Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
danyledu: aha tak nic...ohalodm toho sampanu... mam kyticu z kal a frezii, lcelu kremovu uplne jednoduchu. a vo vyzdobe mydem mat kaly,frezie a velke kremove gerbery kedze to su moje naj...kvietky, len som nemohla najst nejaku peknu svadobnu kyticku z nich... :-( tak som si ich dala aspom do vyzdoby a aj druzicka bude mat z nich kyticku... dala som si to vsetko robit v v ZA v jednej agenture...napisem do ip meno. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko babky ;-) :-) monikac - no jasné tú agentúru poznám, aj keď som tam nebola ale viem kde je ... ;-) Hm kaly chceli aj z našej rodiny baby aby som si dala ale nakoniec tam nič také nebude :-D moja mamina zbožňuje frézie - tiež ich mám rada, bude určite krásna tvoja kytka ;-) a možno sa budeš biť s družičkou o kytku, keďže ona bude mať z tvojich obľúbených gerbér :-D hm? ;-)
Odpovedať
dobre rano. danyledu: ty nejako skoro zarezavas v praci....to potom aj skorsie koncis nie? no ak sa mi jej kca bude viac pacit, tak snad aj vymenim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no začínam o siedmej a končím dnes o pol piatej ... uf ... ale tak by som spala |-| - sa mi vôbec nechce dnes pracovať, lenže keď za Teba nik neurobí tvoju prácu, tak aj tak nakoniec si ťa počká .... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ma niektora z vas skusenosti so salonom Vanessa v Ziline? :) ...dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzzikk ahoj - nie ja nemám, vôbec som tam nebola
Odpovedať
danyledu: notak to mas dlhy den...to by som aj ja veru zaspavala... :-| tak nech ti to rychlo ubehne. ;-) zuzzikk: to je ten co je na namesti pod klembou, tak hore na psochodi? ak ano, tak ja som tam bola a moc sa mi tam nepacilo...
Odpovedať
monikac: ty asi myslíš kristínu. tá tam už tiež nie je, je presťahovaná. vanesa je v uličke ako je netopier
Odpovedať
pajty: ano tak to je asi kristina co ja myslim... :-N
Odpovedať
monikac: mám to teraz obehané, tak frajerím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem monikac za podporu v nezaspávaní :-) drahý ma nečakane pozval včera večer do kina :-o - chi x-) - tak dnes ideme :-D budeme mať rande ako kedysi :-), takže domov prídem asi až okolo deviatej predpokladám - uf to bude dlhý deň ;-)
Odpovedať
dany: a na aký film idete? my sme boli minule v maxe na film vo štvorici po opici a bolo to dobré :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak si uzite v kine. a mozem sa vas spytat v kinach su filmy pos slovensky alebo maju titulky? asi blba otazka ale v kine na sk som nebola si uz 12 rokov...a viem,ze predtym to tak byvalo,ale mozno sa to zmenilo??
Odpovedať
Profilova fotka
no pajty tak to mám prekvapko - ale buď to "vo štvorici po opici" alebo "noc v múzeu 2 " ja by chcela opicu a milý noc :-D tak uvidím čo uvidím :-D Možno stihneme aj opicu niekde splašiť v bare a pak to zakončíme nocou v posteli :-D no fakt neviem baby čo to bude, ale oboje sú komédie, tak mi to je v podstate jedno ... a moni tie titulky, tak to neviem ako to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník babky ... takže kino včera bolo - Noc v múzeu 2 - bolo supiš, videli sme aj jednotku, takže paráda - nasmiali sme sa. A bolo to s dabingom, takže paráda ;-) nemusela som lúštiť titulky :-) Aj keď mne to moc neprekáža, ale Peťo je na to háklivý :-D nechce sa mu čítať ... prišli domov o pol deviatej a veru mala som dosť, rovno sme sa osprškovali a šli hajať - dnes a mi tak nechcelo vstávať zase |-| . Ja neviem, ja by som prespala aj celý deň niekedy ... :-N
Odpovedať
dobre ranko, no ani ja som sa dnes nemohla nejako dokopat z postele,ale som si povedala,ze uz len 2 krat sa zobudit na vikend a je tu vikend... inac zajtra mam prvu skusku siat uz ich mam hotove,tak som zvedava ako sadnu... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzzikk ja budem mat odtial saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda moni - to ti závidím ... ja ani pomaly presne si neviem rozpamätať, či sú naživo také isté tie šaty ako na obrázku :-) chicca - áno tak si si vybrala odtiaľ šatičky? a aké? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany, urobim si album, mozes kuknut :-) v co najblizsej dobe chcem vybrat a zajednat oznamenia, nech ich v juli mozeme rozniest a rozposlat, nech nam do 15. augusta da kazdy vediet, ci pride alebo nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nakoniec som sa rozhodla si saty pozicat, bohvie ake by boli tie usite... takze tak
Odpovedať
dany: tak to je sranda, my sme tiež boli na noc v múzeu, lebo sme videli jednotku a bolo to super. ale určite chodte aj na opicu :-D to sa tiež zasmejete. a s tým spaním som taká istá. mne sa tak ráno nechce vstávať ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pajty: no neviem či pôjdeme aj na opicu, lebo chcem ísť na Dobu ľadovú 3 - všetky časti sme videli, tak sa teším ako malé decuľo chi .. kedy to už pôjde v kinách :-D
Odpovedať
danyledu: no vsak ani ja si uz moje nepamatam ako uz vyzeraju ja som si ich totizto musela zajednat uz v january...takze to je uz daleko... :-) tak sa mi snad este stale budu pacit... :-N chicca: pozrela som si tvoj album a mas velmi pekne satocky. ;-) a vy budete mat svadobny obrad na hrade Strecno ci som to zle pochopila z tvojho opisu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, nie nie, hostina je v strecne... sobas mame v kostole v rosine :-)
Odpovedať
aha, ja tak som to zle pochopila.... :-N len preto som sa pytala,lebo som myslela,ze mate na hrade obrad a chcela som sa spytat aky,lebo aj my sme tam chcli mat sobas a nam to zamietli... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to ma mrzi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dievcata, nejako je tu mrtvo... uz vsetky vikendujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAute vsetci, uz dlhsi cas som sa neozvala, no mali sme velmi perny a narocny tyzden....Vsetko strasne leti a ani sa nenazdam, bude 15.8. a den svadby....Stihli sme aspon 2 svad.nauky, este nam chyba 1, ze udravtna, tak snad sa v piatok dobre nasmejem...A vy sa ako mate??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tanana, vitaj po dlhej dobe :-) aka je ta posledna nauka? :-D
Odpovedať
ahojte dievcata! nepoculi ste nahodou nieco o kapele ABC dance z okolia Rajca?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?