Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • jitus mali take postarsie, mozno uz su nove, davali sme aj kamienky na stol ale kradli nam ich 😐 tak neviem ci davaju, inac vyzboby sa robili vzdy krasne precizne, to musim pochvalit, mne sa tam kazda jedna taula velmi pacila

• jonatanka: kuk mail, uz som fotky poslala. V pripade, ze ti neprisli, daj vediet, poslem znovu.

• jitus87: dakujem, chcela som si objednat tie z Kristiny, ale ked som tam potom prisla, medzicasom si ich zajednala na nas datum ina nevesta. Ale nevadi, nakoniec som zohnala velmi podobne 🙂 ale v albume ich nemam. Vyzdobu budeme mat oranzovo bielu.
    jonatanka: S tymi vazickami a svietnikmi je to aj pre mna cenna informacia, lebo som o tom nevedela 🙂

• Sponzor fóra
  • zuzana.leigh dakujem, saty su krasne, len ja by som asi viac tej bordovej chcela, som strasna 😛 , neviem kde take zozeniem

inac prevadzkarky su tam fajn, staci sa ich spytat, povedia vsetko co budete chciet vediet

• jonatanka nemas zac, rado sa stalo 🙂 dufam, ze najdes take ake hladas. Na nete su niektore dvojfarebne saty fakt nadherne, tak snad najdes tie prave 🙂

• zuzana.leigh dufam ze sa do nich hlavne zmestim 😃 , uz som nasadila dietu tak snad hej

• ale tak urcite sa zmestis 😉 vela stastia s tou dietou

• Baby, prosim vas, neviete mi niekto poradit? Chcela by som si kupit svadobne baloniky, a potom ich napustit heliom na svadobny den? neviete, kde alebo kto to robi?

• zuzana, to netusim kde by sa to dalo, co tak oslovit hotel ci by to nevedeli zabezpecit 😉

• zuzana: vo visnovom to robia, ked som mala aj ja svadbu tak som si to zistovala,ale nakoniec som nemala cas na to...ale bola som s nimi v kontakte a velmi prijemni...poslem ti link do ip 😉

• dakujem dievcata za linky aj rady, pomohlo mi to 🙂

• caute baby...potrebovala by som tiez malu radu. Zhanam niekoho kto by mi vedel urobit vyrezavane ovocie a nedari sa mi. Neviete o niekom v ziline? Popride aj niekoho mimo, nie je problem skocit aj do ineho mesta.
    Monikac: posli aj mne link do ip na tych do visnoveho s helioum.

Diki moc 🙂

• Ahojte kocky... Mozem sa k vam pridat? 🙂

• princess ahoj, tu to nejak upada, alebo sa nik nevydava 😉

• ahojcek babusky
    zuzana.leigh, mohla by som ta poprosit ci by si mi neposlala kontakt na tie baloniky?
    Dakujem

• Sponzor fóra
  • ahojte.. upada? no skoda...

• ahojte babule..ak mate chut spoznat skvele baby a pokecat si nielen o svadbe,tak ste vitane 18.2. o 17:00 pred carolinou 🙂 😉

• Ahojte, neviete kde sa daju v Ziline zohnat svadobne saty pre tehotne? Budem cca. v 5-6 mesiaci 🤔

• ninka neviem, ja neviem ani pre seba zohnat pekne saty hladam bordovo biele a take ako chcem v ziline nie su 😞

• ninkaa89, ja myslim, ze vo vacsine salonov saty upravuju na mieru a urcite vedia, ako to spravit, aby si do nich vosla aj s bruskom 🙂

• Ahojte baby, ja sa pridavm tiez k buducim nevestickam zo Zilinskeho kraja.

• poziciavate si saty alebo kupujete, mne sa zda ze kupenie je lacnejsie, aspon moje vysnivane saty stoja v salone 480 a usite ich mozem mat na mieru za 180, tak neviem ist poziciat alebo kupit

• cauky Lea, budem sa snazit dojst, ale neslubujem. A idete do Pizza Carolina?
    Inac dievcata, ktore budete mat svadbicku, ak by ste mali zaujem tak mam nejake veci z mojej svadby v tu v bazare.. 🙂 a mam aj ine veci

• ahoj Jonatanka, ja som rozmyslala nad kupou. Tie saty,ktore sa mne pacili a sadli mi, stali okolo 530Eur.Co s mi zdalo dost vela. A ine, ktore by mi padli, som zatial nenasla

• ninka..amelia ma pekny vyber..oproti malemu tescu..jedny som tam skusala a to boli upravene na tehotnu a boli velmi pekne..

moni..no este neviem kam pojdeme..ale napisem ti moje cislo a ked nahodou budes mat cas,tak sa ozvi..aj ked neprides na stretko..tak my dve sa mozeme stretnut 😉

• veromik, ved aj ja rozmyslam nad kupov, lebo pozicovne je velmi drahe, kupa ma bude stat iba polovicu a mozem ich este za lacno predat, tak teraz neviem co urobit

• Ahojte...chcela by som sa aj ja pridat....prosim vas nie som zo Ziliny a chystam sa tam na jeden den hladat nejake pekne svadobne saty.Mohli by ste mi poradit na ake svadobne salony sa mam zamerat ako prve????dakujem 🙂

• Ahojte.Ja tiez nie som zo Ziliny,ale pocula som,ze je tam dobry vyber siat,chcem sa opytat,ci by ste mi vedeli poradit nejake salony,kde maju vacsi vyber siat pre baby s malymi prsiami.Ja nosim v.38,ale cez prsia su mi vsetky velke...Dakujem za radu.

• Cawte baby. Odstúpim zálohu v hodnote 80 EUR v salóne Bemany v Žiline na svadobné šaty. Cena za vypožičanie šiat je cca 350 eur, nakoľko v dobe rezervácie prebiehala v salóne akcia. Možnosť požičania akýchkoľvek svadobných šiat v salóne. Koncom marca prídu aj ďalšie nové šatičky zn. Sarah Bride a Villais. V prípade ďalších otázok rada odpoviem. Na cene by sme sa dohodli 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov