8.9 2018 najde sa ešte voľný kameraman alebo je to už nemožné?🙁

12. dec 201770

Dobrý den zhaname kameramana na datum 8.9 2018 z Ružomberka a okolia. Je to fakt problem a to už takto rok pred svadbou. Dakujem

• @jacky127  Ahoj, lepsi, cize ziadanejsi kameramani su obsadeni aj rok a viac dopredu, presne to iste aj fotograf, sala, Dj.
    Skus hladat aj v inych regioonoch, mozno sa ti podari najst prave toho koho hladas.
    September patri k najvytazenejsim svadobnym mesiacom a este ku tomu to mate v sobotu, ale nadej zomiera posledna 😉

• Dobrý deň prajem. Nech sa páči poslal som Vám ponuku do IP.

• Posledný voľný termín v septembri 🙂

Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.

Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams alebo SVADOBNÚ AKCIU 😎

Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ...

S pozdravom video-štúdio MAVEX

• Sponzor fóra
  • Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam.

• Dobrý deň prajem. Ponúkame video a aj foto služby. V prípade potreby vieme poslať ďalšie naše diela a aj informácie.

Nech sa darí. 🙂

• Ahoj, ja odporúčam www.lumastudio.sk ak si ešte nezohnala. My sme mali tiež problém rok dopredu zohnať.

• Dobry den, rad Vam ponuknem moje sluzby. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripada zaujmu ma kludne kontaktujte, rad odpoviem. RK nieje problem. Pekny den,

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém