Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • vdaka, idem kuk 🙂

• za malo... 😉
    moni: mozno keby som vedela skor, ale uz som objednala tie lupene....

• uz som jej napisala, este raz dakujem za kontakt 🙂

• Sponzor fóra
  • bejka: nic v poho ja som len myslela ak by si nemala co dat..... 😉 a uz ste aj jedlo zajednali? uz vies co chcete na predljedlo a hlavne? a uz ste si zajednali aj izby?

• jedlo sme im predbezne povedali co chceme, izby tiez, ale konkretne im mame dat vsetko vediet tyzden pred svadbou. jedlo, pocet ludi aj izieb...

• a co ste si zvolili ako hlavne jedlo ak sa smiem spytat? my nemame ani sajnu co dat... 😞 a budes si to ozdobovat sama v piatok pred?

• tusim slepaciu alebo hovadziu polievku, uz neviem ktoru a druhe variacie z troch druhov masa plus ryza a krokety, neskor svedske stoly....

chcela by som si tu vyzdobu urobit sama,alebo aspon vecer tam skocit to kuknut, ze ci je to dobre,ale este neviem ako na tom budem s casom v piatok.... 😐

• no aj mys sme sa divali na tie 3 druhy masa a o ktorej zacinate vecerat a o ktorej budete podavat svedske stoly?

• Ahojte dievčatá 🙂 ,rada by som sa k vam pridala. My mame sice do svadby este rok, ale rada by som sa vas opytala, ci niektora nepoznate dobreho kameramana, fotografa alebo kapelu v Žiline? Dakujem.

• vecera asi o 18:00, plus minus a okolo 21:00, pripadne 21:30 sa daju svedaky...

• zuzana: kukni si studioplus.sk 😉

• bejka83: idem to kuknúť, vďaka 🙂

• za malo... 🙂

• Ahoj BEJKA 🙂 🙂 🙂 mz sme boli vcera v Polsku "obliect" yenicha, no aj sme uspeli....Nadhernz oblek, kosela, fr.viazanka, vesta....no proste vse, aby bol TIP-TOP...
    Vecer sa do toho vsetkeho navliekol--ale jasne, ze nechcel, aby som ho videla, ze ved ani on mna nevidel....A bol GENIAAALNY

Tak preajem kraaasnu Ibizu, a mega-oddych po skole, pani..Hm teda este zatial slecna Ing 😮 😉

• ahojte..tak vidim,ze pripravy v plnom prude 🙂 aj my sa pripravujeme..ale na cestu do jersey 🙂

pierka maju tiez v galanterke pri primazdroji..je to taky maly obchodik,ale su tam velmi ochotni 🙂 a potom este aj na bulvari je metrovy textil pri kniznici a na poschodi maju nitky a podobne..a tiez pierka 😉
    a topanky maju aj svadobne salony,len sa objednavaju a kym pridu,tak to trva okolo mesiaca..a celkom pekne som videla v obuve,cez ktoru sa ide do papiernictva..a niekedy sa oplati prejst mensie obchody..da sa tam najst fakt cosi zaujimave 😉a mozno este makyta..

zuzana...skus aj arjan..su to manzelia a natacaju na dve kamery..dokonca robia aj fotky,ale tie sme od nich nemali..ale murinko mala aj aj a bola spokojna..a kapelu skus pozriet aj bonitu..strana-dve dozadu bolo o nich pisane..hlavne o cene..tak budes mat predstavu aspon 😉

bejka..tak dufam,ze si uzijete tu svadobnu-predsvadobnu cestu 😃 my odchadzame uz rano

• Sponzor fóra
  • Ďakujem leatea 🙂 akurat si to pozeram a aj tu bonitu pozriem.

• ahojte kočky.rospina dakujem za info o topankach aj tebe leatea.ine my neostava len pochodiť obchody.a rospina kde máme zajednanu salu,tak u nas v dedine je to kulturny dom v Rosine.

• a čitala som tu,že ste sa bavili o pierkach,mňa to tiež zaujma lebo tiež neviem kam ísť kupiť,ale po vašich príspevkoch už viem.dakujem.

• Ahojte kočky, pekný piatoooook 🙂

no ale mi to dalo práce prečítať všetko, odkedy som tu nebola 🙂 my máme v práci teraz chaos - 2 ľudí priberáme a ani som si nemyslela, že toľko uchádzačov sa bude hlásiť. Tak to len dvíhať tel., kukať životopisy, a posielať za šéfinom 😃
    no tak nemám ani kedy hodiť zopár písmenok sem ...

moni: tak písala im mail o to hélium, a rozmýšľali okolo 50 ks balónov, no neviem zatiaľ presne, a cena cca 100€. je to dosť ale keďže toľko vecí si robíme sami, tak som si povedala, že kašlem na to, nech toto urobia oni a mám bez starostí. Ešte sme sa ale presne nedohodli na počte balónov 🙂 ináč tie baloniky len tak na zem poukladať, to je dobrý nápad 😉 porozmýýýýýšľam ...

babky ja stále neviem či mám robiť pierka pre hostí - máme tiež veľa ľudí cca 120 a pre toľkých sa mi veru nechce 😐 myslíte že to musí byť?

• ja som naštastie "zdedila" pierka po budúcej švagrinke 😉 a ani ich moc nepotrebujem keďže budeme 22 ľudí aj s nami, aspon o starosť menej 😃

• dievčatá daju sa niekde zohnať u nás v žiline svadobné bublifuky? 🙂

• tanana, prosim ta, kde v polsku ste boli? ja sa tam tiez chystam 🙂

• katika, ja mam svadbu v kostole v rosine 🙂 salu som tam ale nechcela, kulturak sa mi moc nepaci 😐

• CHicca, v Polskom tesine, v obchodikoch 🙂

Mali mega-velk my vyber za fakt smiesne ceny s porovnamim v SR...

• tanana, dakujem za tip, ja som rozmyslala nad obchodmi v Novom targu alebo v Bielsko-bialej 🙂
    a maju aj pekne damske saty? mamca aj svokra maju v plane ist kuknut do polska

• ahoj chicca to je nahoda,ze mas svadbu v rosine.a odkial si? 😉 😉 vies ja som priamo y rosiny tak som si tam dala aj salu,nemozem sklamat dedinu.ja budem mat vyse sto ludi tak potrebujem aby sme sa pomestili.a pridu ludia z vychodu,a tam sa da u nas zohnat aj ubytko pre nich.tak to necham pekne doma.a ty mas kde vybratu salu?

• CHICCA, no maju aj pekne spolocenske saty, len treba hladat...Ja som si tam kupovala saty min.rok na promocie aaaaa nasla som , boli podla mojich predstav....A v SR som nikde take nenasla-treba popoyerat butiky 🙂

• Ahojte kocky, uz som tu strasne strasne dlho nebola. Ale vidim ze vsetko po starom. A ahojte vsetky nove clenky na fore.

• Chicca pozeram ze mame rovnaky termin. Este nieco ti chyba? Na com teraz pracujes?

• ahojte kočky,dostať niedke peknu bižuteriu k svadobnym šatám?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...