Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • teda ak myslíte priamo v tescu 😉 v tých obchodíkoch netuším, pa pa

• ano je to odlisne trosku,ale v ZA vo velkom tescu predavaju party veci a aj balon... a aj krabice na zakusky tam maju, ja som ich tam kupila na brachovu svadbu 😉
    no to zamestnanci v ZA tescu vzdy povedia,ze nic nemaju ked sa ich clovek spyta, lebo oni ani nevedia co predavaju a nechce sa im ani pytat....ale keby sa poriadne pozreli a boli by poriadne zaskoleni , tak by aj vedeli co predavaju...a ich najoblubenejsia fraza je..''to nie je moje odelenie, musite sa spytat niekoho kto ma to odelenie na starosti'' 😦

• 😃 asi tak nejako monikac

• Sponzor fóra
  • no moni ako keby si mi z duše hovorila ... 😃 presne, oni ich tam asi školia aby takto odpovedali na otázky zákazníkov 😦

• no je to smutne,ale je to tak...servis je tam 0 bodov... 😞 ale snad sa to casom zlepsi.. 😬 tak sa tam nedaj danyledu a poriadne ich tam poprehanaj... 😃
    pajty: vy ste si davali robit obrucky tam ako my. Ste spokojni?

• ahojte, viete mi poradit nejake dobre kadernictvo v ziline alebo v Rajci? Chcela by som taky uces ala 30. roky (Marlene Dietrich atd)... 🙂 ale byvam v taliansku tak ich nemozem predtym overit 😢 ako dopredu sa podla vas treba objednat?

• monikac: áno sú pekné, tá pani je šikovná. šla som tam na odporúčanie kámošky, ktorá tam bola tak isto na odporúčanie nejakej známej 😉 a vy ich už máte alebo si ešte len idete dať robiť?
    mary78: mňa česala šikovná kočka, myslím že by to zvládla 😉 môžem ti dať kontakt cez IP

• pajty: ano ano posli a dikymoc 🙂 pozerala som tvoje fotky a mala si fakt super uces, tak myslim ze to je garancia 🙂 mas nahodou nejaky kontakt aj na makeup? diky

• ahojte kočky, viete mi poradiť, kde v ZA robia pekné svadobné oznámenia? 🙂 akosi som na to pozabudla 😬 ďakujem za tipy 🙂

• pajty: ja som u nej bola tiez na odporucanie a uz mame obrucky doma,ale som ich videla len cez kameru a to moc nevidno uplne presne...ale tak verim,ze su pekne... 🙂 a mate z bieleho zlata a ci zlteho?

chicca555: ja som bola pozerat po svad. salonoch a vsade maju velky vyber, ale najviac sa mi pacili v tej agenture vedla divadla carovny den a pani bola tiez zlata...tak skus tam 😉 my sme si tam sice nakoniec nedali lebo sme si navrhovali svoje, tak sme si ich davali tlacit do tlaciarne...

• monikac: my máme kombináciu, žlté matné a biele lesklé zlato. mám ich aj v albume 😉

• pajty: aha som ich uz posrela krasne su.... 😉 to biele zlato sa vam neskrabe?

• monikac, ja som kukala na stranke Pamas-u, tam sa mi pacili 🙂 ked si si davala tlacit, to si mala tie otvaracie ci iba jednokartickove?

• monikac: zatial nie, dúfam že ani nebude 😬

• chicca555: ja mam otvaracie...mam ich aj v albume. Mys sme chceli uplne jednoduche...len sme v tlaciarni povedali co chceme,vybrali papier a bolo to... 😉 na pamas som sa aj divala,ale sdaju sa mi zbytocne drahe tie oznamka tam...
    pajty: tak snad nie, len som pocula,ze biele zlato sa rychlejsie poskrabe a my mam cele z bieleho...tak snad to bude ok 😬

• Sponzor fóra
  • Ahojte, my mame cele obrucky z bieleho zlata, vydata som dva roky a este sa nic neposkriabalo, ani mne, ani manzelovi. Akurat prstene bude treba sem tam dat nanovo rodiovat, lebo rychlejsie stracaju lesk ako zlte zlato. My sme nadmieru spokojni. 🙂

• veroni: jej super si ma poteisla... 😉

• ahojte babky .... 🙂

aj my chceme z bieleho zlata v kombinácii s červeným, tak ste aj mňa potešili 😉

• dobre ranko prajem. konecne je tu piatok a este k tomu krasne slniecko je... 😵
    danyledu a uz ste si davali robit?

• monikac ale čoby, my máme akosi stále čas v tomto ... nemôžeme sa dokopať aby sme tam šli a povedali, že takéto chceme ... no mali by sme si asi švihnúť 😉 lebo nakoniec budeme mať prstienky z trávy alebo stužky 😃 len také provizórne 😃

• 😃 vsak to rychlo spravia prstienky, takze urciote nebudete musiet pouzit travu... 😉

• Naozaj sa netreba bat bieleho zlata. Ja mam z neho vela sperkov a vsetky su v pohode. Takze sa nebojte a vzhuru do toho! 🙂

• ahojte, mam cestu do ziliny, neviete mi poradit kde v ziline by som zohnala krabicky na zakusky, nechcem ale tie klasicke zakuskove, potrebujem mensie lebo mam vela vysluziek pre jednu osobu a nechcem davat do tych vacsich, u nas som nic nenasla ,vopred diky moc

• leilika: v Metre dostanes velkosti akej chces...a aj v Tescu velkom mavaju.. 🙂

• ahojte..ja len tak,ze ako planujete travit vikend 🙂

leili..aj papiernictva maju skatule na zakusky..a niekolko velkosti 😉

• ahojte dievcata, no uz je po vikende.. leatea, dufam, ze si ho pekne stravila 🙂 aj tu sa pocasie trocha pohorsilo, asi ako vsade.. pekny den 🙂

• cauky dievcata: rospi vsade sa pohorsilo pocasie a u nas sa zlepsilo.... 😃 tak aspom ze tak... 🙂

• ahojte krásavice 🙂

no veru babky ... v ZA je trošku škaredo, ale ináč teplo akosi dusno, bude pršať, teraz bola na obede a akosi je tam čudesne ... ale vždy lepšie ako v práci 😃

ja vík celkom oki, boli na nákupe alkoholu - uf, už si pripadám ako notorik, len kukám kde aká akcia 😉 🙂

• danyledu: takze dalsia uloha hotova? 😉 nedivala si sa nahodou kolko tak vyjde sampanske asi? nie Hubert ale prave sampus?
    ja uz mam zajednanu kyticu a aj celu kvetovu vyzdobu, vcera som vsetko objednala a dens ide svagrinka moja vyplatit zalohu, tak sa tesim,ze dalsia vec hotova... 🙂

• no jo z časti hotová ... 🙂
    juj monikac pravy sampus neviem .... ale viem, že ten Hubert de luxe bol v akcii teraz za necelých 3,32 € - my sme ho kupovali tiež
    a akú kytku máš zajednanú? a v aké kvietočka na výzdobu??? a kde si si to?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov