Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • danyledu: aha tak nic...ohalodm toho sampanu...
    mam kyticu z kal a frezii, lcelu kremovu uplne jednoduchu. a vo vyzdobe mydem mat kaly,frezie a velke kremove gerbery kedze to su moje naj...kvietky, len som nemohla najst nejaku peknu svadobnu kyticku z nich... 😞 tak som si ich dala aspom do vyzdoby a aj druzicka bude mat z nich kyticku...
    dala som si to vsetko robit v v ZA v jednej agenture...napisem do ip meno. 😉

• krásne ránko babky 😉 🙂

monikac - no jasné tú agentúru poznám, aj keď som tam nebola ale viem kde je ... 😉 Hm kaly chceli aj z našej rodiny baby aby som si dala ale nakoniec tam nič také nebude 😃 moja mamina zbožňuje frézie - tiež ich mám rada, bude určite krásna tvoja kytka 😉 a možno sa budeš biť s družičkou o kytku, keďže ona bude mať z tvojich obľúbených gerbér 😃 hm? 😉

• dobre rano.
    danyledu: ty nejako skoro zarezavas v praci....to potom aj skorsie koncis nie?
    no ak sa mi jej kca bude viac pacit, tak snad aj vymenim... 😃

• Sponzor fóra
  • no začínam o siedmej a končím dnes o pol piatej ... uf ... ale tak by som spala 😴 - sa mi vôbec nechce dnes pracovať, lenže keď za Teba nik neurobí tvoju prácu, tak aj tak nakoniec si ťa počká .... 😒

• Ahojte, ma niektora z vas skusenosti so salonom Vanessa v Ziline? 🙂 ...dakujem...

• zuzzikk ahoj - nie ja nemám, vôbec som tam nebola

• danyledu: notak to mas dlhy den...to by som aj ja veru zaspavala... 😐 tak nech ti to rychlo ubehne. 😉

zuzzikk: to je ten co je na namesti pod klembou, tak hore na psochodi? ak ano, tak ja som tam bola a moc sa mi tam nepacilo...

• monikac: ty asi myslíš kristínu. tá tam už tiež nie je, je presťahovaná. vanesa je v uličke ako je netopier

• pajty: ano tak to je asi kristina co ja myslim... 😬

• monikac: mám to teraz obehané, tak frajerím 😃

• Ďakujem monikac za podporu v nezaspávaní 🙂

drahý ma nečakane pozval včera večer do kina 😮 - chi 😵 - tak dnes ideme 😃 budeme mať rande ako kedysi 🙂, takže domov prídem asi až okolo deviatej predpokladám - uf to bude dlhý deň 😉

• dany: a na aký film idete? my sme boli minule v maxe na film vo štvorici po opici a bolo to dobré 🙂

• tak si uzite v kine. a mozem sa vas spytat v kinach su filmy pos slovensky alebo maju titulky? asi blba otazka ale v kine na sk som nebola si uz 12 rokov...a viem,ze predtym to tak byvalo,ale mozno sa to zmenilo??

• no pajty tak to mám prekvapko - ale buď to "vo štvorici po opici" alebo "noc v múzeu 2 " ja by chcela opicu a milý noc 😃 tak uvidím čo uvidím 😃 Možno stihneme aj opicu niekde splašiť v bare a pak to zakončíme nocou v posteli 😃

no fakt neviem baby čo to bude, ale oboje sú komédie, tak mi to je v podstate jedno ...

a moni tie titulky, tak to neviem ako to bude 🙂

• krásny dník babky ...

takže kino včera bolo - Noc v múzeu 2 - bolo supiš, videli sme aj jednotku, takže paráda - nasmiali sme sa. A bolo to s dabingom, takže paráda 😉 nemusela som lúštiť titulky 🙂 Aj keď mne to moc neprekáža, ale Peťo je na to háklivý 😃 nechce sa mu čítať ...
    prišli domov o pol deviatej a veru mala som dosť, rovno sme sa osprškovali a šli hajať - dnes a mi tak nechcelo vstávať zase 😴 . Ja neviem, ja by som prespala aj celý deň niekedy ... 😬

• Sponzor fóra
  • dobre ranko, no ani ja som sa dnes nemohla nejako dokopat z postele,ale som si povedala,ze uz len 2 krat sa zobudit na vikend a je tu vikend...
    inac zajtra mam prvu skusku siat uz ich mam hotove,tak som zvedava ako sadnu... 😬

• zuzzikk
    ja budem mat odtial saty 🙂

• no teda moni - to ti závidím ... ja ani pomaly presne si neviem rozpamätať, či sú naživo také isté tie šaty ako na obrázku 🙂

chicca - áno tak si si vybrala odtiaľ šatičky? a aké?
    🙂

• dany, urobim si album, mozes kuknut 🙂
    v co najblizsej dobe chcem vybrat a zajednat oznamenia, nech ich v juli mozeme rozniest a rozposlat, nech nam do 15. augusta da kazdy vediet, ci pride alebo nie 🙂

• 🙂 nakoniec som sa rozhodla si saty pozicat, bohvie ake by boli tie usite... takze tak

• dany: tak to je sranda, my sme tiež boli na noc v múzeu, lebo sme videli jednotku a bolo to super. ale určite chodte aj na opicu 😃 to sa tiež zasmejete. a s tým spaním som taká istá. mne sa tak ráno nechce vstávať 😠

• pajty: no neviem či pôjdeme aj na opicu, lebo chcem ísť na Dobu ľadovú 3 - všetky časti sme videli, tak sa teším ako malé decuľo chi .. kedy to už pôjde v kinách 😃

• danyledu: no vsak ani ja si uz moje nepamatam ako uz vyzeraju ja som si ich totizto musela zajednat uz v january...takze to je uz daleko... 🙂 tak sa mi snad este stale budu pacit... 😬

chicca: pozrela som si tvoj album a mas velmi pekne satocky. 😉 a vy budete mat svadobny obrad na hrade Strecno ci som to zle pochopila z tvojho opisu? 😬

• monikac, nie nie, hostina je v strecne... sobas mame v kostole v rosine 🙂

• aha, ja tak som to zle pochopila.... 😬 len preto som sa pytala,lebo som myslela,ze mate na hrade obrad a chcela som sa spytat aky,lebo aj my sme tam chcli mat sobas a nam to zamietli... 😞

• aha, tak to ma mrzi 😞

• ahoj dievcata, nejako je tu mrtvo... uz vsetky vikendujete? 🙂

• CAute vsetci,
    uz dlhsi cas som sa neozvala, no mali sme velmi perny a narocny tyzden....Vsetko strasne leti a ani sa nenazdam, bude 15.8. a den svadby....Stihli sme aspon 2 svad.nauky, este nam chyba 1, ze udravtna, tak snad sa v piatok dobre nasmejem...A vy sa ako mate??? 🙂

• ahoj tanana, vitaj po dlhej dobe 🙂 aka je ta posledna nauka? 😃

• ahojte dievcata! nepoculi ste nahodou nieco o kapele ABC dance z okolia Rajca?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov