Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHA, uz aj s chybami pisem...Tak sa ospravedlnujem,malo byt s manzelom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem tanana, si zlata.. a kam idete teraz byvat, ked odchadzate z BA? Vracias sa smerom na Zilinu ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, presne tak. A vy ste sa rozhodli ostat v Taliansku??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, davno som tu nebola, Rospi, gratulujem, pekne fotecky, nadherna nevesta, no co k tomu dodat ;-) vela stastia boze! oznamka! uz tu nie som!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, konecne je v praci dnes toho menej :-) ano, tanana, ostavame v taliansku 8-( ...ale celkom si uz zvykam.. rada by som sa vsak vratila na sk, ale kvoli praci, hlavne manzelovej, to asi tak skoro nepojde.. tak neviem, ci o sk nebudem snivat az do dochodku... :-| a vy ste obaja od ziliny, ked ste sa rozhodli pre tento smer?.. :-N oligaca, dakujem za blahozelanie, vidim, ze si dost rozbehana, mas krasne fotecky v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rospi, sme z Cadce, a uz mame za 6 rokov Blavy az-az... :-N Este po tej neprijemnosti z autonehodou, tak unikame prec...prec... Oli, no idem mrknut na Tvoj fotoalbum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vies, tanana, nehoda sa moze stat vsade, ale ak ti to to miesto stale pripomina, tak ti verim, ze potrebujete celkovo zmenu.. drzim vam palce nech vam to vyjde s bytom a pracou a hlavne svadbickou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, ja viem, ze vsade, ale uz bol najvyssi cas zacat riesit aj svoje vlastne byvanie, nie len podnajmy....
Odpovedať
Ahojte, ja som z Martina, som tu prvy krat a potrebovala by som sa poradit ohladom DJ. chceme mat klasicku tradicnu svadbu a odporucili nam DJ Bosiniho - vraj uz ma mnozstvo skusenosti so svadbami aj inymi akciami. Prosim vas, najde sa tu niekto, kto ho zazil naozaj? Ďakujem moc moc,pa
Odpovedať
Profilova fotka
Rospi kukala som tie tvoje fotky. Pacili sa mi najma tvoje saticky. Sadli ti uplne super. Krasna nevesta a aj z fotiek vidiet, ze ste sa super bavili.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, veronika, dakujem za pochvalu. tie saty som nasla na poslednu chvilu, mala som zajednane ine, kde mala trocha zuzovat chrbat, lebo boli o cislo vacsie.. a ked som videla tieto, nevahala som ani nachvilu ich zamenit. naozaj som sa v nich citila vyborne. ako bezia pripravy u teba? uz mas vsetko potrebne zajednane? :-) ahoj tanana, to je pravda, clovek pri svadbe uz rozmysla, ako a kde by sa uz usadil. urcite ti dobre padne zmenit prostredie studentskeho zivota za nieco nove. ako to vyzera s pracou v ziline? je dost prace alebo sa tazko hlada? ahoj alica9, zial ti nepomozem, este som o tom dj nepocula. najlepsie by bolo zistit, kde hra a ist sa tam podla moznosti osobne pozriet..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Rospi, tak my teraz dost stagnujeme. Okrem obruciek sme sa moc nepohli lebo podobne ako Tanana zhaname aj nejake to byvanie okrem toho mi zacalo aj skuskove tak sme toho moc nestihli. Aurat na konci mesiaca sa mame stretnut s pani co nam ide piect kolace aby sme si vybrali ake budu a trosku sa pohnut s vyzdobou. Ale ved este aj po skuskach bude dost casu. Chystate sa s manzelom na svadobnu cestu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky. Ja len na skok kuk vás od knižiek... tanana: aj nás čaká sťahovanie, o mesiac, moc sa mi nechce, keďže sme sa sťahovali nedávno vrámci BA, ale teším sa domkov :) Rospi: fakt si bola kočka, super fotky. Keď budeš mať viac času, pridaj nejaké foto a infošky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika, drzim palce s tym hladanim byvania. ked uz nieco pekne najdete, tak potom pride zariadovanie, a to su uz prijemne starosti, ked si clovek zariadi bytik alebo domcek trocha podla svojich predstav. dobre robis, ze sa moc nestresujes s pripravami, po troske sa to da vybavit, hlavne ked clovek vie, ze este ma trocha casu, tak je to vzdy prijemnejsie ako behat na poslednu chvilu. bejka, zdravim ta. tak aj vy sa stahujete, drzkam palce. nejake fotky este urcite pridam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, neviem ci som ti uz podakovala za blahozelania. ale ta hudobna skupina, co si nam odporucila, bola jednoducho vynikajuca. vedeli vsetkych dobre zabavit. este raz diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, pytala si sa este na tu svadobnu cestu. ano, ideme, ale az koncom jula na tri tyzdne do usa. museli sme to casovo oddelit od svadby kvoli praci.. ale aspon sa je znovu na co tesit :-) vy sa chystate niekam? a hned po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, nooo ROSPI, v ZA kraji nemam problem najst si pracicku, kedze som farmaceut ;-) , este ako som bola na skole ponuky sa mi len tak hrnuli do schranky :-) , co ma teda tesi, ze som si zvolila taku skolu a je to fajn, pohodova praca a aj placa ;-) . Budem v CA v lekarni, vlastni ju znamy u ktoreho zatial pracujem aj v BA 8-) Veronika a Bejka, nooo, uz sa nam to krati, este to stahovanie do toho.... A vy koncite skolu, noo pekne sme si toho vsetky nalozili.. My ideme zajtra ku fotografke vybrat si zabery, ake chceme, tak som zvedava. AAA 3.6. mame mat hotove obrucky.. Rospi, hmmm ze svadobna cesta, hned by som sa isla vystriet niekde na lehatko k moru, drink v ruke, mnamyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, vy uz riesite aj svadobnu cestu? :D vcera sme si konecne vybrali oznamko, ale este netusime ci nam to produkcia schvali... len taka obycajna karticka so sladkym motivom :D Ja sa momentalne vytesujem z novej bizutky, kuk album :-D Drzim vam vsetkym palce paste a ine koncatiny ohladne tej prace, v dnesnej dobe je to o drzku :-(
Odpovedať
Dobre ranko prajem. piatok je tu huraaaa.... :-D uz nech je 5 hodin. vidim,ze tu rozoberate stahovanie co je super po svadbe zacat hned vo svojom novom domceku to ano. a taktiez spominate svadobnyu cestu a rozpi ty to uz mas za par uz len 2 a pol mesiaca a budete si uzivat ale vam bude! ;-) my uz mame tiez svadobnu zorganizovanu a aj zaplaten,ale bude to az v novembry koli pocasiu a aj praci lebo nemozeme zobrat naraz tolko dovolenky,ale aspom sa budeme mat na co tesit po svadbe :-) oli: no nadhernu mas bizu,to je cela suprava aj s korinkou? alebo sa ti podarilo natrafit na velmi podobnu korunku? inac aj ja budem mat nahrdelnik so slzickou lebo tie budem mat aj na zai,len zhanam este nausnice lebo tie co su k tomu su moc vysiace na mna mne sa take nehodia...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. moni: no, vo svojom ako vo svojom, skor u nasich.... :-( rospi: super nove fotecky. vidim, ze ste nakoniec mali dost miesta na tancovanie. kolko ste mali ludi? viem, ze si to tu uz niekde predtym pisala, ale akosi sa mi to nechce hladat... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, tak ja si to dnes uzivam v posteli s chripkou... :-| bejka, dakujem, akurat som doplnila tie fotky ako som slubila ;-) uz som vycerpala vsetko mozne miesto v albume. mali sme 60 ludi, tak akurat. a kedze nikdy netancuju vsetci naraz, tak toho miesta bolo naozaj vela. a ked vsetci tancovali, tak vacsinou v kruhu a manzelia v strede na striedacku so vsetkymi. tak to miesto uplne stacilo, aj pre tu kapelu. :-) kolko ludi budete mat vy? ani ja si uz nepamatam.....
Odpovedať
Profilova fotka
Chudatko, tak to ti nezavidim... Pekne lezkaj a co najrychlejsie sa vyliec. my budeme mat asi o 15 ludi viac, co by nemalo zabrat viac miesta. Pytala som sa kvoli tomu miestu na tancovanie, aby som si tam predstavila este tych par stolov naviac, ale myslim, ze nebude ziadny problem. Vy ste nechceli dat prec ten koberec? Netancovalo sa na nom zle?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli dat prec koberec, ale on je prosim pekne prilepeny.. =-) takze sme nemali na vyber. ale zle sa na nom netancovalo, lebo je dost tenky, takze vobec nevadil. a celkovo nehovoril niekto, ze by ho boleli nohy a musel ich viac dvihat, lebo tam bol koberec. na tej fotke, kde zametame ten tanier, je len dlazka, ale aj tak sa tancovalo vacsinou na koberci a na dlazke bola rozlozena kapela... ale bud uplne kludna, naozaj sa na tom zle netancuje. :-) a s tym poctom ludi to mate dobre, to by som sa vobec neobavala. monika, nemali v tej sale robit nejaky parket do leta? nieco sa mi mari, ze si spomianala, ale neviem, ci to tu nepletiem..... aspon nam o nicom na hoteli nehovorili.
Odpovedať
Profilova fotka
oligaca, musim ti pochvalit tu bizuteriu, je teda krasne princeznovska ;-) budes teda kocka :-) tanana, to som rada, ze mas vela ponuk na pracu. nech sa ti dari 8-) :-)
Odpovedať
ano hovorila mi pani,ze maju robit parket a ze koberec sa bude odhrnat ked budu chciet ludia a ze do leta to ma byt hotove....tak neviem uvidime... a myslis,ze pre 90 ludi to tam nebude natesno??? :-. nebudeme mat kapelu len dj,tak az tak vela miesta nazeberu
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne za infosky :-) moni: nejako sa vam tie pocty zvacsuju... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, neviem, budete mat 30 ludi viac ako my, to zasa nie je az tak vela. a ludia netancuju nikdy vsetci. ja osobne som bola az milo prekvapena nad tolkym miestom na tancovanie, predstavovala som si to horsie.. maximalne to budete mat akurat s tym miestom, pri 60 ludoch bolo teda toho miesta az dost... a kapela a kameramanka mali prestrety stol za tymi stlpmi, kde boli bufety, takze aj tam sa usetrilo na mieste v tej sale. za tymi stlpmi je teda naozaj vela miesta. prestreli tam pre piatich (4 z kapely + kameramanka) a mali to tam vyborne.
Odpovedať
bejka: ani nie my sme mali hned od zaciatku tak okolo 90 ludi...mame teraz 95,ale tich 5 je z otaznikom. v pondeloksielame pozvanky hostom tu v uk a uvidime kolko nam to presne potvrdi na isto a potom sa uvidi ohladom tich 5 ludi,chcela by som ich tam mat,ale sme si povedali,ze neprekrocime 90,tak to chceme dodrzat.. :-N inac ked som sa s pani z hotela rozpraval,tak hovorila,ze manzel povedal,ze sa tam zti 120 ludi,ale aj ona povedla,ze to je uz vela,ze max 100 ludi... Vidis za ten stlp by sme mohli dat aj deti,alebo spravit taky detsky kutik to by bol celkom dobry napad nie? :-N ja uz som nakupila omalovanky a este idem kupit nejake blbosti aby sa nenudili lebo mame okolo 9 deti a dost male
Odpovedať
rospi: super nove foto si pridala,tam co tancuju to je zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: to aj ja riesim, ze ako zabavit deticky. Tiez ich budeme mat dost a vsetky su take, co neobsedia... Ja mam pre ne zatial baloniky a bublifuky. Omalovanky sa bojim, lebo moje krsniatko je take, ze pocmara uplne vestko, steny, sedacku, postel.... Tak neviem, asi b neboli radi, keby im to tam "vymaloval".... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?