Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, tanana, pridavam sa ku gratulacii, vsetko najlepsie, hlavne vela lasky. dufam, ze si pekne oslavila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeeeeem bambulky moje zlate :-) :-) :-) , nooo preto Lea, ze uz mam 25r. aaaaa zajtra by smi koncila platnost moja prva OP...Tak takto som ja dopadla :-D , teraz si budem chciet zmenit OP, leboooo ked budem PharmDr.....Noo a potom po svadbe ze zmena mena..no nieee
Odpovedať
Profilova fotka
Tanana, mozno by si mohla aj pockat a nechat spravit dokumenty so vsetkymi zmenami naraz ? usetris si vybavovacky :-N tak to ste mlade babenky, to boli casy, ked som mala 25 :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, ved sa uvidi, ci budem mat chut na zmeny, alebo pockam do 35-tky :-D , ked tato exne :-p .....Rospi, ty mas kolko rockov??? Si napisala odkaz, jak stara korytnackaaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tanana: aj ja sa pridavam ku gratulacii A zaroven ty si sa chvalila tak ja sa musim postazovat. Nam v piatok volali z hotela kde sme mali mat svadbu ze hotel mal problemy a ze skrachoval. Tak nakoniec budeme mat svadbu v klasickej komousackej budove ktou som v ziadnom pripade nechcela ale teraz uz nic ine nieje volne tak budeme mat tam. Na vela vela percent. Ale aspon je to velka sala a budem sa moct vyblaznit vo vyzdobe. Idem buvat bola som cvicit a dnes nas uplne znicila.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeeeeemine, to je ale obrovska smola veronika :-( :-| ... No ale teraz uz by si asi ani nic nezohnala, tak ako si napisala-mozes sa vyblaznit vo vyzdobovani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, no to teda ano, stara korytnacka :-D . nie je to tajomstvo, v septembri budem mat 32... aj ked to mozno nevyzera.. takze by bolo nacase sa usadit a porozmyslat nad rodinkou :-N lebo neskor mi asi nezostane vela energie hlavne na vychovu deti :-p
Odpovedať
ahojte.. veronika..tak to je dost smola,ze sa cosi take prihodilo..ale dufam,ze budes aj napriek nepeknemu miestu spokojna..ved sa urcite bude dat skvelo vyzdobit..sice to bude chciet viac namahy..ale predsa :-) a navyse taketo miestnosti sa zdobia uz v piatok zvacsa..takze bude viac casu.. rospi..tak to si tu asi aj najstarsia :-p :-D ale aspon si opvies,ze zapadas do tej kategorie,ze karieristky :-D to sa aj ja vzdy smejem..ze ta kategoria je celkom pekna a zaujimava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To hej budem sa inicializovat. A snad to vsetko dobre dopadne. A dufam ze smolu iz sme si vybrali v predstihu a ze uz to bude dobre. Rospi a ako budusi domograf ta upokojim ze je to zo statistickeho hladiska uplne v poriadku. A v europskom hladisku si jemne nad dolnou hranicou ked odstranime exrtemne mlade holky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, dakujem vam za utechu, ste zlate :-N dik!!!! :-) no karieristka to ano :-D .. ale uz mi stacilo, tak by som sa aj na tu matersku dost tesila... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. tanana: oneskorene síce, ale tiež sa pripájam ku gratuláciam ;-) veronika: to je riadna smola. a ktorý hotel ste mali rezervovaný?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute bambulky, som dnes musela ostat doma.... Nemam ziadny hlas, trapi ma kasel, po milion rokoch som si musela az antibiotika nasadit!!!! Asi som to s tymi oslavami kusok prehnala :-D :-D :-D Bei- dakujem, idem pozriet do rigorozky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dievcata... :-) tanana: aj ja sa pridavam ku gratulacii a skoro sa uzdrav ;-) veronika: no tak to ste mali teda smolu,ale urcite to v tomto co mate bude pekne vyzerat ked si to tam pekne ozdobite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bejka mali sme to mat v hoteli Arthur je to hned na vjazde do ZA. Ael co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika: tak to je riadna smola, počula som už, že tam robia (robievali) svadby, ale mne sa nepacilo moc o prostredie. mozno nakoniec ten novy variant bude este lepsi ;-)
Odpovedať
ahojte..tak opat mame piatok..sice 13. :-N ale piatok 8-) najradsej budem,ked bude poobede a budem sa vracat z prace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dore ranko, leatea, aj ja by som sa najradsej videla ist uz prace... :-N
Odpovedať
dobre ranko,tak aj ja sa pridavam ... ;-) a chcem sa uz vracat z prace...ale opak je iny a este som len do prace prisla... 8-( a mam este 8 hodin pred sebou :-N
Odpovedať
no o chvilku nas caka obednajsia rpestavka a potom uz len dve hodiny a hadam sa docakem vytuzenej cesty domov :-D co planujete na vikend? ja som sa este nerozhodla..ale vecer idem robit palacinky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky!!!! Ja som sa dnes velmi vyzivala, lebo v lekarni som bola sama, kolegynky isli na seminar z Biodermy a chodili mi ludia tak very organizovane a rozumne, vyberali receptiky a stale kupovali a kupovaliiii a zrazu bolo 18hod a mne sa od tial ani nechcelo odist :-) :-D ..... Cize ja som nemala taky problem, ako vy... :-) A co cez vikend??? No pisat rigo... :-|
Odpovedať
tanana..no tak to si mala super den..u nas sa celkom dalo..len posledne dve hodinky sli hrooozne pomaly..ale dockali sme sa :-) a uz som si pochutnala aj na palacinkach..a manzelik ma potesil,kedze vcera bolo 8mesiacov od svadby a kedze nevladal,tak dnes nieco dobre kupil :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauteeeeeeeee, bejka-od zajtra to mame za 5 mesiacov....UFF, uz sa nam to krati :-S , este si treba uzit slobody, hm??? Co stvarate, bambulky??? Ja sedim nad compom a snazim sa tvorit...aaaa vecer sa chystam upiect pizzu :-D ...Som vas este chcela poprosit, ak by steniekto vedel o nejakej fajn stranke, alebo ak mate nejake foto kyticiek robenych z orchidei...alebo nejakeho mixu farebnych kvetiniek....Poslite mi na mail: tatiana.papikova@gmail.com ;-)
Odpovedať
cauky tanana,daj si do google.uk - wedding bouquets from orchids a klikni na obrazky a vyhodi ti ich strasne vela,budes mat z coho vyberat... ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ja uz mam takmer upratovanie za sebou :-) a uz som unavena ako fras.. ako sa dnes mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeeem Ti MON, si uuuzasna!!!!!!! :-) :-D :-p Idem to mrknut, leboooo po napisani par stran som jak vygumovana.....
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, teda uz dobry den... :-N ako sa mate? mali ste pekny vikend?
Odpovedať
cauky rospi: rano som nejako nestihala a este k tomu som aj zaspala do prace trosku,takze pondelok sa mi nezacal moc dobre... :-p ako sa mas ty? ja som mala super vikend v sobotu som isla na yogu,takze som sa trosku odrelaxovala a vecer som bola u kamosky na veceri a v nedelu som bola cely den na terase kedze sme mali super pocasie a normalne ma aj trosku opalilo v tvari.. :-) a co ty ako si vikendovala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, tak aspon si si rano trocha dlhsie pospala... :-) v sobotu som sa rano trochu nahanala, aby som stihla doobeda nieco upratat e este som sla aj plavat...potom prisla kamaratka na obed a poobede som sa vybrala do mesta pozriet obchody. musim priznat, ze si to vychutnavam bez daniela....ten bol cely den na jednom seminari z prace, tak som mala cely den pre seba.... (az na to upratovanie... :-N ) a vecer sme sli s kamaratmi do restauracie, na rybu :-p .. aj tu bolo velmi pekne cez vikend a poriadne sa oteplilo, aj ja sa trocha snazim opalit, aspon tvar, mozno za ten mesiac este nieco stihnem 8-(
Odpovedať
ahojte babenky :-) tak dalsi tyzden sa nam zacal..uz nech je velka noc..musim cosi zaujimave vymysliet,kedze to bude nasa prva spolocna.. vikend sme mali celkom pohodovy..v sobotu tak trocha pracovne..a nedelu sme si uzivali pri peknom pocasi..aj dnes bolo uplne super..rozmyslam,ci polovicku aspon na nakup nevytiahnem,kedze zajtra som zaneprazdnena..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcela by som sa spytat, kde okolo Bytce by sa dalo fotit... sobasny palac je prilis osumely... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?