Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o jémine ... aká tvrdka .. teraz čítam po sebe .... ospravedlňujem sa :-N .... " s balónmi " =-)
Odpovedať
rospi: aha dakujem no pojdem si to odskusat lebo chcem vidiet ci to nejak krasjie vyformuje... ;-) dany: ano to je asi ono tusim to bolo vo visnovom a to ze ich len predavaju :-( ale nie helium co je skoda lebo mne sa ich balon na stranke nepacili, ja som chcela mat svoje...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, co riesite? ;-) Ja sa "zabydlujem" v novom prac.kolektive a zvykam si na inu mentalitu ludi, no ale predsa kazdy si musi na nieco zvykat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, dievcata. tanana, drzim ti palce so zvykanim si na tu novu mentalitu :-) dufam, ze to nemas tazsie ako my vonku :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tanana - zvykanie ubehne rýchlo neboj ... :-)
Odpovedať
monikac: helium predava linde, predajna je v banovej pri cintorine... je to taka sada na domace nafukovanie balonov ... myslim ze to vychadza tych 2500sk... nam to objednaval priamo hotel
Odpovedať
Profilova fotka
sharin prosím Ťa a to koľko balónov nafúkaš z tej bomby za 2.500,- Sk? :-)
Odpovedať
to by bol skor dotaz na firmu linde... vobec netusim kolko nam ich vyslo... my sme ich chceli len ku parketu a k baru, aby to tam nebolo take prazdne... ale isto to neminuli cele, lebo neplatili sme ani plnu sumu
Odpovedať
Profilova fotka
takže to ste si sami neplnili balóny? či ako? Ja som myslela, že musíš si kúpiť celú bombu hélia a naplníš balónov koľko potrebuješ. Dá sa aj tak, že ti naplnia o ni balóny koľko potrebuješ alebo ty si naplníš a zaplatiš len za toľko hélia koľko si spotrebovala?
Odpovedať
nie my sme neplnili :-) dali sme poziadavku do hotela a oni vsetko vybavili za nas... obstarali balony vo farbe ake sme chceli a oni aj kupili tu sadu, naplnili to a aj umiestnili tam kde trebalo ;-) a nam to premietli do uctu za hostinu... teda mimo bloku za jedlo, pitie sme dostali od nich aj blocky na ostatne vydavky, kt. vynalozili na vyzdobu :-) ukazali nam blok za to helium ale nespotrebovali vsetko, tak sme platili len cast
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaa, :-) no pýtam sa, lebo už sme aj tam sa informovali ale osobne - nebudeme mať hostinu v hoteli - a neboli moc ústretoví a nespomínali nič také, že by sa dalo urobiť tak ako ste to mali vy. No FO nie sú takí lukratívni odberatelia ako hotel s dobrým menom ;-) Ďakujem za vyčerpávajúce odpovede ;-) :-)
Odpovedať
to myslis ze v linde vas odbili??? sak to maju na stranke ako produkt, kt. predavaju...
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.balloonkit.sk/pages/rodinn... toto je ono... no vidis, este lacnejsie to je ako som pisala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď ja viem .... kvôli tomu že to majú na stránke, sme tam volali - priateľ to mal na starosti .... tak som z toho mimo trošku. Som si povedala, že asi kašlem na to, a tak zháňam niekde inde. Ak zoženiem oki, a ak nie, tak skúsim tam znova ale ja potom zavolať alebo najradšej tam pôjdem osobne - sú aj v ZA na Bánovej či kde ...
Odpovedať
cauky dievcata... :-) konecne je tu piatok... :-) sharin dakujem za info o tom linde som teda nevedela a uz som pozrela ich stranku a nie je to tam drahe,tak im naisem mail. danyledu: a ty chces vela balonov? co keby sme si helium kupili napoly? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: a ty ich chceš koľko? lebo pravdupovediac nemám ešte nejakú presnú predstavu o tom, koľko ich bude. To čo ponúkajú oni - LINDE - je na nejakých 30 balónov o priemere 28 cm? Ak som si dobre zapamätala.
Odpovedať
Profilova fotka
no kukala som to, takže 30 balónov o priemere 22 cm ... a tak keď si tak predstavím 15 balónov ... to by aj stačilo, či?
Odpovedať
ahojte dievčatá, čo som sa ja nazháňala hélia do balónov. najlepšie mi to vyšlo z toho partytown, veľký výber balónov - aj perleťové a prídu to nafúkať priamo na miesto a vychádza to asi najlacnejšie čo som si zisťovala. tiež sú dosť ochotní. my sme mali 80ks(100eur) a bolo to na tú sálu tak akurát. dúfam že som pomohla :-)
Odpovedať
dany: no este tiez nemam predstvau ale len zopar hlavne koli detom. nejake by som dala pred salu a len zopar do saly,tak nijako extra moc...a ty? :-) pajty: dakujem za radu,ale ja az tak vela balonov nechcem, lebo nemame az tak velku salu,ale nevies ci tam v tom partytown musis objednat min. pocet balonov? a oni pridu do saly v sobotu?
Odpovedať
neviem či majú nejaké min. množstvo čo musíš zobrať. ja som chcela pôvodne sto, no potom som trošku ubrala a nebol problém. stačí tam zavolať a uvidíš. áno, prídu v sobotu, ja som sa s nimi dohodla až na poobedie aby vydržali čo najdlhšie. a nebol problém. dokonca na tie, čo plnia héliom dávajú trošku iné balóny, aby v nich ten plyn vydržal čo najdlhšie. totiž uniká aj cez steny balónu. a robili to asi hodinku, kamarátka mi ich naaranžovala. závažia som si vyrobila sama - organza a kamienky ;-)
Odpovedať
pajty: vdaka, skusim im napisat ci treba min mnozstvo :-) o tom zavazi som aj ja mala na plane je to jednoduche,pekne a lacne.... ;-) inac mala si krasny uces acelkovo si bola peknucka nevesticka,akurat som si pozrela tvoj album. ste sa fotili pri budatinskom zamku ze ano?
Odpovedať
no tak držím prsty monikac a ďakujem veľmi pekne. áno fotili sme sa pri budatínskom zámku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky krásne ránko ... pajty ja som im už dávnejšie písala a pri množstve 50 ks balónov mi povedali cenu 100 € a ty si mala 80 ks za 100 € čo išli hore, za takú chvíľku? Však si mala svadbu 16.5. ... hm :-. =-) no toto .... moni: som zvedavá, čo napíšu Tebe, potom daj vedieť, uvidíme či si cenu menia v závislosti od záujmu :-D
Odpovedať
ahojte, hmm, to veru netuším =-) , ja som sa spýtala, povedali 100 a viac som neriešila ;-) aj to je dosť, ale ozaj asi najlacnejšia a najvýhodnejšia cena vzhľadom na to, že to prišli aj nafúkať a nemala som s tým starosť ja. tak som zvedavá čo napíšu monikac.
Odpovedať
ešte ma tak napadlo či tá cena nezáleží aj od toho, ako ďaleko majú prísť. ale to by si musela mať svadbu veru veľmi ďaleko :-N no však uvidíte
Odpovedať
Profilova fotka
pajty tiež som nad tým uvažovala ale to zase sa mi nezdá, ja bývam v Stránskom a tam bude aj hostina a to je pri Raj. Tepliciach a zase tak ďaleko to nie je ;-) uvidíme, čo zistí monikac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník kočky 8-) kde ste? Tanana sa zabydluje a zvyká si ... a vy ostatné ??? ;-) My ideme dnes na Mestský úrad "sa zapísať" dátumovo :-D - uvidíme čo vybavíme, musím ísť skôr z práce, lebo tie úradné hodiny sú krátke :-|
Odpovedať
dobre ranko prajem. :-) no este som nepisala ohladom tich balonov , ale dnes sa pokusim napisat. Ale vcera som bola v jednom obchode kde predavaju balony a tam predavaju helium napln a pan povedal,ze mi to nafuka tak 25-30 balonov, tak to uplne idealne, len musism zistit ci sa to vlastne moze prenasat cez hranice... :-| Ale kamoska hovorila,ze aj Tesco robi take nieco,tak sa skus aj tam kuknut danyledu, ked budes robit nakup.... ;-) Tak ty ides domov skor, ale sa teda mas.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Moni, v Tescu??? to sú mi teda novoty - tak to by ma vážne nenapadlo :-) Skúsim a vo veľkom či v malom? aby sa na mňa nepozerali, či mi nešibe :-D či to dáka firma asi vo veľkom Tescu, nie ? čo má nejaký ten obchodík tam ... veru idem o hodinku a pol skôr ... tak sa trošku aj teším 8-) :-D
Odpovedať
ahojte kočky, sortiment v tescu v UK a u nás je trošku odlišný, pochybujem že u nás niečo také bude =-) ja som tam nezohnala ani krabičky na výslužky - že nemáme ani náhodou :-| ale budem držať palce, pa a pekný dník prajem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?