Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahojte kočky, neviete mi niektorá povedať, koľko sa približne platí záloha za rezerváciu sály na svadbu v Hoteli Slovakia v Žiline, resp. ako sa výšky záloh pohybujú vo všeobecnosti? ďakujem 🙂

• Ľubka, záloha v Slovakii je 300 €

• Katelinn: Ďakujem, si zlatá 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte svadbu budeme mat cca o rok, okrem Slovakie mate nejake pekne miesta na hostinu, Hotel Slovakia, nechcem, lebo som tam pracovala a nerozisli sme sa v dobrom

• Jonatanka: ja som rozmýšľala ešte nad penziónom Kamélia, ale je to tam dosť malé, skôr na menšie svadby a trošku mi vadilo, že miestnosť na tancovanie je oddelená od miestnosti, kde svadobní hostia sedia. Čo som ešte zachytila, tak bývajú svadby v Dome odborov, vo VIX-e a môže byť ešte Kotva a podobne. Isto je ich tam ale viac, len ja o nich neviem, lebo nie som zo ZA 😬 😉

• pripadne troska mimo mesta..do teplicky skus skocit kuknut..penzion anton..tych 70-80 sa tam v poho zmesti..zopar foto mam v pripravnom albume..boli sme celkom spokojni,kedze najst nieco pekne je dost tazke..
    ale viem,ze este potom na nejakej skole robili baby..mozem zistit a dam vediet..
    a potom su este nejake restiky,pripadne hotely..zavisi,kolko chcete dat za hostinu a kolko ludi mate..

• no ja by som najradsej nieco pekne a lacne, pozriem ten Dom odborov, Kotva nic moc, ja by som najradsej nieco v meste, lebo budeme mat vela cezpolnych hosti, tak nech to mame v meste a nemusime nikde chodit mimo mesta, ale ak najdem nieco super mimo mesta, pojdeme tam 😉

• no pripadne este kukni rondel..ale nikdy som tam nebola..a potom uz asi len drahsie..
    pripadne som este nasla na zilinskej stranek restauraciu tatra (www stranka ma koncovku eu) a potom aj restika whiteonion nevyzera zle..len cenovo netusim..pripadne si urobit denny vylet po meste a zistit,kde sa ake restiky nachadzaju,poinformovat sa u zamestnancov,ci sa robia svadby..ono dost zalezi na pocte,kolko bude hosti..
    lebo taky penzion kamelia je velmi pekny..a aj oblubeny..
    a potom este mozno vix,ale ten by som si ja nezvolila..sa mi zda,ze lahko zajednate restiku,ale potom vas presunu do inej miestnosti..takze viac nespolahlive..

• Ahojte, nemáte náhodou nejaké dobré odporúčanie na catering?

• katelinn..mnoho restik ponuka aj catering..kukni sa na zoznam zo zilinskej stranky..je tam zoznam restik a niektore maju pisanu aj ponuku cateringu..osobne nemam skusenosti..

http://www.tikzilina.sk/336.0/restauracie/?1

• leatea v Tatre robi moj expriatel a dodnes sa nevyrovnals tym ze je koniec tam radsej eee 😵

• leatea: ďakujem🙂, prekutrala som už všetko na nete a stále obvolávam, len radšej by som dala na niekoho dobrú skúsenosť

• no asi moc bab na catering nie je..

• jonatanka skus penzion anton v teplicke mali sme tam rodinnu oslavu , boli super aj cenovo to slo alebo obecny dom v teplicke na namesti.... je tiez velmi pekny ......alebo rondel club 23..... 😉

• ahojte.prosim vas,baby,nemate niekto skusenosti so svadobnym palacom v Bytči?vraj to tam byva dost dlho dopredu obsadene.nemali ste tam niekto svadbu,abo niekde v bytči,pripadne okoli?

• Sponzor fóra
  • baby..krasne sviatky vam prajem..a vela stastia,zdravia a lasky do dalsieho roku..a ak mate svadbu dalsi rok,tak nech dopadne skvelo 🙂
    a hadam sa uvidime vo februari..budem robit stretko 😵

• tak aj sa pridavam a prajem krasne Vianoce a hlavne biele 😉
    Lea a kedy vo februari? aj ja sa budem nachadzat na sk... 🙂

• moni..okolo 20. teda pred sa mi zda..este to upresnim..kedze budem aj na vychode..ale zvacsa stretko byva vo stvrtok..tak to budem planovat..ale pripadne dam aj iny den..ak by bol zaujem o iny den..

• Ahojte, kedze moja tema bola uzamknuta, tak by som vas rada opytala, ci mi viete poradit alebo odporucit na zaklade vlastnych skusenosti nejake profesionalne kadernictvo v ZA, BY, PB? Nehladam "kadernicku", co chodi strihat po domoch, ale kvalitny kadernicky salon, kde dokazu zvladnut aj narocnejsie ucesy.

Mate nejake referencie alebo viete odporucit?

Vopred dik.

• antigua..napisala som v druhej teme

• chcem sa spytat, vsetky co uz mate po, videli ste v nejakom salone bielo bordove saty? svadobne ak ano v ktorom? dakujem

• jonatanka..skus danicu..ta mala aj dvojfarebne..mala by byt za plavarnou,ak sa neprestahovala..ale ma aj netovu stranku,tak mozes kuknut 😉

baby..prajem vam krasneho silvestra a stastny novy rok..nech sa vam podaria svadby a vsetko,co si prajete a o co sa usilujete..
    a nasim buducim mamickam..nech sa tesia z prirastku v novom roku 🙂

• leatea, dakujem pozriem, mohla by si mi prezradit kolko stoji asi tak fotograf, kaeraman a tak, aby som vedela kalkulovat z rozpoctom? dakujem

• Ahojte, ja mam tiež svadbu v hoteli Slovakia a to 18.9.2010. Chem sa ale opýtať, či niekto neviete ako je to tam s výzdobou. Mám si niečo kúpiť? Ďakujem

• jonatanka: ja som si osobne skusala bielo bordove saty v salone Vanessa. Ak chces, poslem ti foto.
    jitus87: aj my mame v hoteli slovakia 🙂 , ale 12.6. A ktoru salu mate zajednanu?

• jitus87: k tej vyzdobe som zabudla - nam pani povedala, ze majú navleky na stoličky a slavobranu, tu davaju za mladomanzelov k hlavnemu stolu. Tak ja si chcem este zabezpecit kyticu na hlavny stol, na to celo. A myslim, ze na stoly davaju len klasiku, ak chces nieco viac, ako ozdobne kamienky, alebo sviecky, tak to uz si musis sama.

• zuzana ak by si mala fotku, bolo by super, mozes mi ju prosim poslat na mail, dakujem, mail ti poslem v ip

• zuzana.leigh: ďakujem za radu. Máme zajednanú tú staršiu sálu s bledou podlahou. Inak pozerala som tvoje fotečky. V tých šatách z Bibiany a z Kristiny vyzeráš fakt perfektne. Ktoré si si nakoniec vybrala? A v akej farbe budete mať výzdobu? A ešte sa chcem opýtať, či nevieš či v Slovakii prenajímajú nejaké svietniky alebo vázičky. Nerada by som to kupovala, lebo čo s tým potom...

• jitus ja som v slovakii pracovala, svietniky mali vazicky tiez

• Ďakujem moc. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov