Svadobný darček pre sestru

Zobraz úvodný príspevok
Caves ludia, idem nas vadbu v novembrii, ja viem, celkom daleko, ale uz zhanam darceky, pacil by sa vam napriklad tropny ventilator? https://www.electronic-star.sk/Domacn... akoze moja sestra mi to spominala raz, ze sa jej to paci (a aj sa jej to clkeom hodi do ich bytu, lebo je taky starsi) alebo mam radšej kupit nejaky stojaci ochladzovac? Co je podla vas lepsie? Cena nerozhoduje, skor praktickost :) vdaka za odpovede, budem si ich citat
Odpovedať
@zahrajkadan ja sa bez mucenia priznam, ze este nemam absolutne nic 😄 ani som sa nad tym, popravde, nejak este nestihla zamyslat, akosi sa mi toho nakopilo, no uz by sa asi patrilo pomalicky riesit, co komu. uz sa zvianocnieva nezadrzatelnou rychlostou 😄
Odpovedať
Ja takisto nemám ešte nič, som taká, že si všetko proste nechávam na poslednú chvíľu. 😄 Viem, že to nie je úplne najšťastnejšie riešenie, ale ja to proste inak neviem 😄
Odpovedať
kazdy to ma inak ako tak pozeram 😄 ale tak v konecnom dosledku je to v podstate jedno, dolezite je, aby si pod tym stromcek proste kazdy nieco nasiel 🙂 zvyknete si vyberat darcek aj sami pre seba? ci to len ja tak mam? 😄
Odpovedať
@dasulinka32 nieee. vies co ja som tiez rada, ak si povieme co by sme chceli a potom vies kazdy sa potesi, lebo dostane co chce
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dasulinka32 no ja sa priznam, ano, obcas si viem povedat, co chcem, po com moje srdiecko aktualne tuzi, aby to tak mal clovek, ktory ma chce obdarovat o nieco jednoduchsie 😄 ale akoze ked sa ma nikto nepyta, tak jasne, ze mu to nejak nevesiam na nos 😄
Odpovedať
@05darka05 Haha, tak ja by som s tým veru nemala problém 😄 Keď proste niečo chcem, a momentálne na to napríklad úplne nemám financie, tak neváham naznačiť 😄
Odpovedať
@jajuska889 u nas to je tiez tak, aj ked to mozno niekomu nepride uplne v pohode 😄 darcek pre seba som si uz vybrala na tieto Vianoce 😄 rozhodla som sa, ze si dame spravit portret nas dvoch s muzom. Lovector robia take zaujimave obrazy, zapacilo sa mi to. no a kedze si to tak celkom doma momentalne zveladujeme, tak som si povedala, ze by bolo fajn uz konecne nieco vymysliet na tie hole steny, neposobi to u nas vobec utulne.
Odpovedať
@dasulinka32 No tiez som toho nazoru, ze na tie steny nieco treba🙂 Vsade vidim take tie minimalisticke obraz teraz, proste vsetko na jedno kopyto, toto ma zaujalo, kazdy to rozhodne nema.
Odpovedať
@brunetka28 Tak ono sa treba aj nejak odlíšiť, ja nie som veru z tých, čo zakaždým slepo musia kráčať s davom, lebo veď teraz je moderné toto a tamto. Jednoducho si dám to, čo sa mi páči a neriadim sa podľa toho, čo je aktuálne in.
Odpovedať
@jajuska889 tak to ano, ale ja sa zase nechavam rada inspirovat. ked vidim nieco nove, co som este nevidela a oslovi ma to, tak nemam problem si to kupit. absolutne nejde o to, ze by som bola ovca. len sa rada inspirujem novymi vecami.
Odpovedať
@05darka05 ved jasne, nech si kazdy kupuje to, co sa mu paci🙂 mne je to uplne jedno 😄 tiez ked pridem k niekomu, tak mi je nejak jedno, ako ma ten interier zariadeny, vsak kazdy ma svoj vlastny vkus. mne sa pacia veci moderne, inemu sa nemusia. a tak to ma byt, keby bol kazdy rovnaky, tak by to bola nuda🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
myslite, ze su nejake dekoracie do domu vhodne ako dar? lebo sestra povedala, ze nic ine dostat nechce 😄 ze uz proste vsetko maju.
Odpovedať
@schandrika jasne, ze su. niekomu to mozno nepride ako plnohodnotny darcek na taku udalost, ale tak to zalezi fakt na cloveku🙂 ked vies, ze taketo veci vyslovene dostat chce, tak by som ani neriesila, vobec sa nezamyslala nad tym, ci je to vhodne alebo nie. vsak sama ta na to prakticky naviedla, takze v tom nevidim ziadny problem🙂
Odpovedať
@zahrajkadan no ved jasne, len mi tak napadlo, ze ci sa to da brat ako ozajstny dar🙂 ci to proste nie je malo, lebo niekto by to tak mozno mohol brat. jej sa pacia vselijake cacky, takze by som sla zrejme do niecoho takeho.
Odpovedať
ak sa jej take veci pacia, tak by som teda absolutne neriesila, ci to pre niekoho moze byt malo alebo nie. vsak v prvom rade chces predsa potesit ju, nie ostatnych🙂 samozrejme, ze asi zalezi na tom, co chces darovat🙂 nejaku lacnu dekoraciu ako soska napriklad, to ano, to mi pride ozaj malicko🙂
Odpovedať
tiez si nemyslim, ze toto by bolo zrovna vhodne, to vobec nie🙂 pri takychto prilezitostiach respektive vacsich udalostiach by som nezvolila taku drobnost, ktoru mozes darovat kedykolvek🙂
Odpovedať
tak podla mna su peniaze taka prvoplanova volba, tie samozrejme su uplne vhodnym darom, dava sa to. ale aspon ja osobne som teda toho nazoru, ze by to chcelo este doplnit niecim kreativnym. ja mam na toto taky nazor, ze je to taky dar, ktory da ktokolvek, treba sa odlisit jednoznacne.
Odpovedať
prvoplanove, ale potrebne. najlepsie to moze zurocit a vyuzit. ale tak jasne, chapem zase na druhej strane, ze sa ti to moze zdat malo, kedze ide o sestru, tak by som rozhodne este premyslala, co k tomu. pokial by slo o niekoho, s kym nemam nejak extra skvely vztah, alebo sa pozname len tak zbecne, tak by som to tiez tak nerieisila, ale tak toto je ina situacia, samozrejme. sestra je sestra.
Odpovedať
presne tak, nechcem proste, aby si myslela, ze pre mna malo znamena alebo ze som sa nesnazila vymysliet lepsi darcek a len som to odflakla.
Odpovedať
@schandrika tak podla mojho nazoru by si to nemyslela tak ci tak, ale jasne, uplne ta chapem🙂 predsalen je to udalost, pri ktorej sa tak akoby ocakava, ze vymyslis nieco specialne, to je akoby dane by som povedala uz odjakziva 😄 nie je to povinnost, ale ani mne ako sestre by to proste nedalo🙂 a uz si aj na nieco take prisla, ci stale tak nejak uvazujes a rozhodujes sa?
Odpovedať
@zahrajkadan presne tak, niekedy je vsak taky ten prvy napad aj najlepsi, ze proste nad tym mozno ani tak netreba velmi uvazovat a lamat si hlavu, proste ist na to takpovediac spontanne 😉
Odpovedať
@schandrika A nad nejakým portrétom si neuvažovala, že by si jej dala spraviť? Kedy to vlastne má? Prepáč, ani neviem, či si to vôbec písala, nezachytila som. 😄
Odpovedať
@schandrika no ked tu jajuska spomina ten obraz, tak mi pride ako fajn napad dat jej spravit taky osobny portret, mna by take nieco velmi potesilo a vlastne myslim si, ze kazdu jednu zenu🙂 Lovector robia portrety podla fotografie a podla tvojich poziadaviek🙂 myslim si, ze ako darcek maximalne vhodne, ked si nevies rady, tak by som isla tymto smerom🙂
Odpovedať
@zahrajkadan to by sa jej mohlo pacit, take nieco podla mna neurazi jednoznacne🙂 no skusim to pozriet, lebo akoze fakt mi nic take nenapada, peniaze jej dam tiez, to je jasne, ale chcela som to tak niecim este dotuknut🙂 to ako dlho trva take nieco, kym to vyhotovia?
Odpovedať
@schandrika Dávala som ho robiť kamarátke a do týždňa na ňom začali pracovať, čiže sa nemusíš báť, že by to nestihli🙂 Sú šikovní a zodpovednosť im nechýba, takže istotne to stíhaš🙂 Aj si už uvažovala nad tým, akú fotku by si použila? Čo také by sa jej páčilo najviac, keby jej visí na stene?🙂 Lebo predsalen sa na to bude dívať každý deň, takže to treba riadne premyslieť 😄
Odpovedať
@jajuska889 no premyslala som, ze asi fotku s jej muzom, lebo ved co ine?🙂 to mi prislo ako najlepsi napad zatial. ale istotne si to este necham prejst hlavou🙂
Odpovedať
@schandrika tak jednoznacne musis v tomto prihliadat na to, co sa bude pacit jej, nie tebe🙂 uz ju v tomto tak trosku podla mna aj poznas, cize asi aj vies zhruba, co by si na stenu nezavesila🙂
Odpovedať
@zahrajkadan Tak ja osobne by som si napríklad na stenu nezavesila seba 😄 Možno niekto má na toto iný názor, ale neustále sa pozerať na svoju tvár, tak to by ma asi vyvádzalo z miery každý jeden deň 😄 Akože ja verím, že sú ľudia, ktorí majú svoju fotku aj na obrazovke telefónu, ale ja teda k nim rozhodne nepatrím 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skus pozrieť na giftology.sk majú tam veľký a skvelý výber darčekov pre kohokoľvek.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?