Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte..no kde sa vsetky flakate? zrejme sa tesite tomu skvelemu poacasiu,co tam mate..a ani tu neprispejete =-) ja som to mala v praci dost narocne..ale uz mame prazdniny na dva tyzdne..a tak budem moct hadam aj tu nakuknut..len mam kopec planov..
Odpovedať
leatea: ahoj, no ja som si dnes uzivala super pocasicka veru,bolo krasne, ako v lete x-) aj u vas je fajn? a uz mas prazdniny od zajtra?ale sa ti zije...ja musim do prace ale tie 4 dni to snad vydrzim... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenkz, ja sa veeelmi tesim y tohto usmievavehoslnieckovho pocasicka :-D :-D :-D , a este je skrateny tyzden, pracujeme 4 dni :-) No niet co dodat ;-)
Odpovedať
ahojte..tak prvy den prazdnin je takmer za nami..trocha som oddychovala,aj cosi male upratala..a sli sme na mensi nakup..zajtra ma caka umyvanie okien..nastastie len dve..v nasej izbe a v kupelni..v nasej je sice velke,no relativne ciste a to kupelnove zas male a riadne spinave..
Odpovedať
Profilova fotka
hojky kočky :D mna vo stvrtok caka dalsie skusanie siat :D som zvedava ci tam na mna nieco najdu X-) potom hodim par photos do albos, som sehr zvedava 8-)
Odpovedať
oliga; a uz si nejake skusala v za? a zatial sa ti nic nepacilo? tak si to uzi vo stvrtok ;-)
Odpovedať
AHOJTE ZILINCANKY
Odpovedať
ahojky zuzi :)) ako?? si doma??
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, dikes, zatial len v By, uz som aj mala vybrate, ale nieco do toho prislo X-D preto som sa pytala na ten salon Dagmar, lebo tam som vraj vyhrala nejaku zlavu =-) segra posielala nejake kupony a nejak sa jej to podarilo :-D po sviatkoch este dam vediet co a ako dopadlo, ci zlava neprepadla
Odpovedať
oligaca: no super,tak to gratulujem.. ;-) kazda zlava dobre padne
Odpovedať
Profilova fotka
x-) dakujem moni :-D
Odpovedať
ahojte..tak dalsi krasny den nam bezi :-) oli..no to je super,ak by si si vybrala v tom salone..aspon by vyhra nesla do kosa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocky, dlhsie som sa neukazala, ale ako vidim, komunikacia bezi :-) Ja som vyhrala nejaku zlavu 66€ v salone Kristina v ZA, tak este cakam na zrebovanie v maji, ci sa na mna stastie neusmeje a nevyhram vypozicanie saticiek, by mi to veeelmi bodlo, ale PST, nejdem to zakriknut, stale v to tajne dufam!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :D Tanana, drzim palce :D bola som v tom salon iku dagmar, trosku som mala pochybnosti, aj tie ceny dost vyssie ako som dufala, ale mam!!!! snad do augusta neotehotniem, aby mi boli este dobre, kuk album :-D :-D :-D babenky, drzim palce, aby sa vam vsetkym darilo vo vsetkom do coho sa pustite :D
Odpovedať
Tanana: aj ja drzim palce... ;-) oligaca: krasne satocky mas,take jemnunke,velmi pekne.. ;-) a co zlava,vyzila si ju a neprepadla? :-)
Odpovedať
ahojte..dufam,ze ste si to vcera uzili :-D :-D :-D my sme si uzivali aspon trocha krajsi den..tu ho inac vobec neoslavuju..takze vela ludi sa venovalo nakupom a podobne..ani v telke nic poriadne neslo..a pocasie sa umudrilo fakt az vcera..od piatku bolo zamracene a poprchalo.. dnes uz je ale pekne a uzivam si este par dni prazdnin..len sa musim venovat uceniu..zatial som citala len knihu.. oli..no krasne satky mas x-) urcite budes kocka v lete.. tanana..drzim palce,aby sa to podarilo ;-) akosi sa rospina neozyva..dufam,je v poriadku a venuje sa pripravam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babenky, moc sa tesim :D zlava vyuzita, bez nich by to bolo vyse 500 euro a to som za saty nechcela dat... prave sme u svokrovcov, uz sme nakupili aj topanky, zaujimave ze v ZA som nenasla ziadne pekne a tu v trnave som si nevedela vybrat :D uz mame obednane aj obrucky :D tak skusim pohladat na nete podobne a hodim do albumu :D lea klobuk dole.. mne by sa v take krasne jarne dni nechcelo ucit :)
Odpovedať
leatea: no rospina je uz na sk a uz to ma len za par dni a tento tyzden ma asi toho ozaj vela,ale urcite jej to vyjde vsetko podla predstav a dufam,ze aj pocasie im vyjde v sobotu.. :-) no ja si kazdy den po troske robim menovky,drahy ich natlacil a ja ich viazem...60 za sebou...a uz len 30 :-N
Odpovedať
oli..a to co je za cena? =-) :-. som myslela,ze tam maju tak do 350..a nie,ze 500 =-) =-) =-) a vraj financna kriza.. moni..no ja na nu stale myslim a halvne,aby im vyslo to pocasie..a nielen to..hlavne ten ich spolocny zivot..lebo niektore veci mozes planovat do najmensich detailov a nevyjde to az tak..ale zas su potom pekne a usmevne spomienky na to :-) a hostia si take cosi fakt zapamataju :-) tak knihu mam docitanu a zajtra zrejme zacnem druhu a troska aj gramatiky a slovicok vtrepem do hlavy..plus domaca,co sme dostali na tieto prazdniny..nech nevypadnem z cviku..kedze na poslednom teste som slovicka opisovala z triedy,co je tak oblepena roznymi pomockami..ale nastastie to bolo len par slovicok..esteze som si niektore zapamatala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky , krásne ránko ... tak vy tu máte hotový klub ;-) - ja sa pokúšam zohnať nejaké topky ale v ZA akosi nič nevidím ... chcela by s otvorenou špičkou a nejakou bižu dekoráciou na nich - zatiaľ mi nič pekné nepadlo do oka - musím hľadať ďalej - neviete náhodou o nejakom dobrom obchodíku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. lea, tie moje boli z novej kolekcie, mozno preto ta cena... brr slovicka... to ma nikdy nebavilo :D klobuk dole dany ahojky, zilinu som pobehala celu a svadobne nikde... v kazdom obchode rovnaky sortiment, cenovy rozdiel az 20€... ale v salonoch sa da zohnat... daju sa objednat a dat urobit na mieru, je to sice drahsie, ale v obchodoch som nevidela nic... mozno som len bola slepa :D
Odpovedať
dobre ranko prajem :-) lea: no budem rospine drzat palce v sobotu....a divala som sa aj na pocasie na sk a zatial to vyzera celkom v poho na sobotu,tak snad... ;-) a ty co si robis certifikat z angliny? no je to veru dost tazke,ja ked som to robila asi 6 rokov dozadu a chcela som pomoct od mojho draheho,tak aj on sa cudoval ake tazke testy a co sme sa tam vsetko ucili...ze oni aj tak take veci nepouzivaju, co je pravda..... :-D danyledu: ja som videla celkom pekne topky v Maxe,len neviem ako sa ten obchod vola,je hore na samom vrchu a ked vyjdes hore,tak na pravo uplne vzadu,vedla sportoveho obchodu,tak skus tam kuknut.. ;-) ale inac nikde som nevidela nic,ja som si objednala cez net,super vyber ake len chces.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky. Ja len na chvíľu kuk od diplomovky sem :) Že čo máte a tak... Ja finišujem s diplomkou, zajtra ju idem odovzdať mojej DP vedúcej, tak som zvedavá na tie jej škrty ]-( Akosi teraz flákam prípravy na svadbu a už sa mi to kopí, budem sa musieť znova naštartovať...
Odpovedať
Profilova fotka
bejka vela zdaru, snad tych skrtov vela nebude :D len potom na obhajobe hlavu hore a nenechaj sa zdeptat ako ja :(
Odpovedať
Profilova fotka
oli: ďakujem... :-)
Odpovedať
bejka: aj ja prajem vela stastia ;-) oligaca: akurat som pozrela do tvojho albumu a aj my mame velmi podobne obrucky ako budete mat akurta,ze moja je cela leskla a draheho matna a ja mam 3 dimanty a drahy ma 1 :-) kde ste si ich davali robit?
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak díky za odpovede baby ... :-) - oli:? no presne tak nie som sama s tym nazorom na väčšinu obchodov ... už som aj ja rozmýšľala nad salónmi.... budem musieť sa tam pokukať ;-) - mony: v maxe som zatiaľ nebola ... kuken ešte tam ale budem musieť aj tie salóny obísť - bejka: tiež sa pripájam k držaniu pästí na diplomku - tiež mám už niečo také za sebou - trošku v menšom
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem kočky :-)
Odpovedať
ahojte..tak u nas opat jeden z tych nie prilis slnecnych dni..aj ked mozno poobede sa slniecko ukaze.. oli..no asi tie ceny siat opat stupli..mne sa zdalo,ze najdrahsie saty ma danica..ale asi uz to neplati.. moni..nerobim si certifikat z angliny..ale matematicky kurz..takze sa ucim slovicka z tej oblasti..plus niektore klasicke anglicke a tiez gramatiku,kedze posledne hodiny anglictiny boli dost jednoduche a moc som sa toho nenaucila.. bejka..neboj,urcite to dobre dopadne..a ak sa nejaky skrt najde,no aspon vies,ze clovek nie je neomylny ;-) to iste sa stalo aj mne..myslim,ze som mala dve chybicky..ale zrejme mojou nepozornostou :-N
Odpovedať
lea: fuha,matika,tak to neznasam...vela stastia teda.. ;-) bejka: ty si si robila stuhy na lavice v kostole,nevies kolko asi tak meraju na dlzku? lebo aj ja si chcem robit,len neviem aka dlzka lavic je priblizna,lebo vacsinou tie lavice su tak isto vysoke a spravim ich trosku dlhsie pre istotu a potom pripadne odstrihnem.....dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?