Svadobné trendy roku 2009

chcem vas buduce manzelky roku 2009 poprosit keby ste mi poskytli infosky co pre vas znamena fraza "trend svadobnej sezony 2009" chcem napisat novy clanocek trendy 2009 a lepsie ako spolupracou s buducimi nevestami to asik nepojde takze poprosim co je pre vas trendy v kategoriach: saty zavoj kvety (vyzdoba aj kyticka) oblecenie pre zenicha miesta obradov tvar torty ake zakusky a vsetko co vas este napadne prosim piste mi do IP alebo aj sem, ako vam to vyhovuje dakujem ;-)
Odpovedať
ak mate niektore este chut prispiet k tejto teme, kludne mi este piste...do konca novembra kludne piste. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze dnes je doba taka, ze kazdy si moze vybrat co chce kvazi, je to vidiet aj v mode, uz je to rozmanitejsie , nediktuje jeden trend..ale tak vseobecko by som asi zhrnula to stare v jednoduchosti je krasa, myslim ze to plati na vsetky kategorie co si vypisala : nech je to jednoduche,ale s napadom, zaujimavym detajlom, hlavne aby nevesty odhadli co im svedci, mne osobne sa pacia ciste linie, sumernost alebo asymetria,ale musi byt fakt namakana v detajloch /uces, saty,../ vyzdoba - myslim ze era prepratanych stolov je uz prec, minimalisticke opakovanie dekoru miestnost rozjasni, zvyrazni a nechava vyniknut dekor ovela viac. styl siat: anticky, kratke saty s farebnymi detajlami pojdu na vyslnie podla mna tiez, tvar A /ale zas nie prehnany/, zaujimavo riesene rukaviky, hole chrbty, "rozevlate" vílovske vlecky a sukne vlasy bud rozpustene zaujimavo niecim ozdobene,alebo klasika vypnute do nejakeho hladkeho drdola a inak satenove celenky do toho..to je len taky moj pohlad kam by sa to mohlo uberat :-)
Odpovedať
tak tu je hotovy clanok:-) http://www.mojasvadba.sk/article/svad...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?