Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Urcite vie vela spravit DJ. Ale dufam ze vie byt pekna svadba aj bez starejsieho.

• ahojte baby, dnes sa mame stretnut s DJ, tak mu predostriem moje poziadavky 😉

• Ahojte..neviem ci som nezacala skoro s chystanim svadby..termin mame 18.9.2010..som z By a tiez sa chcem popozerat na saty...ale neviem kde..kedze uz 5 rkov zijem v ba a nechce sa mi prevazat saty.odporucte minejaky dobry salon---

• Sponzor fóra
  • b.bardyova: a nezozmýšlala si nad tým, že si od niekoho kúpiš šaty? ja som si tiež kúpila a ani keby som sa mala druhýkrát rozhodnúť či si kúpim alebo požičiam nepožičiavala by som si určite, za požičanie dáš od 270,- do 500,- eur možno viac možno menej a dajú sa kúpiť aj lacnejšie a potom ich predať. 😉 samozrejme to je na tebe, to to je len môj osobný názor.

• vejkasmejka: mas peknu foto v profile... 😉 uz mate aj dvd?
    chicca: ako dopadlo stretnutie s DJ? dufam,ze ste vsetko prebrali co a ako chces... 🙂

• babky - vejkasmejka, monikac kde máte svad.albumíky? 😞 tak rada by som sa kukla aké ste boli krásne .... máte obe také pekné fotky v profile 🙂

• monikac, stretko bolo v pohode, chalanisko nam povedal, ako to prebieha, ze vacsinou je uvadzac a komentator on, pokial si neurcime niekoho z hosti, povedal nam ake zabavne sutaze sa daju robit a podobne 🙂 takze zacinam mat realnu predstavu ako bude vyzerat hostina so zabavou... co ma trosku sklamalo je fotograf, vcera som kukala jeho fotky na nete, ale take "obycajne" mi prisli 😐

• chicca a koho máte fotografa?

• božiku keď rozprávate o tej hudbe, ja sa akosi začínam čoraz viac báť, že či tí naši budú dobrí. Sú to taký mladí chalani.... uf neviem

• dany: ja svoj skusim spravit tento vikend,volako som nestihala.... 😬 a neboj, ak mate dobru partiu na svadbe a ak dj bude hrat dobre piesne na ktore sa da tancit a zabavat, tak sa zabavite aj bez dj komentarov... 😉

chicca: tak to je dobra spravicka, vyzera ze dj vie ako sa svadba robi... 😉 a preco sa ti zdali foro obycajne?

• baby, nejaký šutek... mladý chalan, tak do 30tky... poznáte?

• chicca: to priezvisko je mi velmi zname....odkial je?

• zo žiliny, ale odkiaľ presne neviem... taký tmavovlasý, bradatý

• hm...tak to nie teda ked je priamo zo ZA...

• no mne to meno nič nevraví ... a tie foto boli až tak obyč? Veď záleží aj kde sa budete fotiť 😉
    či kvalita foto sa ti nepáčila?

• Sponzor fóra
  • pozrite a povedz mi svoj nazor... www.gymza.sk/sutek/svadba

• no tak ja mám asi zle rozlíšenie v PC ,tie fotky sú niektoré skreslené - také vyzerajú nekvalitné... škoda 😞
    Takže adekvátny názor ti nepoviem .... a skús kontaktovať tú babu - myslím že som videla jej album tu na MS 😉 že ako s ním bola spokojná ona uvidíš čo ti povie ....

• idem ju skusit najst

• priblizny termin svadby si nepamatas?

• Ja mam rozlisenie dobre, ale aj tak je to tmave a zle nastavenie bielej. To je tvoj fotograf?

• aj ja som to nasla, dany...

hej, to by mal byt moj fotograf

• monika, takze je mozne ze nie je zo ZA... priamo... poznas nejakeho fotografa s takymto priezviskom? 🙂

• chicca a ake ma prve mneo? to priezvisko je mi zname ale zo smeru terchova hore...

• to prave neviem, viem len priezvisko

• michal šutek

• aha tak to nie je ten co sa mi zdal znamy, lebo jeho meno je peter

• monikac, danyledu: dvd s fotkami je akurát na ceste k nám dnes mi ho fotograf poslal tak keď budú hneď dodám určite! 😃

• krásne ránko kočky 😎

vejaksmejka - supeeeeeeeeeeeeer 😉 sa tešíme

..............

• dobre ranko prajem...no super vejkasmejka, tesim sa s tebou... 😉
    ja som akurat dnes rano vyprevadila nasich od nas a uz mi aj chybaju... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov