Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, nedelu sme si uzili, bola som so svokrovcami buducimi na navsteve u mojich rodicov.. to bol divny pocit... a zmluva? ani srnka netusi kedy... kazdy rok mi ro predlzia len o rok a zase som na tom istom :( snad tento rok...
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko kocky :-) , bejka, normalne sme boli v Polskom tesime aj v obchodikoch, aj na burze. :-D Ja som si tam minuly rok kupila aj saty na promocie-ale v butiku, boli, teda su uplne genialne, :-) tu som na ziadne nenarazila, a co sa tyka cena a kvalita, nemozem si stazovat... Stali okolo 2700Kc, ale su super!! Tu som ani take nevidela. Jaj, a mam aj negativnu info!!! Sakra! Teraz na konci maja som uz bola len krocik od PharmDr....a oni debilkovia posunuli termin z konca, na zaciatok......Cize dalsi je az v septembri ]-( :-(
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes bola po prazdninach opat v skole..celkom sa dalo..na zaciatok to bolo ale dost prakticke..ale nevadi..aspon to rychlejsie zbehlo.. oli..myslim,ze je obmedzeny pocet,kolkokrat ti mozu predlzit zmluvu a potom dat dobu neurcitu..bolo to tak este do nendavna a nemyslim si,ze to zrusili.. tanana..no to je dost blba sprava..ja si musim zistit,ci nasa fakulta ziskala konecne akreditaciu na PaedDr. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaj, no a o aku fakultu sa jedna????
Odpovedať
Profilova fotka
lea, dalsi pedagog? hehe to je dobre :-D mozme dat nejaku sukromnu poradu :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jee vy uz tu titulujete tak na to si este musim pockat. Ako ste sa pohli my teraz stojime akurat sme si zajednali obrucky tak teraz cakame.
Odpovedať
FVP 8-) v maji by som tam mohla skocit kuknut,ze ako sme na to..pripadne na nete kuknut,ci ziskali..teda,ak sa vobec o to uchadzali.. oli..a ty co mas vystudovane? veronika..neboj,dockas sa..dufam,sa pochvalis fotkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaaaaj veronika, vsetko bude, aj titul, nic sa nem-boj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne, tanana, nic sa neboj.. tak to preleti ze az... lea, ucitelstvo pre 2. stupen ZS prirodopis vytvarna... akurat ze ja som studovala v trnave a uz som tam aj ostala... 15. 8. 2009 si beriem spoluziaka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oli, :-D ja uz som vystudovana, ja sa nebojim. Bolo to adresovane veronike ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D 8-) nevadi :-D
Odpovedať
oli..no ja som si zobrala ziaka :-D teda studaka(to som z neho spravila),ktoreho som doucala :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No teda lea :-D , vsak ale sranda musi byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, potrebujem poradit, chceli by sme si dat urobit obrucky, MT, ZA... poradte kde? Mame obrazok, ake by sme chceli, chceme biele zlato.. ale sme bezradni zatial.. :-) Dik moc!
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste ísť do Vrútok. Kúsok od námestia sú obchody a na nadchode je jeden obchodík, kde vyrábajú šperky. Ja som si tam dala robiť obručky, mali by byť hotové o 2 týždne, tak sa na ne teším. Robili mi tam aj náramok a som strašne spokojná.
Odpovedať
felinka: v trnovom je zlata pani co robi obrucky,ma tam zlatnictvo,aj my sme si tam dali robit... ;-)
Odpovedať
ahojte..aj vy sa uz neviete dockat vikendu? my sme dnes boli tak hrozne vytazene..a zajtra rano nas caka kooopec skla na umyvanie..esteze mame aj umyvacku :-) tak tu budeme namahat tiez.. a caka ma druha noc bez manzela..normalne som dnes bola z toho uplne mimo v praci.. felinka..ked ti baby poradili cosi,tak ja ti poradim zilinu :-) cestou z autobusky na narodnu mas jedno zlatnictvo..modra farba zvonku a tam su tiez sikovni :-) myslim,ze sa vola andrea..ale ista si nie som :-N
Odpovedať
ahojky v ZA je super zlatníctvo Alfredo, spravia tam obrúčky presne také aké budeš chcieť aj my sme si tam dali robiť. Vyjdeš hore farskými schodami a je to hneď vedľa t mobilu.
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, si ma pobavila :-D :-D vikendu sa neviem dockat kazdeho, snad bude pocasie prajne korculiam 8-)
Odpovedať
ahojte babule , ktore ste nali svadbu v Ziline alebo okoli .. neviete mi prosim poradit dobreho starejsieho ? :)
Odpovedať
rospina..tak nech ti ten dnesny den dopadne na vybornu x-) a nech si stastna po boku svojho uz manzela ;-) :-)
Odpovedať
lea: no tak rospina je uz pani... ;-) a snad vsetko jej klapalo podla predstav...akurat viem,ze pocasicko jej vyslo co je super... x-) aj my to mame krasne dnes a tak som sa cely den vyvalovala na terase,aby som chytila trosku farbu... :-) aj u vas je urcite pekne dnes ze?
Odpovedať
moni..ale v pase ma pisane,ze dnes mali svadbu..ci ju mali uz minuly tyzden? =-)
Odpovedať
ano dnes ma svadbu,ale ja som myslela,ze uz je pani,lebo je uz 7.15 na sk,tak uz ma davno po obrade,teraz asi veceraju a potom uz len super zabava.. :-)
Odpovedať
Ahooojte babenky moje, tak ako sa vam dari a co mate noveho ? :-D
Odpovedať
cauky radlinka...v poho a ty ako sa mas?? :-) uzivas si dnesneho slniecka?? x-)
Odpovedať
jaaj jasne..ved som to posielela poobede,takze to boli niekde v kostole.. vy ste ako na tom? tesite sa uz?
Odpovedať
lea: no uz by som chcela aby sme vecerali.... :-D to uz bude potom relax ziaden stres uz len zabava... x-) uz ked budeme mat vsetky papiere po kope a budu na sk na matrike a u farara na sk,tak uz to bude lepsie... :-)
Odpovedať
moni - anooo dakujem, prave sme sa vratili z potuliek po Europe, bolo fajnovo :-D
Odpovedať
jej supis radlinka a kde vsade ste boli?aj s drahym si bola?vsak nedavno si prisla z Norska?vam ale je.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?