Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jonatanka: dik si super, si mi inak zdvihla naladu :-) a este v pondelok rano, dakujeeeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rado sa stalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ... 8-) tak my už konečne máme zajednané obrúčky :-) v piatok boli a šup šup vybavili. Budú 27.8. tak hádam všetko dobre dopadne, keď tak neskoro ;-) a vy ako, pokračujete?
Odpovedať
danyledy: kde ste si dali robit obrucky?
Odpovedať
ale je teplo :-| a ako naschval bude august upršany už to vidím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, aj my uz mame obrucky, tento pondelok sme ich boli vybrat a vcera volala zlatnicka, ze uz su hotove :-) uz nam treba len kupit drahemu koselu, vestu s kravatou a topanky, oblek si dava, co mu sili pol roka dozadu v zahranici ked bol, cize spekulovat nejdeme :-) vcera mi prisli svadobne topanky a su krasnucke, sa dnes cely den vytesujem, lebo som to cislo strelila o pol cisla mensie a sadli uplne super x-) oznamka dosli v utorok, pomaly ich zaciname roznasat, co ma drahy rodinu na vychode SR, tak tej ich posleme postou prvou triedou... do cca 20.8. by som chcela, nech nam kazdy pozvany host da vediet, ci pride na 100%, nech sa vieme zariadit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, kde ste kupovali vašim drahým svadobné vesty s kravatou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny slnečný a prehorúci dník prajem ... 8-) chicca - my ešte nemáme košieľku s kravatkou ani oblek ani ništ ... :-D Môj milý je teraz vo fáze chudnutia, takže budeme kupovať až teraz v auguste ;-) chystáme sa ale do Poľska, tak uvidíme, čo nakúpime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany, ja som bola vcera v Polskom Tesine, na trhu, kraaasne obleky tam mali, ale vesty s kravatami na svadbu ee ee :-| musim hladat dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
aha no nepotešila si ma :-. čo teraz? hm ...
Odpovedať
Profilova fotka
noo, chystam sa este casom do Bielsko-bialej kuknut... a v alainovi delonovi v dubni mi dali tipy kde to zohnat v ZA :-)
Odpovedať
ahojte..salon danica ma pekne vesty a kravaty..my sme kupili proti malemu tescu cez park je zmrzlina a aj obchod s oblecenim,tak tam mali zopar :-) a potom by mali mat aj obchody so spolocenskym oblecenim..ako napr. gracia ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rozmyslam ze kde oproti malemu tescu myslis :-) mne vraveli, ze v prostejove by mohli mat
Odpovedať
Profilova fotka
ja moc nie som na tieto vysvetľovačky obchodov - kde sa čo nachádza ale normálne som hneď pochopila, že kde si myslela Leatea :-D chi minule som išla okolo a kukala na výklad iba tak popri chôdzi .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi helfni, kde to asi je :-D lebo zmrzka pri parku, tak to neviem kde je :-D to je tam ako bol klub dochodcov kedysi? na tej ulici ako je astoria?
Odpovedať
cauky dievcata: ano v prostejove maju aj vestu a aj kravatu, tam si drahy kupil koselu a este sa skus pozriet v ZA ako ides na trznicu tak po pravej strane ked vychadzas z namestia je obchod cisto len obleky a saty, tak tam mau vela toho na vyber...je to oproti ako su tie lahodky na rohu blizko pri trznici... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty myslis ten obchod pri DU Fatra? lebo ten je zruseny :-|
Odpovedať
Profilova fotka
volalo sa to Top men a ten zrusili :-(
Odpovedať
Noneviem kde je DU Fatra veru,ked sa to tam zmenilo vsetko v tej ZA.... :-N ale tusim sa to volalao Top men...tak to je zrusene? nejako rychlo ,ved to len nedavno otvorili. A este ma napadlo na narodnej v tom obchode ako bola Eva?? tam maju spolocneske veci...
Odpovedať
Profilova fotka
dom umenia fatra je hned vedla toho a tiez nejaka predajna vina... tak to vraj zrusili, ale dnes sa tam pre istotu pojdem kuknut ci to tam este je... myslis makytu? to sa vraj kedysi volalo eva
Odpovedať
ano najpr to bola makyta a potom eva a teraz neviem ako sa to vola,ale je to na anrodnej blizko zeleznicnej stanice....oproti bolo kedysi kenvello. :-) a v bene si bola pozriet? tam tiez mavaju take veci..
Odpovedať
Profilova fotka
v bene som nikdy nevidela svadobne vesty, ale tiez skocim kuknut :-)
Odpovedať
nie saty ale obleky a vesticky, ved to hladas ci??
Odpovedať
inac,niekedy gracia mala na stvorcaku,na poschodi predajnu a aj tam hned sili..tak viem,ze tam sa to dalo tiez kupit,pripadne by to usili a cena bola rovnaka ako hocikde inde..len neviem,ci je to uplne zrusene alebo len prestahovane :-| ale mali tam pekny vyber latok inac,nie salon danica..ale dagmar na narodnej ma tie vesty..teraz som si vsimla,co som napisala :-. sorry :-)
Odpovedať
chicca555: ja som kupila kravatu v ozete v ziline a koselu kupim podla kravaty v tom obchode s koselami, co je v maxe! inak maju dobry vyber aj v polsku
Odpovedať
košeľu sme tiež kúpili v maxe majú aj velmi dobrý výber kravát ale ta čo sa námpáčila bola trošku špinava... tak sme kúpili v carefoure v alanovi delonovi
Odpovedať
Profilova fotka
monika, sak vesty, som napisala svadobne vesty :-) nie saty... a vcera som aj nasla svadobne vesty, ceny cca okolo 2tisic Sk :-| moj drahy ma tmavy pruzkovany oblek a do toho mu chcem taku smotanovu vestu s kravatou (svadobnu) a cistobielu koselu... koselu kupim hocikde, to je mi jedno, len ta vesta s kravatou, tak to som myslela ze bude problem... vcera som nasla ale min. 3 obchody, kde ich maju, tak musim zobrat draheho, nech to vyskusa, ako mu to bude sediet :-) vejka: zvycajne tie svadobne vesty maju v pare aj s kravatou, takze pohodka :-)
Odpovedať
dobre ranko dievcata, tak konecne tu mame piatok... :-D chicca: whops, prepac...oazj neviem kde som citala saty... :-N :-N inac divala si sa aj tu na bazare? tu tiez predavaju vesticky dievcata a napriklad tato tu je smotanova aj s kravatou smotanovou...neviem aku velkost potrebujes...ale skus pozriet... :-) http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... vejkasmejka: tak uz len 2 vikendy budeme slobodne... ja mam zajtra taku mensiu rozlucku so slobodou a jednu som uz mala minuly vikend..robis nejaku rozlucku?
Odpovedať
Profilova fotka
monika: pohodicka :-D hej hej, kukala som, len ja mam trosku vacsieho chlapa :-D on nosieva tak XL-XXL, co je tak 54-56 velkost a taku som tam nenasla, okrem jednej 56
Odpovedať
chicca : aha tak to musis teda hladat dalej... ;-) vela stastia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?