Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: ja som ich nerobila tak, aby boli úplne po zem, ja som ich schválne robila asi meter dlhé, nechcela som ich až také dlhé, takže v tomto ti asi moc neporadím... :-(
Odpovedať
bejka: aha dakujem aj tak a myslis,ze lavice v kostole su omnoho dlhsie ako meter?
Odpovedať
Profilova fotka
moni: myslím, že ani nie...
Odpovedať
tak skusim to vyrobit dlhsie a ked tak,to potom odtrihnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bude asi najideálnejšie riešenie... :)
Odpovedať
moni..skusaj tak aspon 1,2m ;-) na dlzku..v ktorom kostole bude svadba? s tou matikou..no v slovencine uz je skoncena..este v aj a bude dobre :-D
Odpovedať
dakujem lea,urobim ich dlhsie a svadba je vo varine,ale tie lavice v kostoloch su take priblizne.
Odpovedať
Profilova fotka
babky keď hovoríte o tej výzdobe v kostole, tak ja si tiež idem sama vyzdobiť kostol a akurát minule som s mami dumala, že koľko mi toho bude treba ... - moni: ty si si koľko kupovala tylu? či z čoho to ideš robiť? po koľko teraz sa predáva tyl? lebo zatiaľ som nebola kukať v obchodoch a chcela by mať akú takú predstavu, že koľko ma to bude stáť cca ....
Odpovedať
danyledu: no ja som prave ze este nic nekupovala,ale mna to napadlo preto,lebo minule som len tak isla do sekaca lebo mi kamoska spominala,ze tam predavaju latky a tak,no a objavila som tam zaclonu bez vzoru a bola uplne nova a bielunka a bolo jej tam strasne vela neviem kolko metrov,ale urcite dost na tie lavice,tak ma napadlo,ze si to mozem z toho nastrihat,lebo ja mam v predtave len 1 hruby pas a pri vrchu to bude trosku nariasene a zviazem to ivory maslou na ktorej su zlate bodky,lebo tu budem mat aj na aute a aj moja dekoracia bude ivory-zlata..tak si to tak zatial predstavujem.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-o moni, no teda už viackrát som bola v sekáči ale teda nikdy ma nenapadlo tam pozerať záclonu .. .to Ti je vynikajúci nápad ... ináč tak nejak si to predstavujem aj ja ... taký pás až po zem a hore trošku nariasené ... taký dáky chuchvalec urobený z toho a pripevniť na lavicu do uličky - supiš, tak už viem čo budem robiť najbližšie dni- obehávať sekáče či náhodou nenatrafím na dáku záclonu, čoby sa hodila :-D
Odpovedať
danyledu: no to teda ani mna nenapadlo lebo veru do sekacov ani nechodim,ale som bola prekvapena kolko zaclon som tam nasla a tu co som videla,tak bola taka novucka a uplne vyzerala ako ozganza,tak dnes po praci ju veru aj idem hned kupit.. :-) ked pridem dnes domov tak dam do albumu co mam doma v pc,ako to asi chcem a mozno ti to da aj inspiraciu,na tom obrazku to vyzera velmi jednoducho,tak dufam,ze to aj bude tak... :-N a ja to nechcem na uplne kazdy lavicu lebo v tom kostole co to my mame jedost velky,tak to dam len na kazdy druhu asi...
Odpovedať
Profilova fotka
monikac davali sme si ich robit v trnave, zlatnictvo sara, ale to ti asi velmi nepomoze :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocky, dakujem, ze mi prajete vyhru, velmi by mi to bodlo!!! :-) Oligaca-fajne satickyyy si si vybrala, tak bacha, az nie si v tom...Teda ak chces, prajem Ti to Majte pekny vecer
Odpovedať
ahojte..tak ako si uzivate dalsi den? tu sa nam rozprsalo,takze taky o nicom den..akurat ma hlava boli a tlak mam niekde pri zemi |-| no co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
tanana nie si prva ktora ma tym strasi, ale ked to pride nezblaznim sa.. :-D lea, vyjde slniecko a bude ti opat fajn :D
Odpovedať
oli..ked to pride,tak skoc oproti tescu..amelia sa vola ten salon a oni maju krasne saty pre tehotne..jedny som dohonca skusala..ta baba bola v 6.mesiaci..a mala pekne brusko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D x-) baby vy mi to este vyprorokujete :-D ja som dufala ze deco bude az po svadbe ale tak to vyzera ze tieto sudicky na tomto forku just chcuu nieco ine :D tak aj ja vam zelam vela plodnych dni :-D
Odpovedať
dobre ranko prajem dievcata. tak konecne tu mame piatok,tento tyzden sa nejako vliekol,tak som rada,ze zajtra sobota x-) fiha,tak vidim,ze tu rozoberate babatka,tak aj ja vam zelam vela plodnych dni... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník, teda piatooook ... konečne 8-) no tak do zbabätkovania :-D ;-)
Odpovedať
ahojte..tak vonku je opat skaredo :-( a moj vylet do parku sa nekona.. baby..ked chcete baba,tak ich majte..ja este nechcem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, j a som sa dnes zastavila v Kristine v ZA a bola som zrusit 4-metrovy spanielsky zavoj....az ho nemusim mat potom stale omotany na ruke ako sadra a bola som si zajednat taky kratsi, co mozem mat upnuty zvrchu, az to vyzera cool :-D :-D , tak mi musia objednat.... A ze mladatka???? No ved vsak az po svadbe, ci nie??? Pekne poporiadku ;-) ( a samozrejme po rigorozke....)
Odpovedať
Profilova fotka
Oligaca, mame svadbicku v jeden den!!! Aj s Bejkou :-) Si si vsimla???
Odpovedať
Profilova fotka
Hellooooo, no ja som tu a nikto nikde!!! Dnes nam pribudla dalsia svadobna vecicka :-) vesta+fr.viazanka+kapesnicek. Kocky, Polsko je Polsko, skvela kvalita a ze za 1000Kc.... :-D Urcite veci sa tam oplatia
Odpovedať
ahojte.. tanana..takze si spokojna po peknom vylete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. tanana: a kde ste boli? lebo aj my sa chystame, ale nevieme sa rozhodnut do ktoreho mesta...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :D s babatkami som to nezacala ja x-) tanana, je nas viac, bude sranda toho 15.ho :D moj drahy vestu odmietol a ja ho nutit nebude, takze usetrime zopar € :D a ten spanielsky zavoj.. co ja viem.. to uz si mozem rovno dat na hlavu zaclonu a do ruky ruzenec... neni to moj styl... ale 100 ludi - 100 chuti...
Odpovedať
oli..a budete sa snazit po tej svadbe? my musime este min rok cakat..ale ved nevadi..aspon si skocime niekam na dovolenku a nakupime kooopec veci mojmu krsniatku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, :D my sa budeme snazit ked dostanem zmluvu na dobu neurcitu :( aby som bola zaistena ze po materskej budem mat robotu... ale ked to pride skor... asi sa nezabijem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu strasne dlho nebola. Teraz som stratila predstavu ci uz niektora ma po. Aprilove tu uz nejake boli.
Odpovedať
ahojte..ako si uzivate nedelu? my zatial pri pc..ale chceme ist aj vonku..kedze je velmi pekne :-) oli..no je lepsie,ked je doba neurcita..a kedy by si ju mala dostat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?