideme za farararom na sk...ideme skusit vybavit ten sobas na tom strecne tak mam z toho nerovozitu aby to povolili.. :-N vsak do kostola mozes ist aj ty sma,aj nasi boli len nahlasit datum a cas a s fararom sa ideme stretnut az teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vam to zrejme dovolil, kedže ste v zahranici, ale ked som ja volala nasmu, tak ze mame prist osobne, ked budeme mat cas obaja, ze to ma cas.... ja taky pocit ale nemam... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bejka, my to budeme mat v kostole v belej. ale nebude nas sobasit belsky. Kvoli taliancine budeme mat jedneho mladeho, v nasom veku, co studoval v rime, takze oficialne moze on. uz sme sa s nim cez vianoce stretli, je velmi prijemny. no a tu chodime len na nauky. moni, drzim palce s tym strecnom.. ako to presne bude podla tvojich predstav na tom hrade prebiehat? som zvedava, co :-)
Odpovedať
bejka: no mozno,ale nas farar je zlaty a dost moderny,tak mozno aj preto... :-) rospina: dakujem budem to stastie potrebovat ;-) no my to chceme na tom nadvori,ale ak by nepovolili na nadvori,tak je tam aj mala kaplnka v ktorej by to bolo pekne...my chceme hrad aj preto lebo je to tam krasne a ten vyhlad odtial je uzasny x-) a to by sa nasim hosotm ratalo...no a bude to prebiehat vlastne tak isto ako v kostole len to bude pod holym nebom. na tom nadvori su take lavicky,tak tie sa ozdobia niecim a da sa tam stol a ten sa ties ozdobi a potom brana s kvetov no a samozrejme koberec ktory by som si chcela poziciat z mestskeho uradu... ale prave ze mame problem sa tam zosobasit lebo zevraj to tam nie je vysvatene,ale zaujimave je to ze uz tam bol cirkevny sobas,tak nechapen preco niekto moze mat a niekto nie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nevedela som, ze ked chce mat niekto cirkevny sobas mimo kostola, to miesto musi byt vysvatane..ale ta amosfera na hrade teda bude stat zato. uz sa tesim na tie fotky, co das potom do albumu :-) bola som tam asi dvakrat, ale je to dost do kopca, tak tym kratkym "sportovanim" odburas aspon trocha stresu :-D my sme v tomto smere trocha pohodlni a tiez tradicionalni, tak sme sa hned uzhodli na kostole. ozaj, a kto vam pride spievat? to bude omsa alebo sobasny obrad?
Odpovedať
Ahojte dievcata, vidim, ze planujete "ostosest". Ja som momentalne na MD a rada seriozne vypomozem s vyzdobou saly, kostola, teda pokial si to robite svojpomocne a niekoho na to potrebujete. Fungujem v Ziline a okoli. Ak mate zaujem, napiste mi do IP. :-) :-D
Odpovedať
rospina: ano nam ide o to ze je to tam krajsie ako v kostole :-D ailny sobas tam robia bez problemov,ale ja chcem mat cirkevny... no autobus vyjde do pol kopca a to je uz len par minut potom hore,ale da sa ist az k hradu autom,takze ja slapat nebudem... :-p :-D a ani starsi ludia a sme sa rozporavali s pani co to tam organizuje,ze budeme moc vyviezt hore aj kocky kedze v opatkoch by sa im zle islo hore,ale chlapi budu musiet bohizial slapat.. :-D ,ale aspom si trosku zasportuju. no spievat tam nebude nik,my budeme mat notebook a odtial nam pojde hudba,lebo my chceme nieco moderne na prichod a aj na odchod,tak nam to tak bude stacit...a to bude asi bez omse,ja keby som to mala v kostole tak tiez len bez omse,len sobas s omsou je to tochu zdlhave.vy budete mat aj omsu?
Odpovedať
Profilova fotka
moni, my aj omsu a s kaznou.. cely servis :-D urcite je to s omsou zdlhavejsie, ale to prezijeme. :-) tak to je super, ze sa da prist az hore autom. tych par krat, co sme na ten hrad sli, sme slapali, tak o tej pristupovej ceste autom ani neviem. tak drzim palce, nech vyjde to pocasie 8-) ked este hovoris o tom autobuse, mam trocha z toho hrozu, co mam objednat. vela ludi bude na autach, ale na autobus sa ich tolko nenazbiera.. este si to musim nechat prejst hlavou a skusit vyzistit, kto kolko miesta bude mat v aute, aby sa ti ludia nejako kvoli tomu odvozu vedeli zaradit... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocka, perfektny napad monika! Budete to mat uzasne, ak vam bude aj pocasicko naklonene 8-) a ti chlapi-no nech sa len prejdu... :-D Chcela som Ta poprosit, ty sa tak dobre orientujes v ebay, ci by si mi mrkla po nejakych topanockach, co som si dala do inzeratu Kúpim...Lebo vsetci predavaju č.38 a mne trebač.37 :-) Tak ak by sa Ti dalo, alebo aj niekomu inemu, budem vdacna ;-)
Odpovedať
tak vonku je riadne napadane..a aj pekna kosa.. tanana..co viem,tak makita mala mensie cisla a aj svadobne salony,len tam si treba objednat..trva to okolo mesiaca..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, prosim Vas nemate nejaky dobry tip na kameramana v MT alebo blizkom okoli? Planujem svadbu v maji (nakolko som uz 2 krat menila termin;) ), uz som zacala vybavovat a takmer mam vsetko len este kameraman chyba :-( a nemam ani len sajnu ktorym smerom sa ubrat pri jeho hladani. Dakujem vopred a drzim vsetkym palce pri predsvadobnom vybavovani.
Odpovedať
Profilova fotka
gulko: skus www.studioplus.sk ja mam odtial...
Odpovedať
Profilova fotka
Vobec z vas nestiham. Babky neviete poradit dobru cukrarku, ktora nerobi z palmarinu ale poctive kolace? Dakujem.
Odpovedať
veronika..myslim,ze v predmieri je jedna sikovna cukrarka..tu sme mali mat my,ale nakoniec nam svokra zajednala niekoho zo zavodia.. ale tu babu v predmieri si chvali moja rodinka..mozem kuknut meno..ak by si chcela..
Odpovedať
Profilova fotka
leateaa: juuj bola by som rada, mozno som to tu uz hovorila, ze ja som ovodne chcela jednu pani z PB ale ta este na svadbu mojho brata urobila velmi dobre kolace ale na vianoce to uz bolo strasne palmarinove. Tak teraz hladam nieco nove.
Odpovedať
nenasla som to..ale skusim zistit..poslem potom do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, no skusim sa popozerat priamo v salonoch :-D
Odpovedať
tanana..tie,co chces ty su zrejme na ebay..tam taky styl ponukaju..neviem ako teraz..ale min rok ponukali..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, asi mas dnes vela prace, ked zajtra cestujes. zelam ti stastnu cestu e pekne si to uzi :-)
Odpovedať
rospina: ahoj no je totho dost a este stale su niektore lety zrusene,takze mam co robit a ja len dufam,ze sa to pocasie nejako ustali a zajtra ne laetiskach nebude moc chaos 8-( lebo ma porazi ak zmeskam lietadla a to mame 3x prestupovat ]-( dakujem to stastie potrebujem... :-) tanana: pozriem sa na tom ebay na tie topanky,ale nemam moc cas momentalne ale hned ak budem pozriem... inac ak si das do vyhladavaca size UK4 to su cilso 37,ale v uk maju ine cislovanie,tak skus si tam dat toto a pripadne si daj - ladies shoes size uk4 a tam sa ti objavi vela topanok vo velkosti 37 ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, len si nenechaj pokazit naladu, ved o chvilu uvidis vasich a aj krstniatko :-) zatial papa a potom sa ozvi.
Odpovedať
Profilova fotka
,Dakujem monika, tak som to skusila, a ze maaalo v tej velkosti, ale nevadi, skusim popozerat v salonoch :-) . Tak vela stastia pri cestovani a v piatok v salone Kristina :-) . Ja mam rezervacku na 11hod...Tak sa snad stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, vie niekto o niekom, kto by mal k dispozicii kontrukciu na branu, na ktoru sa moze dat napr. cecina a napichat do toho krepove ruzicky? alebo nejaky iny napad, ako ozdobit branu? dakujem :-)
Odpovedať
ahojte..tak my vdaka tomu pocasiu sme aj dnes doma :-D tanana..ja to vyhladavam skor,ze bridal shoes size 4..pripadne este farbu napisem..poslem ti zopar,co som nasla.. rospina..my sme mali slavobranu v sale..ale myslim,ze prenajom byva dost drahy..ale ak by si chcela,tak napisem kontakt na tu nasu babu,co robila vyzdobu a mozes si zistit..
Odpovedať
Rospina - na Orave napr. majú zvyk natiahnuť ako bránu (ak teda nemajú tú čečinovú) normálne motúz ponad bránu - plot a na ten motúz naviažu stuhy krepového papiera tesne vedľa seba. Ono to potom tak veje vo vetre, je to také veselé ;-) Mali to na svadbu obidve moje švagrinky... a videla som to na dedine u nich hojne používať :-D ... no možno som trošku poradila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, dakujem, si zlata :-) nechala by som si od tej holky poslat nejake fotky a ceny a potom rozhodneme. nemam velku fantaziu v tomto smere, radsej kupim aleb nieco prenajmem, ale sama sa do tvorivych prac nehrniem. napis mi kontakt kludne do IP. dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?