Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, tak to som rada, ze ti aspon niekoho odporucili, kedze uz su obsadeni. 15.august je pekny datum, aj kvoli tomu, ze je sviatok, tak mate o dovod viac na oslavu :-) co sa tyka toho podbradnika, vlastne neviem, kde by som nejaky kupila. ak nezozeniem, tak nebude ziaden problem, pre mna moc nemusi byt..
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj a ze dakujem za tip, ze ked sa postavim na foto, uvidim datum :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte..aky ste mali den? co sa tyka salonu nicole..tak v ziline je salon NIKOL a ten nema nic spolocne s blavackym salonom.. tanana..kukla si si tie topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nie Leatea, nekupovala som zatial ziadne, pretoze v piatok si chcem ist vybrat saty a podla farby siat si kupim botinky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pozerala som to vcera este raz s tym zilinskym salonom, naozaj sa vola NIKOL a nie Nicole, ktory v ZA nie je.. :-) dnes rano som teda poriadne zmokla a prestalo prsat, len co som prisla do prace :-| zelam vam pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaaautekočky, dobré ránko. Ako Monika??? :-) Už si na rodnej zemi?? :-D :-D V rodnej postieľke???? 8-) Leatea, moja, idem Ťa ešte trošku pootravovať, ako sme sa bavili, že aj ty si bola v Kristíne v ZA a si si skúšala presne tie šaty, ktoré sa aj mne páčia-NANUSA, REFUGIO... :-) Prosííííím Ťa, aspoň tak orientačné cenové relácie mi daj.... Ako sa to tam hýbe a koľko sa dáva na zálohu :-S :-S :-S Čáu Rospi, tak u vás prší??? Tu zatiaľ éééé
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. som tu dávno nebola... tanana: my budeme mať podbradníky, ale to aby ma nááááhodou môj drahý nezakvackal, kedze poznam jeho sikovnost ;-) monikac: napis potom info, co si pozistovala na branici, budeme s rospinou cakat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bei, a máte také obrovské, alebo tie, čo sa predávajú ako svadobné, idem mrknúť do Tvojho albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie svadobne... cez nohy si prehodim nieco ine.
Odpovedať
Profilova fotka
OKáááá :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si sa nevedela rozhodnut?
Odpovedať
Profilova fotka
Stale neviem, pretože sa mi zdajú malé, cize na nohy by sme si museli dat servitky...Asi to aj tak budeme musiet poriesit, pretoze pri tom krmeni sa vselico pritrafi... :-) :-) A nechcem mat rezance vo vystrihu a na sekni..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ináč, aj my sme si na veltrhu kúpili poháre, hned tam na zaciatku, tie boli za take neljlepsie ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved prave... a mne sa zase nepaci, ked v niektorych restikach davaju take velke, co zakryju sice oboch, ale vyzera to ze ééé...
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme si tam kupili, lepsie povedane buduca svagrinka nam ich strasne chcela kupit, tak aj kupila, ale my sme na cenu nekukali, hlavne som chcela take,co sa mi aj pacia, kedze planujem ich raz mat v nejakej vitrinke vystavene na pamiatku...
Odpovedať
Profilova fotka
no, to som aj ja videla, to je take nevkusno-komicke...A uz Ti zacal letny semester??? A diplomka??? Uz mas aspon ciarku??? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
semester mi zacina buduci tyzden a diplomovku teraz pisem, buduci tyzden chcem ist k veducej na konzultacky, tak som zvedava,co mi na to povie... co si nevytvoris nejaky albumik a nehodis tam to, co uz mas? podel sa s nami... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a k tym poharom-ja sa bojim, aby mi ten moj ostal cely....A ked prezije svadbu, horsie bude, ked ho budem mat lestit, to mi ostane v pravej ruke polovica a v lavej-zvysok...Uz som nam tak k par poharom dopomohla.....Zo ziadnych nemame kompletku :-o
Odpovedať
Profilova fotka
.......... budem to musiet nafotit........Dnes by som to mala este zvladnut, potom idem na rehabilitaviu no a v noci fujazdime dom!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chce to menej sily, alebo tie pohare, co su cele strieborne... ;-) tie by sa nemali rozbit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, aj ja som take chcela, odolne a nerozbitne.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tie nase su spojene stuzkou, tak moja kurka mi povedala, ze to hned rozstrihne, az s tym mozme behat oddelene...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D typicky chlap... to moj zase nechcel srdieckove....
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj a ze k tej Tvojej diplomovke... Vela stastia u konzultantky, pretoze ja som tu moju diplomku stale a stale musela opravovat a niaco tam vymienat a presuvat...Tak teraz pri pisani rigo som taka....uz poucena, ukazem jej to az na konci :-) :-) :-) , nech moc nevymysla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.... dufam,ze ta moja nebude vymyslat, aj ked ako ju poznam, tak asi bude...
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááj, a ešte jedno ma napadlo, teraz sa vsetky dobre pobavíte. Moja polovička chce mať tiež niečo staré-nové-požičané-modré....Keď ja, tak aj on....Manžetové gombíčky som musela kúpiť s "niečím" modrým...Ale zlatý je, ako sa zaujíma :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to som teda este nepocula... :-D ten moj zase nechce ani za nic nove topanky. ma jedny este od venceku na strednej skole a ze tie su vraj najlepsie, lebo su vychodene.... ma pravdu, to su, ale az mooooooocccc......
Odpovedať
Profilova fotka
ale inac, kym si nechce dat podvazok, tak je to este ok... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Xixixixixixiiiii, ani moj nebude mat nove botky....Kupil si minuly rok, ked sme isli na svadbu sesterke, aspon, ze to netreba zhanat... :-) Vidiiis to, o podvazku neuvazuje...Musim mu to vecer pripomenut :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bei, kde je ten hotel, co tam budete mat svad.mecheche??? Vyzera perfisne!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?