Svadobný darček pre sestru

Zobraz úvodný príspevok
Caves ludia, idem nas vadbu v novembrii, ja viem, celkom daleko, ale uz zhanam darceky, pacil by sa vam napriklad tropny ventilator? https://www.electronic-star.sk/Domacn... akoze moja sestra mi to spominala raz, ze sa jej to paci (a aj sa jej to clkeom hodi do ich bytu, lebo je taky starsi) alebo mam radšej kupit nejaky stojaci ochladzovac? Co je podla vas lepsie? Cena nerozhoduje, skor praktickost :) vdaka za odpovede, budem si ich citat
Odpovedať
Smoulinaeva tak ale to je asi aj rozdiel v tom, ak ideš na hostinu a celú svadbu máš s niekým prežiť ako len ísť na obrad, to by som aj ja riešila nejakou kvetinou. Ale tak čo sme chodili po svadbách fakt dobrých kamarátov tam sme riešili pekné dary 🙂
Odpovedať
brunetka28 a ked je to teda dobra kamoska, dlhorocna? 🙂 cim by si ty tak potesila? ideme samozrejme aj na celu hostinu a tak, neviem ci aj na tom zalezi, lebo citam ze si to spomenula 🙂
Odpovedať
no inak tiez by som asi mala dilemu ze co dat pokial idem len do kostola gratulovat 🙂 ale inak si myslim ze fakt dobrej kamoske je super napad dat mozno spolocnu fotografiu 🙂 nech ma taku peknu spomienku 🙂
Odpovedať
Brunetka28 podľa mňa super nápad dať spoločnú fotografiu 🙂 To ostane na pamiatku a je to veľmi pekné 🙂 Tiež som takto zháňala a poradili mi od Lovector 🙂 A tam si vieš vybrať podľa toho čo potrebuješ, čo je za mňa super, že aj rám a tam celkovo 🙂 Vlastne a teraz si na tom ako s rozhodovaním? 🙂 Vieš čo dáš alebo? 🙂
Odpovedať
Jajuska889 jeej tak super a kde ju mate zavesenu? 🙂 Inak ano to sa aj mne paci, ze sa da vybrat ram a ze je taky decentny ze vazne sa necha vyniknut tej fotografii 🙂
Odpovedať
@jajuska889 prosim ta a cenovo to ako vychadza? reku ci je to take, ze si niekto povie ked to dostane ako dar ze fakt wau, toto je super 🙂
Odpovedať
05darka05 vieš čo to je rôzne treba pozrieť na stránke aj podľa toho o aký konkrétny typ by si mala záujem 🙂 lebo tam sú tie ceny iné či si dávaš robiť pre jednotlivca alebo pre celú rodinku vieš ako 🙂
Odpovedať
Potom daj vediet darka ze aky mas v plane vybrat 🙂 Nie je to podla mna zlozite, len teda ak mas nejaky termin do kedy to chcete stihnut tak treba mysliet na to, ze cca 14 dni sa caka na dodanie 🙂
Odpovedať
mna ste inak v tomto inspirovali a aj sa mi to paci takyto styl darceku 🙂 som si stranku ulozila do oblubenych zloziek aby som ju mala hned po ruke ako sa hovori 🙂 @05darka05 ale na stranke mas uvedenu cenu ze aky portret kolko stoji 🙂
Odpovedať
@liana10 tak to je super, tam sa ti to aspoň nestratí ale tak aby ti to potom aj napadlo, keď budeš premýšľať že komu čo aký dar vieš ako 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak suhlasim 🙂 @05darka05 najlepsie je pozriet stranku a spravit si prehlad aky typ portretu kolko stoji, pripadne sa aj na nich nakontaktovat a zistit 🙂 lebo ved jasne ze sa to odvija od daneho typu.
Odpovedať
Klariena hej presne to som si tiez tak nechala poradit ze pozriet hned stranku a troska sa zorientovat, to som mala potom aj ja lepsiu predstavu ze co chcem dat spravit 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@klariena ved hej ale to je tam asi len ze priblizna cena ked je tam uvedene ze od ci? ale tak aspon predbezne je dobre vediet no 🙂 a to ked si pozaklikavam co potrebujem tak na konci mi vybehne asi suma vysledna ci? 🙂
Odpovedať
05darka05 ako sa hovorí, vyskúšaj a uvidíš 🙂 ale áno keď si to tam všetko ponahadzuješ a zadáš čo požaduješ tak jasné že ti vyhodí presnú sumu za to 🙂
Odpovedať
ahojte, obraciam sa na Vas s otazkou, pretoze uz rozmyslam nejaky ten piatok nad tym, akym darcekom by som potesila svoju buducu svagrinku.vydava sa za mojho brata presne o mesiac. mala som uz aj zopar napadov, ale zakazdym mi to vyhovorili, ze to nie je vhodne atd. peniaze bol prvotny plan, ale chcela by som k tomu este nieco dodat, nieco, co nedostavate v hociaky bezny sviatok.
Odpovedať
tak peniaze su asi taka jasna prvoplanova volba, ale tiez sa mi tam pyta nieco viac. treba zvazit, co ma rada, myslim, ze ju trocha predsa len poznas 🙂 ake ma zaluby? co rada robi?
Odpovedať
tak ona je dost sportovo zalozena, ale ma vsetko, co k tomu potrebuje, nedavno dostala od brata bicykel, cize tymto smerom by som isto nesla. prakticke veci velmi ocenit nevie. nenapada mi nic take zaujimave.
Odpovedať
@noravana no je tazko kupovat darcek niekomu, kto uz vsetko ma, ja to poznam 😄 vymyslat treba uz minimalne 2 mesiace dopredu, lebo nechces nic nechat na nahodu. ja by som svagrinke nevedela asi vybrat dar, kedze si take blizke nie sme, ale ak mate dobry vztah, tak by som sla kludne aj do niecoho osobnejsieho.
Odpovedať
@noravana Kľudne by som jej dala spraviť portrét, to je taký typ darčeka, ktorý ocení aj človek, s ktorým až taký dobrý vzťah nemáš 🙂 Lovector robia zaujímavé obrazy, aj kamarátke som dala jeden taký robiť a bola šťastná, ešte taký nevidela :slightly_smiling_face: Nemyslím, že by si mala dávať niečo, čo jej bude len zapadať prachom niekde v skrini.
Odpovedať
@jajuska889 pozerala som a aj som objednala 🙂 dufam to este stihne prist, celkom som sa vytrapila s tym, aku fotku zvolit, ale mamina mi pomohla 🙂 a vlastne aj keby to neprislo uplne nacas, nic sa nedeje, na dobre sa oplati cakat 🙂 nemusim im to predsa dat hned, vyriesila by som to tak, ze na svadbe by som dala len peniaze a potom obraz, ked dorazi.
Odpovedať
@noravana tak teda drzim palce, som si ista, ze sestra bude rada🙂 myslim si, ze tym nic nepokazis, je to pekny a originalny dar, nic take prvoplanove🙂
Odpovedať
@dasulinka32 suhlasim. no v dnesnej dobe najst nieco, cim aj prekvapis, je fakt umenie🙂 velakrat pri kupovani darcekov si tak poviem, ze uz fakt neviem, co by som vymyslela take neokukane. mamina dostava stale len kozmetiku ci na vianoce ci na sviatok, tak ma to tak mrzi, ze taky dar ta ani nepotesi velmi.
Odpovedať
@zahrajkadan to je pravda, uz clovek fakt velakrat nevie, co by daroval, aby zaroven aj prekvapil🙂 ja osobne fakt nerada vymyslam dary. akoze ano, bavi ma to kupovat aj obdarovavat svojich blizkych, ale ked viem, co chcem kupit 😄 inak je to fakt sialenstvo niekedy a stresy, o tych ani nehovorim.
Odpovedať
@zahrajkadan No to sa ti teda vôbec nečudujem, to by mrzelo aj mňa🙂 A pravdaže ma tiež neteší, keď musím na poslednú chvíľu niečo takéto darovať, ale niekedy sa to, bohužiaľ, stane. Buď zabudnem, nestihnem alebo nedokážem prísť na nič originálne.
Odpovedať
@zahrajkadan ja si myslim, ze zakazdym sa da nieco vymysliet🙂 to samozrejme zalezi na napadoch a na tom, ako velmi chces nieco najst 😄 velakrat to byva tak, ze ti nieco len tak nahodou padne do oka, take spontanne darceky su za mna najlepsie. ked velmi nepremyslas, co darovat.
Odpovedať
@dasulinka32 je dobre mat napriklad aj partiu kamosov, s ktorymi by si sa mozno vedela zlozit na darcek, to tiez nie je uplne na skodu🙂 co sa svadby tyka, tak si myslim, ze je namieste aj zainvestovat do daru. ci uz sa jedna o kamarata alebo rodinneho prislusnika.
Odpovedať
@zahrajkadan to je pravda, vtedy to mas uplne ze vyhrate🙂 a nemyslim teda len po tej financnej stranke, samozrejme, ze aj to je prijemny bonus, ale celkovo je to take bezstarostnejsie 😄 viac hlav, viac rozumu sa hovori 😄 rychlejsie vymyslis s niekym nieco.
Odpovedať
@05darka05 Ja takisto som radšej, keď sa viem s niekým poradiť, zložiť, proste keď sme na darček viacerí🙂 Takto rodičom napríklad to je úplne najlepšie, už si ani neviem predstaviť, že by som sama vymýšľala. Strácam nápady každým rokom jednoducho 😄 Niekedy mám pocit, že už sme všetci v takom bode, kedy každý má všetko a nikto nič nepotrebuje 😄
Odpovedať
@jajuska889 to je pravda. moji rodicia su taki, ked sa ich spytam, co chcu/potrebuju, tak povedia, ze nic 😄 no a potom kupuj nieco na zaklade tohto. to je proste nerealne 😄 ziadna pomoc, rada, napoveda, nic 😄
Odpovedať
@dasulinka32 no takym ludom sa kupuje darcek uplne ze najhorsie 😄 to je jasna vec. najlepsie je, ked ti clovek povie, co chce a potrebuje a ides za tym. len v tom je to horsie, ze v takom pripade prichadza o to prekvapenie 🙂 a to je veru skoda. vy mate uz darceky vymyslene/nakupene?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?