Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja som rada,ze som aspon doobedu cosi zjedla..ked ma hlava boli,tak som rada,ze stojim aspon 3min na nohach..nieto este pri sporaku..ale ked mam manzelika doma,tak mi ma aspon kto caj spravit.. idem si lahnut..hadam nebudem v noci buntosit..
Odpovedať
Mojka - to ti teda verim, pekne si oddychni a skoro sa uzdrav... nie ze sa zajtra budes trepat do prace, zober si pekne day off a relaxuj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauteeeee v tentoskaredy uprsano-zamraceny pondelok ]-( ... Nooo ano monika, vyzdobu chcem kremovo-zlatu :-) az Ti odpoviem na otazocku z minula. Este zhanam SPZ, poradte mi kozky....Ale éé centrumvalentiny :-) Idem off, ale vecer sa snad dostavim, tak sa tesim na vase postrehy, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcata. vidim, ze sa tu liecite, uz je vam lepsie? :-) ja som vcera pre istotu pokiazila drahemu vecer. mali sme ist na aperitiv s kamaratmi a dve hodky predtym som sa napchala kolaca s cokoladovym pudingom a bolo mi tak blbo, ze sme ostali doma :-| nechcela som riskovat. tanana, s tym pracim a zehliacim vikendom to vyzeralo u mna podobne ako u teba :-D v sobotu bolo sice sedemnast stupnov a slnko, ale sa to popsulo, tak mame tiez dnes uprsane.. zelam vam pekny den v praci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, dala si si pekne fotky do albumu. Ta prikryvka na leto je originalna, velmi sa mi paci :-)
Odpovedať
dobre ranko :-) no a mame tu pondelok,ale ten vikend rychlo ubehol co? ]-( uz nech je zase piatok! :-D hmm...kolac s pudingom,mnam... ;-) no tak to si ho musela ziest poriadne vela teda...
Odpovedať
Profilova fotka
Moni, toho kolaca som zjedla dost :-p , neviem, co ma to tak popadlo :-| Leatea: musim ti pochvalit fotky zo strecna. Trocha nezvycajne, krasne prostredie :-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes radsej ostala doma..som si myslela,ze bude aj polovicka,no robi..tak som samucka..aspon sa tak o mna neboji,vecer mu len poviem,co sa stalo a bude.. my tu dnes mame pekne,co som rada..ale vonku urcite nepojdem..musim sa aj naparit,nech mi je cim skor dobre.. tanana..salon vanesa ma dobry vyber spz ;-) rospi diky..povodne som chcela nejake zrucaniny,no trepat sa v takych satach je problem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, tak sa pekne poliec :-) mam taku odveci otazku. ako sa ti podarilo napisat to dlhe Motto co mas pod fotkou? Ja som to sice pisala,ale ukazalo mi to len dva riadky. Tak som to vymazala... :-|
Odpovedať
rospi..vies,ze ani netusim..normalne som to napisala a pekne to zobrazuje :-) ak ti to nepojde,skus napisat adminom o radu..urcite pomozu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diik za pochvalu albumu ROSPI, uz sa tesim na ten Tvoj :-D :-D :-D Noo a Leatea, dakujem za navrh, urcite sa tam pojdem mrknut :-) Pekny vecer kocky
Odpovedať
tanana..nasla som ti jednu stranku a maju celkom dobry vyber..posielam do ip ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rospi sme mali cez vikend rovnaky problem. Som robila tiramisu a bolo take dobre ze som ho zjedla vela. Tak ti rozumiem. Ale dnes so to bola vycvicit. A Lea. tie fotecky zo strecna mate peknucke.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, tiramisu je moj oblubeny dezert :-p , mam najradsej tiez doma robeny. cez vikend vzdy spravim nejaky kolacik, alebo makovu strudlu, ked si donesiem mak zo svk :-p. potom aj ja zhadzujem kalorie..ale fitness centra su tu strasne drahe a ked ma clovek este aj ine zaujmy, ide to dost do penazi. snazim sa aspn pravidelne plavat, to musi stacit :-N
Odpovedať
ahojte..tak ja som aj dnes v posteli..a jedlo mi moc nespominajte..neviem,co by som jedla..ale mam nachystany aspon jogurt na stole..ci ho zjem,to netusim..ale budem sa snazit.. mne sa najlepsie chudne na svk..pri slovenskej strave..tu davaju divne veci do chleba a tak podobne..pritom jem rovnako ako doma a vaha stupa ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, tak uz si spapala jogurtik ? :-p :-) to o tom priberani som pocula ale o amerike, vraj z tych hamburgerov atd, ked davali nejaky dokumentar o obezite deti... ale o chlebe som nevedela... ta hudobna skupina bonita asi moc nema v laske mailovu komunikaciu... par krat sme im volali a boli v pohode, ale na maily nikto cely cas neodpoveda.. aj u vas to bolo tak? :-o
Odpovedať
rospi..jogurt som v poho zjedla..len som si teraz dala grep a z toho mi je akurat tak blbo..budem musiet niecim neutralnym zajest,lebo mi to podrazdilo hrdlo.. no my sme v pohode komunikovali cez mail..zvacsa tak zaciatkom tyzdna odpovedali..my sme s nimi len mailom komunikovali..
Odpovedať
Profilova fotka
Lea aj vitaminky treba tak snad ti to nebude drazdit hrdlo pri kazdom. Papaj papaj nech si rychlo zdrava. Rospina: ja som predtym ako som ukradla mame recept tak sme z roboty chodili aj do jednej kaviarne kde mavali ale teraz uz mi to pride take o nicom. Pruser je ze neviem kedy mam dost. A s tymi fitkami to ani tu nieje uz ruzove ale nasli sme jedno uplne fantasticke hocico za 3 eura. Proste uzasne. Tak sa snazim makat aby som zase vyzerala k svetu. Ty byvas niekde na pobrezi. Uz si to asi pisala ale ta skleroza. To by sa mi pacilo lebo preferujem moria a prirodne veci. Bazenom moc neverim. Tak v zime ani plavat nechodim aj ked to mam moc moc rada. Pekny vecer.
Odpovedať
nika..no vcera sa mi prave z vitaminov prevratil zaludok :-S ale dnes som si dala pozor a brala ich az s ranajkami.. ja uz mam kupenu jednu letenku :-D este si pockam na dobru cenu spiatocnej a mozem kupit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-) , SPZ uz mam zajednane 8-) . Uz som doma, tak by som dnes chcela obehnut aj kvetinarstvo, aj zlatnika, no ale uvidi sa, od rana od 6 hod vybavujeeeem :-o Lea-vitaminy sa nikdy nejedia na prazdny zaludok...A bacha na ich kombinacie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, veronika, tak to je dobre natrafit na celkom vyhodne fitko. tiez som tu chodila do jedneho 3 mesiace, a mohla som platit vzdy len mesiac dopredu... prostredie nebolo nic moc, ani naradi nebolo az tak vela, ved aj za 30 eur mesacne co by clovek mohol ziadat.. no a potom som uz nemala motorku lebo som ju pri nehode uplne rozbila a tu autobusy nechodia do vsetkych meststkych casti a strasne dlho sa na ne caka. takze bez vlastneho dopravneho prostriedka je to o nicom.. nie, nebyvam priamo na pobrezi, je to asi hodinu /hodinu a pol autom... takze namiesto morskeho sa tu nadychame dost vyfukoveho plynu z aut a motoriek =-) leatea, to s tymi vitaminmi ti verim. najlepsie, ked si telo zvykne brat si vitaminy priamo z jedla, ovocie a zelenina.. tak ich aspon nepapaj na prazdny zaludok...ako sa citis dnes? uz lepsie? :-) ahoj tanana, dobre ranko. vidim, ze si naplno vo vybavovackach..este stale je tolko snehu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caau rospi, ale no co si!! Dojdem tu na Kysuce a sniezik je len kde-tu...Som sa tesila, ako sa v nom budem brodit a nic!!! Cesty mokre, maximalne tak cvachtanica.... :-| Sa Ti len zda, ze vybavujem...Teda ano, ale vse ostatne, lebo aj OP som bola dnes rano vymenit, aj ohladom bytiku a hypoteky mam treba pobehat...a svadba je tak v uzadi.... ;-) , hlavny napor bol na zaciatku...Teraz sa doladuju detaily
Odpovedať
caute baby...ked tu hovorite o tom fitku...neviete kde v ziline okrem vysokoskolskych intrakov sa da chodit na tae-bo? Nepoznate nejake fitko, telocvicnu kde to cvicia? Pomozte mi, bo mi to sadlo hadam aj usami poteci, chi:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mima01, vitaj :-) tae- co?? tae-bo? ...co?? :-D :-D :-) neiveim, ti zial poradit... aky je to sport? 8-)
Odpovedať
rospina: chi, si ma dobre pobavila :-D Nic v zlom samozrejme, len si to tak uzasne smiesne napisala ;-) To je taky moderny druh aerobicu, kde sa kombinuju prvky karate, taekwon-do a klasického boxu s prvkami tanečneho aerobiku...tak nejak by to malo byt. Vyzera to take dobre na vyzurenie, hlavne ked polovicka alebo svokra ako s oblubou to ona vie, ta nastvu, che che
Odpovedať
ahojte dievcata: mima01 vitaj... :-) ano aj ja na to chodim,ale bohuzial nie v za,ale mozem len odporucat je to super a ozaj clovek toho vypotii a hlavne po namahavam dno to super padne,lebo sa na tom aspom vyzuris... ;-) :-D
Odpovedať
monikac: Dakujeeem. Ja uz sa na to chystam strasne dlho, a teraz ked som sa odhodlala tak neviem najst kde by sa nas ujali :-( Ale fakt by sa mi zislo nieco, pri com by som zhodila, lebo ked som sa na fotkach z minulo tyzdnoveho plesu videla, tak mi bolo skoro do placu, a taktiez na to vybytie nervov. Teraz sa mi to hodi...svokrovci, diplomovka, statnice...si z toho slucku asi hodim
Odpovedať
ahojte...tak dnes som uz v praci..doma mi bolo smutno :-N niektore lieky beriem na prazdny zaludok..ale ked ich je zo 5-6 tak ziadna vyhra..ovocie jem kazdy den cerstve..som tak naucena..ale mam aj v tabletkach pre istotu :-)
Odpovedať
mima: a co tak sportova hala,tam si neskusala? ;-) a taktiez vlemi dobre na kondicku a aj zhodenie sadielka je spinning,to tiez robim 2x do tyzdna a je to super pocit,ked po skonceni sa z teba leje pot :-D
Odpovedať
monikac: yo yo, na spinning uz druhy rok chodim. To ma celkom chytilo, len ako zacne byt teplo tak uz sa mi tam nece chodit, lebo tam maju strasny hec v tej miestnosti. Chodim na bulvar do galerie...neviem ci to tu poznas. Ale teda poviem ti, odtial chodim zrobena, jak keby som rolu tyzden okopavala :-D Nie ze by som to uz niekedy robila, ale take dobre prirovnanie mi to prislo, he he.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?