Adekvátna cena za kameru

28. aug 201270

Baby, koľko ste platili za kameru? Koľko je podľa Vás normálna cena a koľko už je moc? 🙂

 • 800 EUR za fotografa aj kameramana, najlepší v Šamoríne a okolí

 • @biba123456789  koľko je adekvátna cena za týždňovú dovolenku pri mori? Pre niekoho 500 EUR pre niekoho 2500 EUR 🙂 Každý podľa svojich nárokov a možností.

 • Je zbytočné sa zlostiť že ten čo sa mi páči jeho práca je drahý a chce 1000 taký ti za 350 nepôjde robiť lebo vie čo to obnáša vyrobiť také DVD a chce to mať adekvátne zaplatené. Keď to berieš tak že zháňaš kameru a nie kvalitné svadobné video tak "kameru" zoženieš okolo 250-350 v pohode hocikde v SK.

 • Sponzor fóra
 • @karin7777  áno, trošku zle som nazvala túto tému... chcem vedieť konkrétne názory, že koľko je ktorá ochotná dať 🙂

 • No máš kameramanov za 250 a máš aj za 1400. Všetci majú svojich klientov to znamená že záleží len od nárokov a samozrejme rozpočtu. Za vyššiu cenu by si mala dostať aj vyššiu kalitu spracovania čiže nielen obyčajný videozáznam udalosti ako má 90% neviest ale aj trocha umenia a dobrého "oka".

 • @biba123456789  ja som ochotná zaplatiť 0 eur 🙂 S partnerom sme sa zhodli. že kameramana nechceme, budú nám stačiť krásne a kvalitné fotografie...

 • Skutočne záleží na tom čo od videa očakávaš. Ako píše karin7777 vyššej cene by mala zodpovedať aj kvalita. Pozri : http://vimeo.com/43362586 , toto je už skôr film než video, je to ale nádherné a dá sa na to pozerať stále dokola 🙂 Viem, že ceny v zahraničí sa pohybujú za takéto video od 2000-5000$, tam si to ale môžu dovoliť 😞 U nás sa už tiež robia podobné: http://vimeo.com/46530060  . Takže ak chceš niečo viac než len obyčajné video asi budeš musieť aj viac zaplatiť. Svadbu máš len raz v živote a myslím, že tie spomienky stoja za kvalitné spracovanie.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
  Profesionálna VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE
  • Kreatívne svadobné videá
  • Pôsobíme na celom území SR
  PRENÁJOM FOTOBÚDKY
  Svadobný kameraman a svadobný fotograf na zachytenie neopakovateľných chvíľ za dostupné ceny. Ponúkame aj FOTOKÚTIK + rekvizity a tlač foto na mieste.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov