Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • jitus mali take postarsie, mozno uz su nove, davali sme aj kamienky na stol ale kradli nam ich 😐 tak neviem ci davaju, inac vyzboby sa robili vzdy krasne precizne, to musim pochvalit, mne sa tam kazda jedna taula velmi pacila

• jonatanka: kuk mail, uz som fotky poslala. V pripade, ze ti neprisli, daj vediet, poslem znovu.

• jitus87: dakujem, chcela som si objednat tie z Kristiny, ale ked som tam potom prisla, medzicasom si ich zajednala na nas datum ina nevesta. Ale nevadi, nakoniec som zohnala velmi podobne 🙂 ale v albume ich nemam. Vyzdobu budeme mat oranzovo bielu.
    jonatanka: S tymi vazickami a svietnikmi je to aj pre mna cenna informacia, lebo som o tom nevedela 🙂

• Sponzor fóra
  • zuzana.leigh dakujem, saty su krasne, len ja by som asi viac tej bordovej chcela, som strasna 😛 , neviem kde take zozeniem

inac prevadzkarky su tam fajn, staci sa ich spytat, povedia vsetko co budete chciet vediet

• jonatanka nemas zac, rado sa stalo 🙂 dufam, ze najdes take ake hladas. Na nete su niektore dvojfarebne saty fakt nadherne, tak snad najdes tie prave 🙂

• zuzana.leigh dufam ze sa do nich hlavne zmestim 😃 , uz som nasadila dietu tak snad hej

• ale tak urcite sa zmestis 😉 vela stastia s tou dietou

• Baby, prosim vas, neviete mi niekto poradit? Chcela by som si kupit svadobne baloniky, a potom ich napustit heliom na svadobny den? neviete, kde alebo kto to robi?

• zuzana, to netusim kde by sa to dalo, co tak oslovit hotel ci by to nevedeli zabezpecit 😉

• zuzana: vo visnovom to robia, ked som mala aj ja svadbu tak som si to zistovala,ale nakoniec som nemala cas na to...ale bola som s nimi v kontakte a velmi prijemni...poslem ti link do ip 😉

• dakujem dievcata za linky aj rady, pomohlo mi to 🙂

• caute baby...potrebovala by som tiez malu radu. Zhanam niekoho kto by mi vedel urobit vyrezavane ovocie a nedari sa mi. Neviete o niekom v ziline? Popride aj niekoho mimo, nie je problem skocit aj do ineho mesta.
    Monikac: posli aj mne link do ip na tych do visnoveho s helioum.

Diki moc 🙂

• Ahojte kocky... Mozem sa k vam pridat? 🙂

• princess ahoj, tu to nejak upada, alebo sa nik nevydava 😉

• ahojcek babusky
    zuzana.leigh, mohla by som ta poprosit ci by si mi neposlala kontakt na tie baloniky?
    Dakujem

• Sponzor fóra
  • ahojte.. upada? no skoda...

• ahojte babule..ak mate chut spoznat skvele baby a pokecat si nielen o svadbe,tak ste vitane 18.2. o 17:00 pred carolinou 🙂 😉

• Ahojte, neviete kde sa daju v Ziline zohnat svadobne saty pre tehotne? Budem cca. v 5-6 mesiaci 🤔

• ninka neviem, ja neviem ani pre seba zohnat pekne saty hladam bordovo biele a take ako chcem v ziline nie su 😞

• ninkaa89, ja myslim, ze vo vacsine salonov saty upravuju na mieru a urcite vedia, ako to spravit, aby si do nich vosla aj s bruskom 🙂

• Ahojte baby, ja sa pridavm tiez k buducim nevestickam zo Zilinskeho kraja.

• poziciavate si saty alebo kupujete, mne sa zda ze kupenie je lacnejsie, aspon moje vysnivane saty stoja v salone 480 a usite ich mozem mat na mieru za 180, tak neviem ist poziciat alebo kupit

• cauky Lea, budem sa snazit dojst, ale neslubujem. A idete do Pizza Carolina?
    Inac dievcata, ktore budete mat svadbicku, ak by ste mali zaujem tak mam nejake veci z mojej svadby v tu v bazare.. 🙂 a mam aj ine veci

• ahoj Jonatanka, ja som rozmyslala nad kupou. Tie saty,ktore sa mne pacili a sadli mi, stali okolo 530Eur.Co s mi zdalo dost vela. A ine, ktore by mi padli, som zatial nenasla

• ninka..amelia ma pekny vyber..oproti malemu tescu..jedny som tam skusala a to boli upravene na tehotnu a boli velmi pekne..

moni..no este neviem kam pojdeme..ale napisem ti moje cislo a ked nahodou budes mat cas,tak sa ozvi..aj ked neprides na stretko..tak my dve sa mozeme stretnut 😉

• veromik, ved aj ja rozmyslam nad kupov, lebo pozicovne je velmi drahe, kupa ma bude stat iba polovicu a mozem ich este za lacno predat, tak teraz neviem co urobit

• Ahojte...chcela by som sa aj ja pridat....prosim vas nie som zo Ziliny a chystam sa tam na jeden den hladat nejake pekne svadobne saty.Mohli by ste mi poradit na ake svadobne salony sa mam zamerat ako prve????dakujem 🙂

• Ahojte.Ja tiez nie som zo Ziliny,ale pocula som,ze je tam dobry vyber siat,chcem sa opytat,ci by ste mi vedeli poradit nejake salony,kde maju vacsi vyber siat pre baby s malymi prsiami.Ja nosim v.38,ale cez prsia su mi vsetky velke...Dakujem za radu.

• Cawte baby. Odstúpim zálohu v hodnote 80 EUR v salóne Bemany v Žiline na svadobné šaty. Cena za vypožičanie šiat je cca 350 eur, nakoľko v dobe rezervácie prebiehala v salóne akcia. Možnosť požičania akýchkoľvek svadobných šiat v salóne. Koncom marca prídu aj ďalšie nové šatičky zn. Sarah Bride a Villais. V prípade ďalších otázok rada odpoviem. Na cene by sme sa dohodli 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.