Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
teda ak myslíte priamo v tescu ;-) v tých obchodíkoch netuším, pa pa
Odpovedať
ano je to odlisne trosku,ale v ZA vo velkom tescu predavaju party veci a aj balon... a aj krabice na zakusky tam maju, ja som ich tam kupila na brachovu svadbu ;-) no to zamestnanci v ZA tescu vzdy povedia,ze nic nemaju ked sa ich clovek spyta, lebo oni ani nevedia co predavaju a nechce sa im ani pytat....ale keby sa poriadne pozreli a boli by poriadne zaskoleni , tak by aj vedeli co predavaju...a ich najoblubenejsia fraza je..''to nie je moje odelenie, musite sa spytat niekoho kto ma to odelenie na starosti'' 8-(
Odpovedať
:-D asi tak nejako monikac
Odpovedať
Profilova fotka
no moni ako keby si mi z duše hovorila ... :-D presne, oni ich tam asi školia aby takto odpovedali na otázky zákazníkov 8-(
Odpovedať
no je to smutne,ale je to tak...servis je tam 0 bodov... :-( ale snad sa to casom zlepsi.. :-N tak sa tam nedaj danyledu a poriadne ich tam poprehanaj... :-D pajty: vy ste si davali robit obrucky tam ako my. Ste spokojni?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete mi poradit nejake dobre kadernictvo v ziline alebo v Rajci? Chcela by som taky uces ala 30. roky (Marlene Dietrich atd)... :-) ale byvam v taliansku tak ich nemozem predtym overit ;-( ako dopredu sa podla vas treba objednat?
Odpovedať
monikac: áno sú pekné, tá pani je šikovná. šla som tam na odporúčanie kámošky, ktorá tam bola tak isto na odporúčanie nejakej známej ;-) a vy ich už máte alebo si ešte len idete dať robiť? mary78: mňa česala šikovná kočka, myslím že by to zvládla ;-) môžem ti dať kontakt cez IP
Odpovedať
Profilova fotka
pajty: ano ano posli a dikymoc :-) pozerala som tvoje fotky a mala si fakt super uces, tak myslim ze to je garancia :-) mas nahodou nejaky kontakt aj na makeup? diky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, viete mi poradiť, kde v ZA robia pekné svadobné oznámenia? :-) akosi som na to pozabudla :-N ďakujem za tipy :-)
Odpovedať
pajty: ja som u nej bola tiez na odporucanie a uz mame obrucky doma,ale som ich videla len cez kameru a to moc nevidno uplne presne...ale tak verim,ze su pekne... :-) a mate z bieleho zlata a ci zlteho? chicca555: ja som bola pozerat po svad. salonoch a vsade maju velky vyber, ale najviac sa mi pacili v tej agenture vedla divadla carovny den a pani bola tiez zlata...tak skus tam ;-) my sme si tam sice nakoniec nedali lebo sme si navrhovali svoje, tak sme si ich davali tlacit do tlaciarne...
Odpovedať
monikac: my máme kombináciu, žlté matné a biele lesklé zlato. mám ich aj v albume ;-)
Odpovedať
pajty: aha som ich uz posrela krasne su.... ;-) to biele zlato sa vam neskrabe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monikac, ja som kukala na stranke Pamas-u, tam sa mi pacili :-) ked si si davala tlacit, to si mala tie otvaracie ci iba jednokartickove?
Odpovedať
monikac: zatial nie, dúfam že ani nebude :-N
Odpovedať
chicca555: ja mam otvaracie...mam ich aj v albume. Mys sme chceli uplne jednoduche...len sme v tlaciarni povedali co chceme,vybrali papier a bolo to... ;-) na pamas som sa aj divala,ale sdaju sa mi zbytocne drahe tie oznamka tam... pajty: tak snad nie, len som pocula,ze biele zlato sa rychlejsie poskrabe a my mam cele z bieleho...tak snad to bude ok :-N
Odpovedať
Ahojte, my mame cele obrucky z bieleho zlata, vydata som dva roky a este sa nic neposkriabalo, ani mne, ani manzelovi. Akurat prstene bude treba sem tam dat nanovo rodiovat, lebo rychlejsie stracaju lesk ako zlte zlato. My sme nadmieru spokojni. :-)
Odpovedať
veroni: jej super si ma poteisla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky .... :-) aj my chceme z bieleho zlata v kombinácii s červeným, tak ste aj mňa potešili ;-)
Odpovedať
dobre ranko prajem. konecne je tu piatok a este k tomu krasne slniecko je... x-) danyledu a uz ste si davali robit?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac ale čoby, my máme akosi stále čas v tomto ... nemôžeme sa dokopať aby sme tam šli a povedali, že takéto chceme ... no mali by sme si asi švihnúť ;-) lebo nakoniec budeme mať prstienky z trávy alebo stužky :-D len také provizórne :-D
Odpovedať
:-D vsak to rychlo spravia prstienky, takze urciote nebudete musiet pouzit travu... ;-)
Odpovedať
Naozaj sa netreba bat bieleho zlata. Ja mam z neho vela sperkov a vsetky su v pohode. Takze sa nebojte a vzhuru do toho! :-)
Odpovedať
ahojte, mam cestu do ziliny, neviete mi poradit kde v ziline by som zohnala krabicky na zakusky, nechcem ale tie klasicke zakuskove, potrebujem mensie lebo mam vela vysluziek pre jednu osobu a nechcem davat do tych vacsich, u nas som nic nenasla ,vopred diky moc
Odpovedať
leilika: v Metre dostanes velkosti akej chces...a aj v Tescu velkom mavaju.. :-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak,ze ako planujete travit vikend :-) leili..aj papiernictva maju skatule na zakusky..a niekolko velkosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, no uz je po vikende.. leatea, dufam, ze si ho pekne stravila :-) aj tu sa pocasie trocha pohorsilo, asi ako vsade.. pekny den :-)
Odpovedať
cauky dievcata: rospi vsade sa pohorsilo pocasie a u nas sa zlepsilo.... :-D tak aspom ze tak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krásavice :-) no veru babky ... v ZA je trošku škaredo, ale ináč teplo akosi dusno, bude pršať, teraz bola na obede a akosi je tam čudesne ... ale vždy lepšie ako v práci :-D ja vík celkom oki, boli na nákupe alkoholu - uf, už si pripadám ako notorik, len kukám kde aká akcia ;-) :-)
Odpovedať
danyledu: takze dalsia uloha hotova? ;-) nedivala si sa nahodou kolko tak vyjde sampanske asi? nie Hubert ale prave sampus? ja uz mam zajednanu kyticu a aj celu kvetovu vyzdobu, vcera som vsetko objednala a dens ide svagrinka moja vyplatit zalohu, tak sa tesim,ze dalsia vec hotova... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo z časti hotová ... :-) juj monikac pravy sampus neviem .... ale viem, že ten Hubert de luxe bol v akcii teraz za necelých 3,32 € - my sme ho kupovali tiež a akú kytku máš zajednanú? a v aké kvietočka na výzdobu??? a kde si si to?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?