8.9 2018 najde sa ešte voľný kameraman alebo je to už nemožné?🙁

Dobrý den zhaname kameramana na datum 8.9 2018 z Ružomberka a okolia. Je to fakt problem a to už takto rok pred svadbou. Dakujem
Odpovedať
@jacky127 Ahoj, lepsi, cize ziadanejsi kameramani su obsadeni aj rok a viac dopredu, presne to iste aj fotograf, sala, Dj. Skus hladat aj v inych regioonoch, mozno sa ti podari najst prave toho koho hladas. September patri k najvytazenejsim svadobnym mesiacom a este ku tomu to mate v sobotu, ale nadej zomiera posledna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Nech sa páči poslal som Vám ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Posledný voľný termín v septembri :) Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams alebo SVADOBNÚ AKCIU 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Skús Miroslav Mitterpach z Banskej Bystrice.Má aj svoju stránku,na ktorej si nájdeš ukážky zo svadieb.Odporúčam.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Ponúkame video a aj foto služby. V prípade potreby vieme poslať ďalšie naše diela a aj informácie. Nech sa darí. :)
Odpovedať
Ahoj, ja odporúčam www.lumastudio.sk ak si ešte nezohnala. My sme mali tiež problém rok dopredu zohnať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rad Vam ponuknem moje sluzby. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. V pripada zaujmu ma kludne kontaktujte, rad odpoviem. RK nieje problem. Pekny den,
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?