Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • 😮 jémine ... aká tvrdka .. teraz čítam po sebe .... ospravedlňujem sa 😬 .... " s balónmi " 🤔

• rospi: aha dakujem no pojdem si to odskusat lebo chcem vidiet ci to nejak krasjie vyformuje... 😉

dany: ano to je asi ono tusim to bolo vo visnovom a to ze ich len predavaju 😞 ale nie helium co je skoda lebo mne sa ich balon na stranke nepacili, ja som chcela mat svoje...

• Caute kocky, co riesite? 😉
    Ja sa "zabydlujem" v novom prac.kolektive a zvykam si na inu mentalitu ludi, no ale predsa kazdy si musi na nieco zvykat 😒

• Sponzor fóra
  • dobre ranko, dievcata.
    tanana, drzim ti palce so zvykanim si na tu novu mentalitu 🙂 dufam, ze to nemas tazsie ako my vonku 😃 😉

• ahojte 🙂

tanana - zvykanie ubehne rýchlo neboj ... 🙂

• monikac: helium predava linde, predajna je v banovej pri cintorine... je to taka sada na domace nafukovanie balonov ... myslim ze to vychadza tych 2500sk... nam to objednaval priamo hotel

• sharin prosím Ťa a to koľko balónov nafúkaš z tej bomby za 2.500,- Sk? 🙂

• to by bol skor dotaz na firmu linde... vobec netusim kolko nam ich vyslo... my sme ich chceli len ku parketu a k baru, aby to tam nebolo take prazdne... ale isto to neminuli cele, lebo neplatili sme ani plnu sumu

• takže to ste si sami neplnili balóny? či ako? Ja som myslela, že musíš si kúpiť celú bombu hélia a naplníš balónov koľko potrebuješ. Dá sa aj tak, že ti naplnia o ni balóny koľko potrebuješ alebo ty si naplníš a zaplatiš len za toľko hélia koľko si spotrebovala?

• nie my sme neplnili 🙂 dali sme poziadavku do hotela a oni vsetko vybavili za nas... obstarali balony vo farbe ake sme chceli a oni aj kupili tu sadu, naplnili to a aj umiestnili tam kde trebalo 😉 a nam to premietli do uctu za hostinu... teda mimo bloku za jedlo, pitie sme dostali od nich aj blocky na ostatne vydavky, kt. vynalozili na vyzdobu 🙂 ukazali nam blok za to helium ale nespotrebovali vsetko, tak sme platili len cast

• ahaaaa, 🙂

no pýtam sa, lebo už sme aj tam sa informovali ale osobne - nebudeme mať hostinu v hoteli - a neboli moc ústretoví a nespomínali nič také, že by sa dalo urobiť tak ako ste to mali vy. No FO nie sú takí lukratívni odberatelia ako hotel s dobrým menom 😉

Ďakujem za vyčerpávajúce odpovede 😉 🙂

• to myslis ze v linde vas odbili??? sak to maju na stranke ako produkt, kt. predavaju...

• http://www.balloonkit.sk/pages/rodinne-detske-oslavy-silvestrovska-oslava-moje-narodeniny.html toto je ono... no vidis, este lacnejsie to je ako som pisala 🙂

• no veď ja viem .... kvôli tomu že to majú na stránke, sme tam volali - priateľ to mal na starosti .... tak som z toho mimo trošku. Som si povedala, že asi kašlem na to, a tak zháňam niekde inde. Ak zoženiem oki, a ak nie, tak skúsim tam znova ale ja potom zavolať alebo najradšej tam pôjdem osobne - sú aj v ZA na Bánovej či kde ...

• cauky dievcata... 🙂 konecne je tu piatok... 🙂
    sharin dakujem za info o tom linde som teda nevedela a uz som pozrela ich stranku a nie je to tam drahe,tak im naisem mail.
    danyledu: a ty chces vela balonov? co keby sme si helium kupili napoly? 😉

• Sponzor fóra
  • moni: a ty ich chceš koľko? lebo pravdupovediac nemám ešte nejakú presnú predstavu o tom, koľko ich bude. To čo ponúkajú oni - LINDE - je na nejakých 30 balónov o priemere 28 cm? Ak som si dobre zapamätala.

• no kukala som to, takže 30 balónov o priemere 22 cm ... a tak keď si tak predstavím 15 balónov ... to by aj stačilo, či?

• ahojte dievčatá, čo som sa ja nazháňala hélia do balónov. najlepšie mi to vyšlo z toho partytown, veľký výber balónov - aj perleťové a prídu to nafúkať priamo na miesto a vychádza to asi najlacnejšie čo som si zisťovala. tiež sú dosť ochotní. my sme mali 80ks(100eur) a bolo to na tú sálu tak akurát. dúfam že som pomohla 🙂

• dany: no este tiez nemam predstvau ale len zopar hlavne koli detom. nejake by som dala pred salu a len zopar do saly,tak nijako extra moc...a ty? 🙂

pajty: dakujem za radu,ale ja az tak vela balonov nechcem, lebo nemame az tak velku salu,ale nevies ci tam v tom partytown musis objednat min. pocet balonov? a oni pridu do saly v sobotu?

• neviem či majú nejaké min. množstvo čo musíš zobrať. ja som chcela pôvodne sto, no potom som trošku ubrala a nebol problém. stačí tam zavolať a uvidíš. áno, prídu v sobotu, ja som sa s nimi dohodla až na poobedie aby vydržali čo najdlhšie. a nebol problém. dokonca na tie, čo plnia héliom dávajú trošku iné balóny, aby v nich ten plyn vydržal čo najdlhšie. totiž uniká aj cez steny balónu. a robili to asi hodinku, kamarátka mi ich naaranžovala. závažia som si vyrobila sama - organza a kamienky 😉

• pajty: vdaka, skusim im napisat ci treba min mnozstvo 🙂 o tom zavazi som aj ja mala na plane je to jednoduche,pekne a lacne.... 😉
    inac mala si krasny uces acelkovo si bola peknucka nevesticka,akurat som si pozrela tvoj album. ste sa fotili pri budatinskom zamku ze ano?

• no tak držím prsty monikac a ďakujem veľmi pekne. áno fotili sme sa pri budatínskom zámku 😉

• babky krásne ránko ...

pajty ja som im už dávnejšie písala a pri množstve 50 ks balónov mi povedali cenu 100 € a ty si mala 80 ks za 100 € čo išli hore, za takú chvíľku? Však si mala svadbu 16.5. ... hm 😕 🤔 no toto ....

moni: som zvedavá, čo napíšu Tebe, potom daj vedieť, uvidíme či si cenu menia v závislosti od záujmu 😃

• ahojte, hmm, to veru netuším 🤔 , ja som sa spýtala, povedali 100 a viac som neriešila 😉 aj to je dosť, ale ozaj asi najlacnejšia a najvýhodnejšia cena vzhľadom na to, že to prišli aj nafúkať a nemala som s tým starosť ja. tak som zvedavá čo napíšu monikac.

• ešte ma tak napadlo či tá cena nezáleží aj od toho, ako ďaleko majú prísť. ale to by si musela mať svadbu veru veľmi ďaleko 😬 no však uvidíte

• pajty tiež som nad tým uvažovala ale to zase sa mi nezdá, ja bývam v Stránskom a tam bude aj hostina a to je pri Raj. Tepliciach a zase tak ďaleko to nie je 😉 uvidíme, čo zistí monikac 🙂

• Pekný dník kočky 😎

kde ste?

Tanana sa zabydluje a zvyká si ... a vy ostatné ??? 😉

My ideme dnes na Mestský úrad "sa zapísať" dátumovo 😃 - uvidíme čo vybavíme, musím ísť skôr z práce, lebo tie úradné hodiny sú krátke 😐

• dobre ranko prajem. 🙂
    no este som nepisala ohladom tich balonov , ale dnes sa pokusim napisat. Ale vcera som bola v jednom obchode kde predavaju balony a tam predavaju helium napln a pan povedal,ze mi to nafuka tak 25-30 balonov, tak to uplne idealne, len musism zistit ci sa to vlastne moze prenasat cez hranice... 😐 Ale kamoska hovorila,ze aj Tesco robi take nieco,tak sa skus aj tam kuknut danyledu, ked budes robit nakup.... 😉

Tak ty ides domov skor, ale sa teda mas.... 🙂

• ahojky Moni, v Tescu??? to sú mi teda novoty - tak to by ma vážne nenapadlo 🙂 Skúsim a vo veľkom či v malom? aby sa na mňa nepozerali, či mi nešibe 😃 či to dáka firma asi vo veľkom Tescu, nie ? čo má nejaký ten obchodík tam ...

veru idem o hodinku a pol skôr ... tak sa trošku aj teším 😎 😃

• ahojte kočky, sortiment v tescu v UK a u nás je trošku odlišný, pochybujem že u nás niečo také bude 🤔 ja som tam nezohnala ani krabičky na výslužky - že nemáme ani náhodou 😐 ale budem držať palce, pa a pekný dník prajem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov