Ubytovanie hostí v Žiline

14. nov 201330

Ahojte, neviete kde by sa dali lacno ubytovať hostia po svadobnej hostine? Lebo budeme mať minimálne 30 ľudí ubytovaných. Vďaka

 • Ahoj Majka, my sa chystáme ubytovať hostí, je to lacné celkom. Boli sme tam pozrieť. Majú tam asi 4 druhy rôznych izieb od najlacnejších pre robotníkov, až po apartmány, my sme boli pozrieť hotelové izby, bolo to tam pekné, nové, čisté, o cene sa dá vraj zjednávať. Cca okolo 16 eur za osobu, hore dole pár eur. Jedine, čo vidím ako nevýhodu je to, že tie hotelové izby sú na druhom poschodí, kde musíš vyšľapať a pri vrátnici bol cigaretový zápach od izieb robotníkov. Ale hore, kde boli izby ako uzavretá spoločnosť, bolo pekne, čisto, aj salónik pekný tam bol k dispozícií, ako spoločenská miestnosť.

 • Zamprad - Bytčická ulica

 • mi vzdy byvame v Holidayinn ked sme v Ziline:

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
  Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
  Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊