Svadobný darček pre sestru

Zobraz úvodný príspevok
Caves ludia, idem nas vadbu v novembrii, ja viem, celkom daleko, ale uz zhanam darceky, pacil by sa vam napriklad tropny ventilator? https://www.electronic-star.sk/Domacn... akoze moja sestra mi to spominala raz, ze sa jej to paci (a aj sa jej to clkeom hodi do ich bytu, lebo je taky starsi) alebo mam radšej kupit nejaky stojaci ochladzovac? Co je podla vas lepsie? Cena nerozhoduje, skor praktickost :) vdaka za odpovede, budem si ich citat
Odpovedať
@klariena ako myslíš, že kde? To normálne cez jednu stránku 🙂 Teda aspoň my sme to tak spravili. Ešte je aj možnosť, že by si si ju fakt dala nakresliť nejakému napríklad karikaturistovi 🙂 Ale áno, tiež si myslím, že je to fajn, ako pokiaľ chceš dať niečo také spomienkové 🙂 To sa teraz asi viac cení v tejto ťažkej dobe 🙂
Odpovedať
@brunetka28 presne tak, ako mne sa takéto darčeky moc páčia. Mám rada fotky a jedno s druhým, lebo rada spomínam na všetko, čo sme napríklad spolu s partnerom prežili
Odpovedať
@puklinha ja som tak nejak zavyslak na roznych albumoch a mam aj tie cw knihy. rada listujem a spominam, zakazdym to vycari doma taku peknu atmosferu
Odpovedať
No to je presne o tom, že komu sa čo páči 🙂 Či už sú to vytlačené fotky v rámikoch, alebo založené v albumoch alebo aj takto zavesené pekne na stene 🙂 Stačí si len vybrať akou cestou pôjdete.
Odpovedať
@brunetka28 áno je to veľmi pekná forma darčeku. Sestru pozná bola u nich tak vie, či si ide skôr na fotoalbumoch alebo vystavených fotkách v rámikoch, no myslím si, že takýmto spomienkovým darčekom nie je čo pokaziť
Odpovedať
Klariena a už si sa rozhodla, že čo by si im také dala? 🙂 Lebo nápadov tu bolo veľa, tak že či si si spomedzi nich aj vybrala, alebo ešte zvažuješ 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja si myslim, ze toto je paradny napad 🙂 takze by som isla do toho co poviete? nejaka ich spolocna fotka, nech im pekne zdobi stenu, skoda inak ze nemam nejako dopredu ich svadobne foto to by bolo ake prekvapenie, keby ju dostali a ani by to sami nevedeli 🙂 @brunetka28 a aka je to stranka?
Odpovedať
nieco take ako karikatura?
Odpovedať
Nie nie to si myslím, veď karikatúra vyzdvihuje nejaké výrazné črty človeka, pričom tu je to štandardná fotka ktorá je spravená do kreslenej verzie 🙂 No inak to by bol aký gól, keby si im dala zo svadobných fotografií voľačo spraviť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Len s tou karikaturou je to take, nie kazdemu sa takato jeho podobizen musi pacit. Ja by som asi do takeho niecoho nesla
Odpovedať
Ale tam sa písalo, že to nie je ako karikatúra, asi si len zle prečítala. Lebo to je rozdiel keď je len niečo kreslené ale originál sa nezmení ako v tomto prípade a keď ide o karikatúru. To si netreba mýliť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no to som pochopila, ze ide teda o kresleny styl fotografie, ze to nema byt karikatura, to spravne chapem nie? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mňa by takéto niečo potešilo, keby dostanem od sestry. Zopakujem si svadbu kvôli tomu alebo? 🙂 Ale nie žartujem, a ty už si si vybrala aj nejakú fotku akú dáš spraviť, alebo je to ešte v nejakom štádiu premýšľania? 🙂
Odpovedať
Jajuska889 no môžeš to vyskúšať, ale či by manžel súhlasil len preto aby ste potom dostali takúto fotku 🙂 Veď ak premýšľate, kľudne si také niečo dajte aj takto po svadbe spraviť či, na výročie alebo tak 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ale inak super napad je toto, to sa mi paci, este presne keby to bolo aj tak, ze by si isli svadobne fotky dat robit skor, to by som si jednu akoze pozicala a bum take prekvapenie 🙂 by pozerali podla mna riadne.
Odpovedať
a vy taketo fotografie davate robit pre to aby to bol teda ako darcek pre niekoho na svadbu? lebo mne sa tato myslienka vseobecne pozdava, ze dat si spravit len pre seba alebo teda pre rodinu ako taky darcek alebo na pamiatku 🙂
Odpovedať
Liana10 tak to je asi individuálne, ale teda teraz keď sa dalo svadbovať tak si myslím, že je to ako fajn darček pre niekoho 🙂 Ale keby si to chcela dať aj do rodiny niekomu, kľudne podľa mňa 🙂
Odpovedať
Súhlasím, to je podľa mňa na tebe, či sa rozhodneš takýmto niečím obdarovať svojich blízkych, alebo niekomu ako dar na svadbu alebo len pre seba domov 🙂 Všeobecne je to veľmi pekný nápad.
Odpovedať
a co sa tyka kvality, najlepsie fotografia v takomto dizajne kreslenom vynikne ked je vacsia alebo naopak, skor nejaky standard ako si ja predstavujem ked bezne davam tlacit fotky? ci to uz je asi moc male co?
Odpovedať
Profilova fotka
@liana10 povedala by som ze to mas asi jedno, ale teda ked uz do toho idem, tak by som dala robit vacsiu fotografiu, nech sa to da pekne zavesit a nech to aj vynikne 🙂
Odpovedať
A to plánuješ dať pre seba spraviť alebo teda pre rodinu alebo niekomu ako darček? Lebo ako ak pre seba, tak si môžeš dať vyskúšať spraviť a uvidíš potom že ako by si prispôsobila veľkosť a podobne 🙂
Odpovedať
Ale ako myslím si, že pokiaľ človek vie, že ide o kvalitu tak sa netreba obávať a kľudne si dať spraviť aj väčšiu fotku. Jednak to pekne ukáže na stene a môžeš si to zavesiť potom ako obraz 🙂 A čo s týka kvality tak to neovplyvňuje nejako veľkosť, akú si dáš spraviť tak rovnako to bude ok 🙂
Odpovedať
no ved to ze tie klasicke tlacene fotografie v ramikoch to uz je take bezne ale toto sa mi tak pozdava, ze je to nieco ine a kedze je to v kreslenej verzii to je nejaky specialny papier?
Odpovedať
Profilova fotka
@liana10 tak vies tiez to robia nejaky grafici, ale tie fotky kreslia, je to na taky kvalitny plagat 🙂 presne ako vravis, pri beznej fotke sa ti moze aj nedopatrenim stat ze ti to vytlacia a rozmaze sa, tuto to nehrozi 🙂
Odpovedať
Tak ono je to asi také logické, že to bude špeciálny papier, v tomto prípade plagát, lebo je to teda kreslená fotografia ti nespravia asi len tak hocikde 🙂 Mňa by napríklad zaujímalo v tomto prípade, rám fotky netreba dodať, či? To si viem aj u nich vybrať aký by sa mi páčil?
Odpovedať
No tak fotku by si im mala cez ich stránku poslať, tam sú aj vypísané formáty, že v akom by mala byť 🙂 Ako čo či si vieš u nich vybrať? Rám?
Odpovedať
aha, to znie fajn, len ked si predstavim kedysi ked som ako mlade dievca mala plagaty, tak sa mi dost krcili, toto nebude mat take znamky krcenia? ale teda pokial sa to da zaramovat, to by malo byt ok ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@liana10 tak ale to boli plagaty z casopisov, to sa neda porovnat, tam si to len chytila a uz bolo vidiet stopy mierneho dokrcenia. tu ide normalne o obraz alebo teda portret ktory je zaramovany 🙂
Odpovedať
No žienky, pozerala som si stránku a chcem sa spýtať pri rodinnom portréte je napísané, že zvoľte počet osôb a zvierat. Čo to znamená? Lebo portréty domácich miláčikov tam sú zvlášť na výber, tak reku, čo je toto.
Odpovedať
Prisla som sa sem poradit 🙂 Vidim ze riesite darcek, tiez zhanam nejaku inspiraciu daru ale na vyrocie svadby. Uz ste take nieco davali? Mozte mi dat nejake typy a rady, cenovy strop zatial nemam 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?