Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • veronika185 🙂 tak teda vitaj medzi nami vydatými 😃
    samozrejme gratulujem, nech sa Vám obom darí, veľa lásky a krásne zdravé detičky!
    a keď budeš v ZA tak sa kľudne ozvi... ozaj budeme bývať pod hájikom v tých nových bytovkách čo tam teraz stavajú zajtra ideme podpísať zmluvu... takže to budeš mať po ceste domov, tak sa stav napr. na farbenie obočia... alebo len tak na kávu 😃

• baby, viete poradit, ci su k dispozicii vo vacsine sal aj okruhle stoly?pripadne v ktorych salach v ziline to nie je problem? budeme mat cca 60 ludi... mala niektora z vas okruhle stoly na svadbe? hlavny stol chceme mat klasicky dlhy a pre ostatnych hosti okruhle...

• vikkinka: presne tak ako to chceš to mal moj brat a omy to mali na vlčincoch pod kostolom čo prenajímajú tu sálu

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky 🙂

takže všetkým čo mali svadbu prajem len to najlepšie .... 😵

po svadbe som tu prvýkrát a všetko bolo supiš 😉 až napár drobností ale tie akosi hneď pominuli akonáhle som si dala šaty na seba, tak ma už nič nezaujímalo, len môj Peťko 😃

• danyledu: srdečne gratulujem a prajem len to všetko najlepšie! nech vám láska svadobného dňa vydrží až do konca života

• Ahoj vejka to som rada ze sa vam byvanicko podarilo. Tam to vyzera ozaj pekne. A budem to mat len na skok. 🙂 vikinka - viem ze okruhle stoly maju aj v takom malom sportovom hoteliku na boriku este jedna odbocka za kameliou no tam je to na ukor tanecneho parketu.My sme to tiez chceli tak ale v dome odborov take stoly nemaju tak sme to vyriesili velkymi stvorcami po 8 ludi a tiez to vyzeralo pekne.

• dany: prajem vsetko len to najlepsie a som rada,ze vsetko dopadlo podla predstav... 🙂 tak ako sa citis ako pani? 😉 tak uz sa tesim na album...

• vejka prepac ze tu tak skacem do temy, ides byvat na Hajik, ten panelak stavaju rovno pod nasimi oknami a ludia plasili, ze tam daju romov, to budu teda sukromne byty, nech si mozeme s drahym odfuknut? DAKUJEM

• jonatanka: neviem či to je to i to čo ty myslíš, ta bytovka nepatri ku hájiku je to časť závodia ul. Kvačalová....

• aha ok, to je nieco ine 😉

• baby..co tak stretko 2.10 😬 budem v ziline..tak ak mate cas,tak dajte vediet..len je to jediny termin..

• ahojte kočky ...

lea - čítala už o Vašich stretkách tu na MS 🙂 chi, šla by som ale nemôžem vtedy 😞 tak nebudúce dakedy možno ...

• danyledu: dodatočne gratulujem... 😉

• no co..nikde nikoho? uz dve kocky napisali,ze pridu 🙂 a dalsie ako??? 🤔 😬

• Ahojte baby, mam na vas jednu prosbu 😕 . S priatelom uvazujeme, ze by sme mali svadobnu hostinu niekde na chate namiesto saly. Problem je v tom, ze budeme mat cca 70 ludi, tak zhaname taku, kde by bol aj dostatocny priestor na tancovanie pre tolkych ludi. Neviete niekto o niecom tu v okoli Ziliny? Ja som zatial neuspela v hladani, len mozno sa neviem az tak dobre orientovat na nete, alebo tu naozaj nic take nie je? Vopred vdaka 🙂 .

• Sponzor fóra
  • lea: no ja by som rada, ale bohuzial nie som na sk... 😞
    zuzana.leigh: no chata pre 70 ludi je asi dost tazko zohnat,ale skus pozriet chata orol vratna. Je to velka chata a vela miestnosti na spanie a je nadherna v super prostredi. My sme tam mali ubytovanich 20 kamosov pocas nasej svadby a je tam vela priestoru, len neviem ci sa tam zmesti 70 ludi. daj si do google meno chaty a pozri ma peknu webstranku.. 😉
    a este ma napadlo je jedna velikanska chata v Lutisiach alebo Kubikova smer Terchova...tam moja mamina oslava 50-tku a viem, ze maju aj webstranku, len neviem si spomenut na meno, opytam sa maminy tento vikend a dam vediet ok? napis mi ip, ak by som zabudla. 🙂

• monikac: vdaka za tip, pozerala som tu stranku, ta chata vyzera byt nadherna, ale pre nas je to predsa len trochu daleko. Sme priamo zo ZA, s priatelom sme nakoniec zvazili, ze sa "zmierime" s nejakou salou, alebo este chceme pozriet nejaky Kastiel.

• ak mate nejaky napad este s kastielom, alebo nejakym vynimocnym miestom napiste, tiez sme priamo v ziline a zhaname nieco pre cca 60 ludi 🙂

• Ahoj vikkinka, a boli ste sa pytat v kastieli Villa Necas?

• ahojte..tak este raz o tom zajtrajsom stretku..ak chcete,tak mi napiste ip a ja vam dam moje cislo pre istotu..bude o piatej pred carrolinou 😵

• lea: dobre ranko, uzi si to doma.... 😉 a poriadne sa vytancuj... 🙂

• ahojte nevesticky,

dali by ste mi niekto kontakt na nejakeho dobreho kameramana..okres Ruzomberok
    dakujem

• ahojte..no vidim,ze kym som bola prec,tak ste bud boli zaneprazdnene,alebo ste sa rozhodli,ze si pockate na mna,aby som nemala vela citania 😬 😃 😃 😃

• Nemam moc casu sem chodit ale konecne som aspon spravila album. Snad bude fungovat.Vejka mas spravu.

• vejka poslala som ti mail.Daj vediet ci prisiel. Prechadzalo to totizto dost dlho

• VERONIKA: Prešlo, ešte raz ďakujem 😉

• Az teraz som precitala o tom stretku super napad len skoda ze som si to vsimla az teraz.

• ahojte..tak ako zijete baby??? ved tu uz nik poriadne nechodi..to ste vsetky tak zaneprazdnene? 😬 🤔

• Som sa prisla kuknut ze co noveho a tu nic???? Zilina sa prestala vydavat??

• ahoj moja..no aspon nie som sama prekvapena 😬 😃
    ako sa inac mas?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém