Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caau Bei, no nááádhernééé princezničkovské z novej kolekcie San Patrick...Len nazov tu nechcem pisat, lebo ved vies, aby si polovicka moja neprecitala....Nakoniec sme urobili kompromis, v BA bol vyberat saty somnou a v ZA éé...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak super, a aku farbu si zvolila?
Odpovedať
Profilova fotka
.......ivory, ci champan??? Take nieco....O farbu mi ani neslo, islo mi o to, az sedia, ale aj tak mi ich budu musiet pozuzovat :-) A vybrala som si taky straaasne dlhy spanielsky zavoj, dookola cely krajkovy, nadherny je, ale uvazujem, ze necham si ho do kostola...Potom si ho dam dole a pred polnocou si ho znovu nasadim, az ma je z coho odcepcovat... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja to tak idem urobit. sice nemam az taky dlhy, ale hlavn pri tancovani je to neprakticke, lebo kazdy ta drzi za chrbat a ri urcitych pohyboch aj nechtiac taha zavoj, tak aby mi po chvilke neodpadla hlava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to :-S , ale mne by po nom asi postupali vsetci naokolo, a zas, keby som si ho stale mala drzat a mat ho preveseny cez ruku....Ved ma tusim 4 metre... :-D :-D :-D A ako je to u vas s tancom? Viete obaja aj polku, aj valcik?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vieme, lebo my sme sa zoznámili práve na tanečnej :-) horšie je to ale keď si drahý trochu vypije.... to má potom takú náladu, že on netancuje, ale robí si na parkete čo mu napadne a diví sa, že pri ňom skackám ako koza, že sa neviem prispôsobiť... ale to sa nedá, potom už vždy ho len dobieham a nevyzerá to fajn... ]-(
Odpovedať
ahojte..konecne vikend :-) tanana..napis do ip,aky je to model ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
híííííííí, no to teda!!! Mna zas nebavi, ked ma niekto chyti a vlaci po celom parkete a ked ma popripadne nadvihne a zameta somnou...To ma tak vo zvyku buduci svokor, tak sa zhacim a nebudem tancovat hentie behacky...Planujem sa aj tak dohodnut s music, ze take nech hraju, ked tam nebudeme a ked dojdeme, tak moderne a tie 70-roky aaaa sladaaaciky...Joj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som vyberala takeho muzikanta, ktory hra take rozne a este ho trochu usmernim.... ma ale napadlo, ze kedze budem mat dlhe a siroke saty, tak sa asi budem len tak tvarit, ze tancujem, pohupovat sa do rytmu.. nejako extra sa snazit nebudem, aj tak to nebude vidno a keby sa niekto moc snazil povymetat so mnou parket, tak ho uzemnim, ze mam saty, v ktorých to moc nejde, tak nech sa ukludni... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ano-anoooo, aj ja mam obrovitaaaanske saty.......... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem off, tak zatial sa lucim, caaau bei :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa vam musim pochvalit s novym ulovkom :-) konecne mi dosli laky na ozdobne malovanie na nechty..tak sa mozem hrat zajtra..kedze dnes este cosi robim..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D leatea, tak Ti zelam, az mas pevnu volu na nechtiky a az sa Ti netrasie ruka |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dobreeee ranko kocky a pekny novy tyzden :-) Leatea-mas dlhuuu IP, kukni sa :-) , ako dopadli nechtiky??? Mon-mas satky???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidim, ze dnes su vsetci zaneprazdneni. tanana, v ktorom salone si si vybrala saty? uz sa tesim na fotky, aka budes nevesticka :-)
Odpovedať
ahojte..tak som rada doma z toho blazinca.. tanana..odpisala som na nu ;-) a nechty nakoniec dobre..kombinacia tmavsej zelenej so zltou perletovou..na dva dni klud..mam kopec zelenych triciek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tanana: tak ja som nakoniec saticky vybrala v Za uz su aj rezervovane a bola som skusat vo strvrtok a v piatok a v piatok a musela som sa sice na to vyspat ale v sobotu som uz aj zaplatila zalohu. A studujem statisticke metody v ekonomii. :-| na ekonomickej univerzite. Taka nuda.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dost som sa tu rozpisala a sa mi to vymazalo tak v skratke. K podbradnickom- budeme mat normal pre deti a na kolena servitu. Moje zlaticko nebude mat nove topanocky lebo ma take skoro nenosene este z promocii. A baby mam otazocku: neviete mi dat nejake referencie ne panov DJ- ov Eifela a pana Zsiros. Dakujem. K salonom v ZA. V nicol som bola tiez trosicu nespokojina lebo som sa citila ako nejaka slonica. Naopak v salone Vanessa bola strasne zlata pani. Citila som sa dobre a velmi prijemne.
Odpovedať
Ahojte, nemá náhodou niektorá z Vás svadbu vo farskom kostole? Zaujímalo by ma, ako s výzdobou kostola. My by sme chceli aspoň nejakú menšiu výzdobu (mašle na laviciach, možno návleky na našich stoličkám), ale keďže hneď krátko po nás je ďalšia svadba, tak neviem, či sa máme nejako s nimi spojiť a dohodnúť, alebo to máme riešiť len za seba? Alebo nebudete mať nijakú výzdobu?
Odpovedať
katka..co viem,tak sa zvacsa pary dohaduju spolu.. murinko mala v tom kostole svadbu..skus jej napisat ip..ak sa neozve,tak sa skusim neskor popytat,ked ju odchytim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, Rospi-v salone Kristina v ZA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tanana, urcite budes mat krasne saty :-) v Kristine maju pekne modely, tiez som bola dost nerozhodna. ja mam zajednane saty v amelii ale pozriem si este tohtorocnu kolekciu a rozhodnem. papa :-)
Odpovedať
Leatea, diky za tip, už som jej napísala :-) A keď ste mali svadbu Vy, odkiaľ si zohnala výzdobu?
Odpovedať
Ja som si tiež vybrala šaty v Kristíne, mali tam najkrajšie modely - teda aspoň pre mňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V Kristine mali ozaj peknuce bohuzial som bola velmi sklamana ked ani jedny nemali na moju vysku v celom salone ani jedny. Ale ta pani je zlatucka.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika a v ktorom salone si si zajednala ty? :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Vidim, ze ste tu celkom pekne zabehnute :-P Chcela som sa vas opytat, neviete kde v ZA sa daju najst nejake okruhle svadobne topanock? idealne by bolo, keby boli aj pekne :-D
Odpovedať
Videla som nejaké na Mariánskom námestí, hneď na rohu, ako vyjdeš z úzkej uličky. Ja osobne som si vybrala v salóne Dagmar na Národnej, majú tam rôzne modely. Dodajú Ti ich do mesiaca.
Odpovedať
Uhm....dakujem, ja mam saty z trencina, ale topanky tam nemali pekne, tak teraz hladam. Musim asi obehnut aj zilinske svadobky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?