Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
monikac: najskôr som rozlúčku plánovala, ale teraz vôbec neviem, lebo väčšina ľudí, ktorých som tam chcela mať su na dovolenkách a neviem najsť jeden vhodný termín kedy by sa tam nazbieralo viac ako 3 ľudia tak neviem či sa na to nevykašlem... :(
Odpovedať
vejkasmejka: no vsak zapijete rovno na svadbe teda, nie? a to dvojito... :-D ;-) nevies nahodou ako hlasia pocasie na nas datumik?? snad len slnecno?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby Top men existuje len ho prestahovali myslim ze do maxu. Ale tam sa to vsetko tak rychlo meni ze neviem ci este existuje. Aj nas caka vyber kravaty s vestickou ale neviemkedy bude trochu casu teraz chodim dom strasne vycerpana. Vcera nam prisli oznamka tak sa vytesujeme. A este stale sem tam skusame obrucky lebo tie uz mame dost dlho doma tak aby sme si zvykli.
Odpovedať
monikac: neviem aké bude počasie, ale dúfam, že pršať nebude pozerala som predpoveď je ešte len do štvrtku 6.8. a to ma byť jasno až polooblačno tak to hádam vydrží
Odpovedať
vejkasmejka: no aj ja som askurat pozerala a zatial to vyzera fajn, tak to snad vydrzi... :-N tuto sobotu ma byt krasne a horuco...tak super pre dievcata co to maju uz teraz 1... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, pekny dnik vam prajem :-) mne dnes akurat prisla supravicka pod saty, no a na potvoru mi je podprda mala, cize to posielam spat a idem urobit najazd na zilinske obchody :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky po krátkej odmlke sa ozývam :-) moni - ako sa ti darí? máš už všetko? žiadne stresy? juj za pár dní budeš mať ten krásny deň ;-) x-)
Odpovedať
ahojkajte, prosím pomožte mi moja kaderníčka mi kázala si kúpiť sponky také stredné alebo malé čierné s hlavičkou na konci, neviete náhodou kde by som také kupila, ona povedala, že v DM drogeri ich majú, ale bola som tam a nemajú už mam len tížden na to aby som ich kupila a nikde také nemožem zohnať :(
Odpovedať
danyledu: cauky, veru uz len za par...uz balim akurat dnes a v sobotu prichadzame na sk, tak v nedelu este relaxik a v pondelok ten chaos zacne....ale snad to nebude az tak strasne.... :-N vejkasmejka: no ti ja veru neporadim,ale preco musia byt zrovna s tou hlavickou? nemozu byt normalne obycajne sponky?inac poerala som akurat pocasie pre chvilkou a zatial je do dalsieho piatku a vyzera to celkom slubne...zatial hlasia len horucavy...tak snad to tak aj ostane... :-N pozri sem.. http://www.weather-forecast.com/locat...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko - opäť horúco 8-) vejkasmejka: no to teda neviem, asi budeš musieť ísť rad radom po drogériách a bižutkách a hľadať. popozeraj aj v tých bižutkách na mysaryčke a v úzkej uličke, možno sa pošťastí :-.
Odpovedať
no obehala som už hádam všetky drogerie v meste a nič musím ešte tie bižutérie dufam, že to zoženiem nikde nemajú tie s hlavičkou :(
Odpovedať
monikac: podľa tohto http://www.meteoinfo.sk/index.php?str... by nám nemalo pršať, tak verím, že sa nemýlia. LEBO INAK!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vejkasmejka - ma teraz napadlo, pozerala si aj v podchode pri žel.stanici? tam majú tak všeliaké prkotinky(gumky,bižu,sponky,drogšku), možno motyka vystrelí a budú mať a aj tá drgoška oproti podchodu na rohu čo je ...
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka... skus bizuteriu tatiana na kamennej... a inak take sponky som videla kade-tade, ale teraz ked ma zabijes, tak neviem kde presne :-p
Odpovedať
vejkasmejka: tak to vyzera dobre to pocasicko... :-) snad sa to nejako nezmeni...
Odpovedať
tak uz som si akurat bola po saty aj zavoj a uz ich len previezt teraz na druhu stranu a svadba sa moze zacat.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste nervozne baby?? ;-) jedine, co ma trapilo asi tyzden pred svadbou bolo pocasie... ale to zrejme kazdeho ;-) budem na vas mysliet, nech to dopadne tak ako nám : krásne slnecno, prijemne teplo - nie horuco.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ... 8-) opäť krásne ... tak dúfam, že sa nám každej podarí čo chceme vybaviť dnes aj tento vík :-D
Odpovedať
danyledu,chicca555: ďakujem pôjdem tam pozrieť hádam už budem mať šťastie :) fifitko25: nervózna ani nie som, len mám taký pocit, že na niečo zabudnem, alebo niečo nestihnem... ale asi to nedávam na sebe nejako poznať lebo mi každý vraví, že som neuveriteľne kľudná nevesta... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka - neboj všetko zoženieš ;-)
Odpovedať
cauky: fifitko ja tiez som neni nervozna ..teda este zatial nie...uvidime na buduci tyzden.. :-N tak som zase pozerala pocasicko a vyzera to na dlasi vikend super...torsku horuco,ale lepsie ako keby malo prsat no nie?? Tak snad to takto vyjde... http://www.weather-forecast.com/locat...
Odpovedať
Profilova fotka
babky to nemá chybu s tým počasím ako stále kontrolujete ako má byť. Už to vidím, že ja budem taká istá :-D ;-) ako každá nevesta predsa ... pekný víkend prajem ...
Odpovedať
ahojte..pozeram,ze sa trapite pocasim =-) urcite bude pekne..august byva pekny a horuci :-)
Odpovedať
ahojte kocky! prosim vas neviete mi poradit ako to funguje v Slovakii v Žiline, ked su tam 2 svadby naraz? dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tatiana, funguje to v pohode, som ich byvala zamestnankyna, tak to viem, hotel ma dostatok personalu aby zabezpecil obe svady, tiez dost priestoru nas uskladnenie kolacov a pod, vzdy sa to delilo, a viditelne oznacovalo, koho je co, nemusis sa podla mna obavat, mali vzdy seriozny pristup, nechcem ich nijako ospevovat, ja som sa s nimi nepohodla ale to je nieco uplne ine, ak ta bude nieco zaujimat, kludne mi napis
Odpovedať
včera som konečne zohnala sponky, tak dúfam, že budí dobré a že ma s nimi kaderníčka nepošle niekam....
Odpovedať
Profilova fotka
vejkasmejka8 - tak super, paráda a kde nakoniec si ich zohnala? :-) neboj hádam budú kaderníčke po chuti ;-)
Odpovedať
ahojte..tak co..pripravy v plnom prude? :-) vejka..no zohnala si podla svojich moznosti..a kadernicka by aj tak mala mat dobru zasobu =-)
Odpovedať
Mna takto nahanala kadernicka s vlasenkami, nikde som ich pred dvomi rokmi nemohla zohnat, az sa mi nakoniec podarilo a ani jednu jedinu nepouzila ]-(
Odpovedať
veroni..a ja som zas doniesla sponky,co normalne pouzivam..mam ich teda dost..a pouzila asi 3..ale inac pouzila svoje a doteraz ich mam odlozene,ze ich vratim,ked pojdem okolo..kedze to bolo na dodatocne fotenie :-) myslim,ze to velmi zavisi od kadernicky..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?