Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
v minulý rok sa ženil moj brat tiež mali živú hudbu, boli fakt super, priznám sa že až po hodine možno po dvoch som zistila, že majú živu hudbu, do vtedy som si myslela, že to len púštaju hudbu z CD. spievali fakt fantasticky, super... v kuse sme tancovali keby som mala veľkú svadbu určite si zajednám ich...ale my máme len malú :)
Odpovedať
danyledu: tak ja som im este nepisala teda musim sa priznat, nejako som na to pozabudla...ale vies co asi idem spravit? len zopar balonov nafaukam bez helia a len tak ich pohadzem po zemi na parket a to len tak zopar pre deti aby sa mali s cim hrat...a ty ides kolko davat fukat tej firme a kolko ta to vyjde ak sa smiem spytat? rospi: tak to vas dost vysla ta kapela teda a aj veceru ste im este platili navyse? vejkasmejka: jej ty mas svadbu v ten den ako ja? kde mate svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, na porovnanie to je asi dost za tu kapelu. ano, kazdy mal veceru a kazdy dostal po svadbe aj vysluzku. keby ze mam este nieco organizovat, urcite by som tu kapelu znova objednala :-)
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? rospina..tak to dost zvysili sumu oproti minulemu roku..vtedy pytali len 7,5tis..ale za to,ze sm s nimi boli spokojni,dali sme im 10tis..a viem,ze to iste spravila aj luko,pokial si dobre pamatam.. ale su fakt dobri :-) moni..no uz sme takmer pobaleni :-D posli mi do ip cislo mobilu..a ja ti poslem moje..nech mame na seba kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, ano, nie je to nizka suma za tu kapelu. ja si pamatam, ze my sme sa asi pol roka pred svadbou dohadovali na tych 8-9 tisicoch. ale potom mi pred svadbou na telefone povedal nieco ine, tak som bola z toho trocha vyvalena..aj ked s podobnou sumou sme v rozpocte pocitali. ale po tej svadbe a super zabave nelutujem, ze sme im tolko zaplatili, presvedcili nas, ze si to zasluzili :-) tak si pekne uzite prve vyrocie, pa :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.takže takéto ceny sa pohybuju za kapelu.som si aj myslela,že okolo 12 tisíc.kočky a kde ste kupovali svadobné topánočky?lebo ja mám také štastie,že kupim topanky a narobia my zminky.a každá čo má v albume topanky su veľmi pekné a každá chváli že sú pohodlné.dajte niaky tip.kam mám ísť kuknúť.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :) Som tu opat dlho nebola.... Akosi mam malo casu.... 1.7. som mala promocie, teraz zhanam vecicky na svadbu. Musim si porobit menovky, zasadaci poriadok a nejake nakupy este, lebo s drahym ochadzame 20.7. na desat dni na Ibizu, mame to ako darcek od mojich rodicov, taky svadobny dar pred svadbou :-D :-D :-D Este musime skocit aj do Polska drahemu oblecenie, vestu a topanky pozriet, lebo este nema nic a kedze prideme 2 tyzdne pred svadbou, tak chcem vsetko vybavit uz teraz do odchodu, nech potom toho nemam vela. No a do toho vsetkeho este ideme prerabat moju izbu, kde sa po svadbe nastahujeme, aby sme toho nemali malo... :-D :-D :-D Takze neviem kde mi momentalne hlava stoji... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bejka, vitaj, uz si tu teda dlho nebola. vidim, ze toho mas teda dost, hadam si uz po svadbe oddychnete. idete niekam potom na svadobnu cestu? :-) uzite si tu ibizu 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu ibizu mame ako svadobnu cestu, ale pred svadbou :-D :-D :-D bojime sa, ze po svadbe by sme uz nemali cas niekam ist, tak ideme teraz....
Odpovedať
Profilova fotka
bej, to pridete oddychnuti a hlavne pkne opaleni ;-) ake plany mate po svadbe? mas uz vyhliadnutu pracu? som ale zvedava.. vsak? :-D katika, s topankami ti moc neporadim.. viem len, ze v Maxe v ziline som videla pekne svadobne modely. ja som mala pozicane od sestry, mame tu istu velkost, a on a ich mala tiez len na svojej svadbe pred dvoma rokmi, tak som nove nezhanala. kde ste si zajednali salu na buduci rok?
Odpovedať
bejka: no ahoj po dlhom case... :-) tak ty mas toho este poriadne vela pred svadbou...ale potom po svadbe budete aspom v novej izbe a uz budete mat aj svadobnu cestu za sebou... ;-) moja kamoska prisla akurat pred tyzdnom z Ibize a super sa jej pacilo a foto ma veomi pekne. tak si poriadne uzite slniecka a krasne sa opal... :-) ozaj bola si uz na hotely teraz niekedy? nevies ci tam ten balkon dokoncili, tak ako planovali,ze ten balkon z tej saly sa bude prepajat na tu hlavnu terasu? a co parket, je tam uz dreveny?
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: pracu este nemam, ale stale hladam, tak preto ideme na dovolenku terazmlebo dufam, ze po svadbe uz budem niekde pracovat... moni: ano, bola som tam. balkon tam nie je prepojeny, dreveny tanecny parket tiez nie je, koberec tam zostava a to prestieranie na stred stola tiez nebude, takze tak.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
monikac, sobáš máme v Sirotári na Marianskom namestí o 14:30 a potom ideme do Reštavrácie O2 tam máme slavnostný obed (máme 22 ľudí aj s nami tak sme to chceli) no v reštike budeme take 2 hodinky počítam a podeme sa fotiť a vy tomáte kde možno sa aj stretneme niekde :) či?
Odpovedať
bejka: no tak som si myslela,ze to nestihnu dovtedy...a preco nebude prstieranie? si chcela ten zlaty pas cez stred z takeho siteho matirialu ako su masla na stolicky? ja som im tiez poslal mail a pani povedla,ze musi zistit kolko ich to vyjde usit...ale potom som si povedla ze nejdem cakat a kupila som si svoj, budem mat tak mierne kremovy a na nom su zlate bodky take trblietave...velmi pekny je a este sa mi viac paci ako keby bol ten zlaty lebo tej zlatej by tam asi bolo moc...takze len zlate masle beriem od nich. Tak si ides davat nejaky pax cez stred stola? vejkasmejka: no tak mate super pocet ludi takle rodinne,aspom nemas az tak vela starosti o velku svadbu... ;-) no ja to mam mimo mesta, tak sa nestretneme, len my to mame o hodinu neskor... :-) vam uz budu hostia gratulovat ked mi si budeme hovorit ano... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak sa nám to už začína krátiť :-) ja som dnes objednala oznámenia, do 14 dní by mali prísť a kúpila svadobné topánky, tie by mali tiež tak nejako prísť :-) pomaličky sa to začína všetko rysovať, tak som rada ;-) kočky, neviete, kde v Poľsku sú dobré obchody na elegoš šaty? potrebovala by som tiež kúpiť vestu a kravatu pre drahého... dajte nejaké tipy, ďakujeeeem :-)
Odpovedať
a tiež mate v sirotári? :) a máte to aj z omšou? ak ano tak nemyslím že nam budú ešte gratulovat ked ty povieš ano, lebo nerátam, že príde do kostola veľa ľudí, lebo ja mám vačsinu rodiny, ktorá býva mimo žiliny a ony sa asi nebudu kvoli mne trepat aby ma videli v kostole kedže ich nepozývame no a z priateľovej strany tým duplom neprídu ale nie preto, že by neboli za žiliny, ale pre to že sme ich nepozvali a že roíme malu svadbu, ale kašlať na nich, hlavne že sa máme radi, veď sa neberieme kvoli nim a kvoli tomu že sa chcu oni stretnut a zatancovať si, ale kvoli tomu že sa lubime 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, pierka ste si robili alebo ste ich kupovali? =-)
Odpovedať
chicca555; no veru uz je to len za par... ;-) no ja ti s polsom neporadim veru... :-| vejkasmejka: nie, mame to v jednej dedine pri ZA a bez omse cisto len sobas. s omsou by to bolo dlhe a vy mate aj omsu? tak hovoris, ze niekto z rodiny to zle zobral, ze nerobite velku svadbu a nie su pozvani? no my sme tiez pozivali len rodinu a ludi co sme s nimi v kontakte, lebo to keby sme pozyvali niekoho len preto,ze sme rodina, to by bola svadba poriadna teda...a to sme nechceli.. :-)
Odpovedať
whops...pozyvali...malo byt... :-N
Odpovedať
chicca555: mne ich robila zlata svagrinka kedze ona taketo veci strasne rada robi a ju to bavi.. :-D ale viem,ze predavaju uz hotove v uzkej ulicke tam v tej malej galanterke. maju niekolko farieb a aj perlicky su na nich a su lacne.. ;-) mate velku svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
chicca555: ja som si kupovala ;-) moni: ze to by im vyslo draho, tak to nebudu davat robit, tak na stred stola dam len zivy brectam a umele kremove lupene ruzi, co som objednala. myslim,ze to by malo stacit...
Odpovedať
monikac: no niektorí to zobrali dosť blbo, ale ja si z toho nič nerobím hádam ich to prejde :) inak keby som mala pozývať iba rodinu tak mame 100ludí možno viac no a keď pozveš niekoho urazí sa druhý že jeho nie, tak tam budú len rodičia súrodenci ich polovičky, a krsný, no a mala byť aj priatelova stará mama, ale ta bude po operácii tak nebude :(
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, rozmyslam kde je ta galanterka :-| aky obchod je blizko toho, nech sa zorientujem? :-) bejka, kde si ich ty kupovala a kolko ta vysli (1 ks)? :-) nam to vyslo cca 110 ludi, tak ci si ich mam dat urobit niekomu alebo ich normal kupit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chicca555, ja som tiez kupovala v uzkej ulicke v tej galanterke. su to len robene maslicky pripevnene na spendlikoch s perletovymi hlavickami, naozaj velmi pekne a cenovo to nie je zle. brectan sme uz k tomu pridali doma. rastie to vo dvore, tak dievcata trocha toho natrhali a pripli k tym pierkam :-)
Odpovedať
bejka: no tak aj tie lupienky budu pekne, ale ak chces ja budem ten moj pas predavat po svadbe, ak budes mat zaujem...hodim to aj do albumu ak chces vidiet.. :-) vejkasmejka: no tak to ano, ludia moc nevedia pochopit , ze sa uz nerobia tak velke svadby ako kedysi... chicca: ked vyjdes hore po schodoch na pravej strane v ulicke je to a tusim, ze oproti je United Colors of Benetton a vedla tej galanterky je aj tabaco obchod tusim...no nepriehliadnes, len pozeraj po pravej strane... ;-) tak to mate dost velku svadbu nasli ste v poho priestor pre tolko ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
chicca555, vedla toho su schody do mensich obchodikov, kedysi tam bola keramika maria, teraz je tam nieco s oblecenim a slovenske zastavy a tricka. ak si dobre pamatam, cenovo to bolo okolo tych 0,60 - 0,80 centov za kus, zalezalo od typu pierka a spendlika, ci boli jednoduchsie alebo viac vypracovane. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dikes kocky, uz viem, je to hned vedla kvetinarstva co je na rohu :-) monikac: no so salou bol trosku problem, ale mali sme par tipov kde by to mohlo byt... ja som vsak musela "polavit" z mojej predstavy datumu svadbu :-S chcela som to totiz 19.9., ale nikde nebola volna sala... tak to mame toho 12teho a nakoniec som aj rada :-) salu mame v Strecne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chicca555: ja som ich kupovala na veltrhu a vysli ma 0,60 za kus. robi pierka aj jedna kocka tu na mojasvadba, ak chces, napisem ti ktora. urobi ti podla poziadavky. mne sila vankusiky na obrucky podla mojho navrhu a bola soom spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
bejka, budem rada za ten kontakt :-) ja som nasla aj na ebay nejake, ale nic moc... a potrebujem ich fakt vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chicca555: mas IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?