Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veroni, je to volaka "drevena dedina" v Turzovke
Odpovedať
Profilova fotka
A este ma napadlo, ze ta pani sa vola Tatiana, v tom kvetinarstve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danyledu, napisala som ti troska o tom vine do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem ľubka veľmi pekne ešte raz ;-)
Odpovedať
Tanana, ano to je ono! Ja som nakoniec lutovala, ze som tiez nemala kyticu odtial, lebo moja ma vysla dost draho a nebola veru nadherna. Bola ok, ale mohla byt aj lepsia. Tiez neviem, co ma ohlupilo, lebo moj manzel je z Korne a musel sa trepat pre kyticu az do CA a pritom mohla byt krajsia a lepsia z Turzovky :-|. Ale neviem, preco to inak riesim dva roky po svadbe :-). Zelam vela stastia pri vybavovackach kocky!
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj, no ANO, tak teraz si ma uz asi na 90% :-) uistila, ze si dam tu svad.kyticku urobit tam...Ved predsa od Cadce je to len na skok a ta pani ma skvely pristup, este si od nej zajednem asi aj kvetinky na hlavny stol a aj na okolite stoly, nooo plus nejaka kytka pre druzicky :-D Tak ak by si mohlaaaaa, mozes sa trosku za mna prihovorit, zeee svadba 15,8, v Cadci, Tatiana :-D
Odpovedať
Viem, ze poskytuju zlavu pri odbere vacsieho mnozstva kvetov (Tvoja kytica, druzicky, vyzdoba), takze im to taktne mozes pripomenut ;-). Spytam sa mangela, ci ma telefonne cislo na toho majitela. Dufam, ze ano, lebo momentalne zijeme v UK, tak by to bolo pre neho asi trochu narocne odbehnut tam :-D. Inak, Tatianka, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Odkial ma satocky?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem velmi pekne :-) . Saty mam zo salonu Kristina v ZA a su take iste, ako som si skusala v Nicole v BA, len samozrejme, lisia sa cenou ;-)
Odpovedať
Aj ja som mala saty z Kristiny! My zijeme teraz v UK, ale chceme sa vratit v septembri domov. Samozrejme, ze mame obavy, ci si najdeme pracu v ZA/CA a moj muz si mysli, ze budeme musiet zakotvit v Bratislave. Vcera som pozerala len tak zbezne ceny bytov - to je hroza :-(. Mame nieco nasetrene, ale aj tak! Ty zijes v BA Tatianka?
Odpovedať
Profilova fotka
ANo, zatial sme v BA, ale uz ideme na Kysuce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dany a ostatne dievcata :-) co porabate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Ľubka, no ja už pomaly odpočítavam koniec práce :-D končím o pol štvrtej a pak makať do poso aby som mala nejakú tú figúru :-D :-p a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
tebe je, ze koncis o pol stvrtej :-) ale urcite si rano aj skor zacala, vsak? ja koncim az o pol siestej :-| a to sa mi uz nic nechce..
Odpovedať
cauky: aj ja sa hlasim a teiz dnes pre zmenu koncim o 4.30...tak uz sa tesim... :-) rospi ty az tak neskoro koncis? :-. to dost dlho teda...o ktorej rano zacinas?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja sa pripajam k tzm, co koncia o 18hod :-| :-| :-| Ye ajoj Rospi, uy budes pol hodku off
Odpovedať
Profilova fotka
moni, my zaciname o pol deviatej a koncime o pol siestej... mame hodinu na obed, a to je tu este malo. v inych firmach maju aj dlhsie obedy, tak sme este dobre dopadli.. tu sa robi do siedmej, osmej vecera, a obchody aj do deviatej. je to tu hrozne posunute a uplne na hoby...vobec ti z toho dna nic neostane...
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, tak nech ti to tiez rychlo ubehene do tej siestej :-)
Odpovedať
ahojte..tak my zaciname o deviatej a koncime okolo styroch..ked neni prace,tak po pol stvrtej nas tam uz nenajdete :-D :-D :-D a od dnes uz mi zacinaju prazdniny..sice len tyzden ale aspon cosi..no na leto si asi cosi najdem..nech mame troska vacsi prijem..aj ked ktovie,kolko budem potom platit dane 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, tvoj pracovny cas je uplne idealny, ten by som brala :-) pokial si pamatam, chceli ste na sk zorganizovat nejake stretko.. ty uz si tam alebo este v uk? zelam pekne prazdniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ..bre ranko zelam ;-) , tak ja makam od 9 do 17 hod, alebo od 10 do 18 hod...Tak a najem sa, ked je menej ludi...Ale uz mi to skonci, v inej praci
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , krásne ránko :-) no jo ja začínam o siedmej ráno a kočním o pol štvrtej ale v stredu máme dlhší deň - to robím do pol piatej ale zase piatok máme krátky len do pol druhej... tak sa teším, že je dnes piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany, od juna do septembra budeme v piatky tiez pracovat len do jednej na obed.. uz sa aj tesim :-) tanana, znamena ze v osmich pracovnych hodinach nemas oficialne cas na obed?
Odpovedať
Profilova fotka
Dany, a ty kde pracujes??? :-)
Odpovedať
dobre ranko vam prajem, konecne tu mame piatok x-) a my mame v pondelok volno lebo je tu sviatok,takze ma nas caka krasny dlhy vikend. rospi,tak to super,ze len do 1 budete robit,aj ja chcem... :-D tanana: takze ty mas prestavku len ked nemate ludi??
Odpovedať
Profilova fotka
tanana - a ty robíš v lekárni? som tu kdesi postrehla, teda vydedukovala som si, len neviem či správne :-) hm ... to je blbé, keď tam nemáte obed, že sa nestriedate aspoň.... no ja pracujem u exekútora - nebojte - práca ako každá iná :-D Každý hneď na mňa oči vyvalí keď sa ma na to opýtajú... radšej ani nevravím keď nie je priama otázka ... lenže tebe Tanana sa nedá neodpovedať, resp. mohla by som sa tváriť akože som si to nevšimla ;-) chi
Odpovedať
Profilova fotka
rospi a to kvôli kríze či ako, budete mať tie piatky kratšie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano dany, spravne si vydedukovala, v lekarni :-) , ani nie, ze nemame pauzy, len sme tu taky rodinny kolektiv, ze kazdy nieco prinesie a dame to dokopy a papa sa :-) . Ale uz mi to skonci, lebo odchadzame z BA do CA, tam ale mozem byt na obede aj hodku...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tiež oki ... v BA si robite rodinné obedy a v CA budeš väčší obed - teda viac času :-) ja idem zajtra sesternici na svadbu - juj dnes musím kúpiť ešte kvety aby nezabudla .. idem si to poznačiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nezabudni!!! ;-) a v akom meste bude ta dvadbicka??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?