Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, to mas pravdu. aj mna ked vytocia v praci, tak uz sa uz v duchu balim a vidim sa cestovat k nasim :-D a potom ma to prejde.... 8-( len je horsie, ked nas nastvu buduci manzelia, to uz take lahke nebude sa zbalit a ist.. :-D
Odpovedať
no tak to veru nebude.....,ale ked nas nastvu,tak im mozme aspom pripomenut,ze sa zbalime a ideme k nasim no nie?? :-D ;-) hned sa budu k nam ako cukor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripomenut im to teda mozeme :-D :-) ale nie casto, lebo potom si zvyknu, ze sa len vyhrazame... :-p
Odpovedať
Ahojte dievcata, neviete mi poradit dobreho dj, kameramana a fotografa z okolia RK, lebo neviem nikoho najst. A este neviete kde robia vyborne a krasne kolace a torty? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Nejako to tu upada, treba to tu ozivit.... ;-)
Odpovedať
bejka: ahoj ako sa mas ako ide skola?ucis sa ucis??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ani mi nehovor, ucit sa mi treba a miesto toho sedim tu a na facebooku :-N nechce sa mi... :-( ale inac sa da. a ty ako?
Odpovedať
bejka,tak aj ty facebookujes? aj sa tam zasivam a sem tam skocim aj tu...som v praci a este mam 2 hodinky a mame tu vikend...konecne sa zajtra vyspinkam x-) ale ma prsat,tak to bude asi nudny vikend...dnes ideme na veceru a do kina a zajtra idem na nakupy....a ty mas co na plane cez vikend? a ako idu pripravy?mas nieco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
podlahla som facebookmanii... :-D ja sa planujem ucit, potom ucit a asi este aj ucit... 8-( jaj, hned by som s tebou menila ]-( a pripravy? zatial ani nic nove, nie je teraz treba nic, co sa dalo som uz zariadila a ostatne ma este svoj cas...
Odpovedať
bejka: no tak ja by som s tebou nemenila mne by sa veru uz nechcelo ucit... :-N uz by mi to asi ani tak nemyslelo,kedze zo skoly som uz strasne dlho prec... a kedy mas skusky?
Odpovedať
Profilova fotka
koncom maja mam statnice, ale pred velkou nocou ma este cakaju 2 skusky a zapocet... nic moc,ale co uz... uz aby bol jun a bude super 8-)
Odpovedať
bejka: no tak snad ti ti rychlo a super vsetko dopadne.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte dievcata, bejka, tak ti drzim palce, uz to dokonca urcite dobre dotiahnes, ked uz mas cele studium za sebou ;-) monika, to nemas zly plan na vikend :-N v nedelu ideme posledny raz na nauku, celkom to ubehlo, asi aj preto, ze sem-tam tie nauky neboli, lebo nikto nemohol prist a ked zase boli, tak sme nestihali my.. je to celkom vesele, ked su tam aj ostatne pary :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dievcata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bejka vela zdaru :-D ahoj babenky, ake mate skusenosti so salonom dagmar na masarycke v ziline? vyber, ceny atd... dakujem pekne
Odpovedať
ahojte..konecne mozem aj tu napisat aspon trosku..v praci je toho vela..ale dnes sme vynimocne mohli aj o cosi viac sediet.. uz mame aj takmer booknuty hotel..kedze stale nejake problemy..ale verim,ze zaciatkom tyzdna to uz bude hotove.. oli..dagmar ma celkom pekny vyber siat..a aj predavacky su tam velmi mile :-) ceny neviem,kedze som nebrala saty..ale niektore veci su lacnejsie a ine zas drahsie..saty budu urcite v pohode..
Odpovedať
Profilova fotka
lea diky :D
Odpovedať
ahojte..ako vikendujete? pod nami cosi montuju a od rana pocut len vrtacku ]-( v kupelni samy prach a to su okna zavrete..ale to vetrane sa neda nijako zavriet ]-( ale uz sa mi podarilo rezervovat hotel :-) po urputnom boji,ale predsa..len musim naklusat do banky a povedat im par 'peknych' slov..nebyt dobrych moznosti posielat peniaze do zahranicia,tak ich davno zrusim.. oli..daj potom vediet teda,ze ako si pochodila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, mam nejak malo casu, vsade beham, vsetko riesim a vybavujem.....uffff, co mate nove?? Bei-to mas v poho, ved vieme, ako to na ekonomuckej chodi, vsak :-p , ani sa nenazdas a je to!!!!!
Odpovedať
cauky, ja som zase nejake nachladnuta,ale bola som v meste a teraz som dosla... lea: a aky hotel ste mali problem zajednat?tu na jersey?
Odpovedať
Profilova fotka
lea urcite dam vediet :DDD tesim sa s tebou z hotela
Odpovedať
ahojte..tak mam pred sebou posledny tyzden v praci,pred prazdninami..sice budu len dva tyzdne,ale aspon cosi :-) tanana..no aj podavas alebo riesis danove,tak aj viem,preco si tolko zaneprazdnena :-D moni..problem bol hlavne s kartou..chcela som to zaplatit mojou,ale solo u vas zrejme nie su..a to som v banke zdoraznovala,ze potrebujem visu ]-( ]-( ]-( tak tam pojdem cez prazdniny a pekne im nadam,ze ci su blbi alebo co.. ja sa vam pochvalim,hadam,niecim..ale az bude cas..lebo zatial nevieme,ako to vyjde..takze radsej nic nehovorime.. a inac..to uz bude aj april pomaly a moj vylet na svk sa bude blizit..tak hadam si najdete cas,ktore ste v ZA a skocite na kavu..lebo budem urcite organizovat stretko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko dievcata, leatea a kedy presne v aprili budes organizovat stretko? :-)
Odpovedať
ahojte baby :) mozem sa pridat , ci mate uzavretu spolocnost ? :-)
Odpovedať
ahojte zilincanky, poprosim neviete poradit dobre salony so satockami, v ziline prehlad totizto vobec nemam, diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leilika ja toho moc nemam obehane ale viem ze na masarycke su nejake a lacne najdes aj bytci, velmi velmi krasne a okolo 230€ vsetky
Odpovedať
ahojte..tak prvy den za nami..hadam ste uspesne zacali pracovny tyzden :-) stretko bude v maji..v polke aprila poviem presny datum..a uzatvorena spolocnost to urcite nebude..takze,kto bude chciet prist,bude vitany :-) leilika..na narodnej mas niekolko salonov..nikol,dagmar,hella..od autobusky ku tescu je zas bibiana.. nad malym tescom je amelia..od nej,ked pojdes hore,tak na tej istej strane najdes aj stitch..od divadla ku vub je zas vanessa..tam kusok mas aj kristinu(len neviem,ci sa neprestahovala)..potom za plavarnou je danica.. ak hladas nieco zaujimave..tak danica sa mi zda,ze ma francuzske saty..kristina zas nieco,co najdes v blave v nicole,ale omnoho lacnejsie..ale myslim,ze vsade si najdes nejake,co sa budu pacit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Caaaaaute, za o chvilku je tu prvy april.....a nova kategorizacia liekov uff, to zas bude milion otazok, ze preco doplacam tolko, ked minuly mesiac to bolo tolko....... :-S Tak bacha na zartiky kocky
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano dievcata, zelam vam pekny prvy april :-)
Odpovedať
Leilika, skus pozriet na tuto stranku, ci ta salon oslovi http://www.salonkristina.sk/, nachadza sa na Hodzovej ulici
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?