Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanana, my sme tiez rozmyslali, ze ludom povieme nase predstavy o dare, cize peniazoch, popripade, kedy..... ale moc sme si na to netrufali, mne to bolo dost blbe... :-| hlavne pri tych, ktori sa na nic dopredu nepytali...tak vedia len ti, co sa priamo pytali nas alebo nasich. ale nechceli sme nikomu hovorit, aby nam to dali skor, alebo tak...je to dost take delikatne.. nechame to na nich. a ked nam niekto donesie dar namiesto penazi, tak aj tak to budeme radi :-)
Odpovedať
dobre ranko prajem :-) a mame tu pitaok...hura.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, aky mate plan na vikend? :-) my ideme zajtra pozriet este koselu pre zenicha.. a kravatu.. pomalicky to davame dokopy. :-D uz by sme mohli ist aj pre obrucky.. uvidim, ako to stihneme. mame na plane dat aj tesnenie na okna, lebo dost prefukuje.. predminulu noc nam vietor otvoril balkonove dvere v kuchyni...tak sa vetralo az do rana 8-(
Odpovedať
cauky,no tak budete nakupovat hovoris? zajtra cez den si ideme spolu sadnut konecne a prediskutovat nejake veci,lebo musime dj poslat zoznam hudby co chceme aby hral na svadbe,ako prvy tanec,privitanie a take co sa nam pacia...no a taktiez konecne upresnit ludi co pozyvame,tak to je nas plan cez den,ale ma byt pekne,tak by som isla aj na prechadzku na plaz,tak uvidime,no a vecer ideme na veceru s kamosmi a v nedelu lenosim a popludni idem ku kamoske na obedo-veceru.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked hovoris o tych vecerach, zacinam byt uz aj hladna :-p :-) aj ja som pisala mail tej hudobnej skupine s navrhmi na pesnicky, ktore sa nam pacia, a ak je mozne, ci mozu zaspievat niektore aj nazivo. potom sme nasli aj ine skladby, ktore by sme chceli pocas vecere a tak, tak im este budem pisat. ale celkovo to necham na nich. dufam, ze nebudeme sklamani. pre fotografku sme si napisali par piesni a skladieb, ktore chceme, aby nam dala na dvd a zozbierali sme aj par fotiek zo skolskych cias a spolocnych dovoleniek, ktore jej mame doniest, ze to staci aj na svadbu. :-)
Odpovedať
no aj ja som veru hladna,ale uz nejako vydrzim za pol hodinku idem na obed :-) no aj ja necham vacsinou piesni na dj,ved on vie najlepsie na com sa ludia zabavia no nie?ale on chce aby sme mu napisali co sa nam paci a tak,tak uvidime co dame do kopy,lebo mi najradsej pocuvame techno a to nie kazdy ma rad :-| tak musime porozmyslat nad niecim... No aj my uz mame nejake foto ked sme boli baba a tak a tiez sa to bude davat az v den svadby :-) Nikdy nepracujete vikendy,ani jeden?
Odpovedať
Profilova fotka
moni, nastastie nemame pracovne vikendy. daniel sice pracuje v soboty doobeda, ked ma viac prace, ale robi sam pre seba, teda s otcom, tak sa organizuju sami. ja mam vikendy volne :-) , robila som na frankfurtskom letisku pat rokov nocne, ranne a denne, piatky a sviatky. bolo to narocne na sustredenie (pri radari), a stale pri pocitaci a potom som este robila aj skolu. teraz by som to asi nezvladla. starnem :-| vy pracujete cez vikendy?
Odpovedať
jej super tak ty si robila na letisku?a bavilo ta to? no na smeny je to narocne,to som si aj ja vela zazila ale teraz pracujem uz len pondelok-piatok a vikendy volne :-) ale adam pracuje nedele lebo i robit vyplaty aby boli hotove na pondelok rano,lebo oni vyplacaju zamestnancov kazdy tyzden....tak nedelu mam vzdy sama pre seba a vacsinou pyzamovu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bola som sa trochu ohriat v parku, dnes je tu slniecko. ty uz si poobede? :-p :-) pocula som o tyzdnovych platbach za najom, vlastne tomu teda zodpovedaju aj tyzdnove vyplaty. nie je zle, vyplata kazdy tyzden ;-) tu nie sme na to zvyknuti.. ano, bola to pekna skusenost na tom letisku. spoznala som ludi z vela krajin. potom je vsetko rutina, ako v kazdej praci.len tie sichty...ale musela som vydrzat, kvoli studiu...to mas dobre, ze si v nedelu takto oddychnes :-) ozaj, a cestujes kvoli praci, kedze si spominala, ze robis v cestovke?
Odpovedať
no ja som bola pozriet trosku po obchodoch a teraz papam za pocitacom :-p no ja by som na tyzdnove platby tiez pristala nie je to zle...aj my mame mesacne.. ano cestujem,ale vacsinou uk,london,manchester a teraz najblizsie idem do belfastu,ale vlastne minuly rok som bola v amerike v arizone a aj vo francuzku,ale ja robim business travel,takze sa starame o rozne firmy po celom svete,ja nerobim dovolenky,na to by som nemala nervy...si predstav,ze ludia si sporia na dobru dovolenku a ty ich niekde posles a im sa o pacit nebude??hrozne by som si to vycitala...sice robim sem tam aj dovolenky,ale nie az tak casto :-) ked sa odtialto odstahujeme tak aj ja som prave rozmyslala nad nejakou pracou na letiku,tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
moni, to je zaujimave s tym business travel. sorry, ze sa ta vypytujem :-) ked cestujes, tak chodis testovat uroven hotelov atd? alebo co musis na tej sluzobnej ceste robit? ja som cestovala pracovne len po vystavach. kedysi na vypomahanie, to sme sa fyzicky namakali :-p a potom ked som robila hostesku, tak som mala sefa debila. takze jedno lepsie ako druhe.
Odpovedať
jej tak ty si robila aj hostesku v lietadle?a ako dlho si robila hostesku a pacilo sa ti? ano chodime pozerat hotely,alebo na konferencie a tiez aj stretnutie tour operatorov a tam nam predavaju svoj produkt a tak...no a ked ideme na dlhsiu cestu ako napr ta amerika,tak vzdy lietame v prvej triede x-) ,tam sme cestovali po roznych miestach a boli sme tam tyzden a spali sme v 3 roznych hoteloch a chodili po roznych inych hoteloch pozerat a vzdy nas obskakuju a staraju sa o nas super,aj v hoteloch co sme boli,tak nam dali tie najlepsie izby,ja som napr.bola v izbe pre prezidenta,no a potom pre nas robia rozny program ako masaze,lietanie balonom a tak,takze take fams trips su najlepsie.. :-D ako dovolenka,ale tich nie je az tak vela a musime si ich tu striedat,ale zeny co robia dovolenky,tak oni chodia kazdu chvilu niekde ako napr.male divy,sri lanka a tie nadherne miesta,lebo oni musia o tom vediet vela kedze to predavaju. ked robis v cetovke,tak mas vyhodu lebo mas vsade zlavu co je super ked niekto ma rad cestovanie,tak ako ja :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moni, tak to ti zavidim (v dobrom), je to zaujimava praca a pekna skusenost :-) ked to vyskusas na vlastnej kozi, tak sa to potom aj lepsie predava, nie ;-) ? ale kym clovek nema rodinu a nie je moc viazany,je dobre, ze si to vychutna v ramci pracovneho nasadenia 8-) :-) nie, nie, nerobila som hostesku v lietadle, ale na vystavach. mala som tu cest cestovat pracovne nie vzdy s normalnymi ludmi. okrem toho by daniel strasne rad stale cestoval so mnou, a nasa svadobna cesta v usa bol aj jeho napad :-)
Odpovedať
a to ake vystavy boli ak sa smiem spytat? no ano pracovne cestovanie je faj pokial nemas rodinu,tak ako hovoris,potom je to uz otrava veru a hlavne ked manzel vela cestuje a ty si s detmi sama doma... :-p ozaj a v com podnika daniel ked maju firmu s jeho ocinom?
Odpovedať
Profilova fotka
moni, napisala som ti do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, tak uz mame zenicha obleceneho. hura :-) dnes sme kupili aj bielu koselu a kravatu striebornej farby s jemnymi ciernymi pasikmi, co sa k svetlosivemu obleku pekne hodi. bude to vyzerat dufam lepsie, ako tmavobordova kravata, ktoru sme mali na plnae skombinovat s tym oblekom ;-) uz sme vyzdvihli aj obrucky, su klasicke, a sme velmi spokojni, aj s vygravirovanymi menami.. o chvilu ideme von, tak vam zelam prijemny vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz ste mi znova usli. Nestiham vsetko citat. Ale pozeram ze ste velmi sikovny, ze uz mate toho kopec vybaveneho. Leatea: nahodou ten kontakt na cukrarku si nezohnala? Dik.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak v BA boli dnes snehove kalamity :-D :-D :-D tak im trebaaaaaa!!!!! Som sa dobre pobavila, aj ked som namiesto 13min cestovala v mhd 45min....Ale nech si tu ziju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Helooo, kde ste vsetky??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A ked sa sem dostanem aj castejsie, lebo lezim v posteli a som chora tak sa tu pre istotu nic nedeje. Tak si aspon uzite snehu. Lebo tu v Ba krasne napadne vyzera to krasne a potom sa to roztopi a stale dookola.Krasny den.
Odpovedať
cauky dievcata,ako sa mame?co mate nvoeho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tanana vyzera, ze sa zime akosi tento rok nechce odist. ved uz tento tyzden zacina marec 8-) aj nasi hovorili, ze bolo minus dvadsat v noci, my sme viac v horach. dufajme, ze v aprili bude aspon trocha teplucko a taliani nebudu drkotat zubami :-) veronika185, zelam skore uzdravenie :-) ahoj moni, trocha sa toho dnes v praci nazbieralo, ale bolo aj horsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AAAAAA monik, nova foto!!! Ale vobec Ta tam nevidno ;-) Nech uz sa zmenii to pocko, lebo sa mi chce stale spinkat :-) Ako mate v zahranici kocky??
Odpovedať
cauky tanana....ano nove foto ;-) no aj ja by som uz chcela aby to pocasie sa zmenilo,uz mi to tiez lezie na nervy...ale aspom v sobotu sme mali nadherny,slnecny den...tak bolo fajne :-D a co ty uz vas este stale snehova kalamita?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute,rospina dakujem uz zajtra musim do skoly aj do prace tak sa musim snazit. Aj ja by som uz chcela nech je trosku teplejsie. Tak tych talianov este nestras. Ja ked si spomeniem ako na minulorocnu zimu ako moji portugalsky kamarati frflali tak si neviem predstavit co by hovorili tuto. Radsej si obzeraju len foto. Tak im aj ty iba ukas ako je tu pekne ale ze do aprila v pohodke. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, veronika, dik za tip, nebudem ich strasist s tou zimou :-D moj nastavajuci uz si na take zimy trocha zvykol, aj na to, ze ked je vela napadaneho, dostane lopatu a s buducim svokrom odhadzuje sneh ;-) tak nech sa vam tiez trocha otepli na svk 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanana, vidim ze s tymi nasimi pripravnymi albumami nehneme :-D momentalne nemam vela toho na fotenie. dost toho kupim pred svadbou. tak to bude aktualnejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte .... babky mám jednu otázočku. Máme svadbu 12.9. a akosi nemám foto ešte.Mohli by ste mi niekoho poradiť alebo koho máte Vy? Uf, vôbec neviem kde by som mala ísť a hlavne aké máte vy skúsenosti? Určite sa tu nájde zopár Vás, ktoré máte skôr termín svadby a už máte to čo pochodené. Ďakujeeeem ;-) Ináč pekný dník, chi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No rospi, mas pravdu....Fotoalbum v nedohladne...Som rada, ked nemusim moc sediet za pc, lebooo pisem rigo, v praci cumim stale do compu...a uz sa mi pomaly ale isto rozchadzaju ocicky :-| V BA je straaaasna cvachtanica, uz sa tesim na kysuce-krasne biele a zasnezene :-D Danyledu - nemas fotografa? Lebo si to napisala tak zvlastne...Nam foti aj kameruje jeden clovek, snad to dopadne OK aaa fotky aj dvd budu pozeratelne :-) Ak si zo ZA mas vela moznosti, len sa treba porozhliadat aaa rozhodit siete
Odpovedať
danyledu: poslala som ti ip ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?