Artvideo Ladislav Piatnica - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
No začínam túto tému keďže táto firma je v mojom predbežnom výbere čo sa týka kameramana. Máte už niekto po svadbe a skúsenosti s touto firmou? Je mi jasné že na túto stránku chodí možno 1% slovenských neviest, ale možno sa tu nájde nejaká čo ich mala?
Odpovedať
1
2
Má peknú robotu, seriózne nad ním uvažujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka12321 mozem vam ho naozaj odporučiť. Poznám sa s nim osobne (je zo manžel mojej sesternice) a fakt sa da nahovorit na každú volovinu 😁😜 nepíšem zo preto, ze je to rodina, ale je fakt dobry v tom, co robi. Svedčí o tom aj fakt, ze chodi točiť svadby po celom Slovensku. Nam točil svadbu pred 8 rokmi a uz vtedy to bolo super 😁. Takze vrelo odporúčam 👍🏻😊 je profík a pritom úplne normálny fasa chlap 😁
Odpovedať
@mysti už ho máme zajednaného :) ale ďakujem :) pravda je, že dobré sa pochváli ,,samo´´. Dnes som bola na svadobnom veľtrhu, kde mi jeden pán núkal promo na video. Poďakovala som s tým, že kameramana už mám. Pýtal sa koho, tak som povedala že Piatnicu. Uznanlivo pokýval hlavou a povedal, že som výborne vybrala a môžem byť veľmi spokojná :) tak dnes ste si už druhá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka12321 tak to ma naozaj tesi. Pevne verím,ze neoľutujete a vas svadobný den dopadne na 1* 😊 so všetkým, co k tomu patrí....☺️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Perfektný kameraman, video sme videli už asi 15x a stále ide u nás dookola. P.Piatnica nás veľmi milo prekvapil lebo kvalita je perfektná a všetkým sa naše video veľmi páči. Odporúčame a ďakujeme! Ondrušovci
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte 😍🤗😇 keď som oslovila pána kameramana Laciho Piatnicu, vedela som,že som urobila to najlepšie čo som mohla urobiť. Veľmi seriózny, inteligentný pán, ktorý vkladá do svojej práce celé svoje srdce❤ Nakoľko som človek, ktorý si dá záležať na detailoch a kvalite, preto aj ja som hľadala na našej svadbe profesionálnych a talentovaných ľudí. Som rada, že som našla! Lacimu veľmi pekne ďakujeme za nádherné , kvalitné video, ktoré zaznamenalo náš krásny deň, na ktorý nikdy nezabudneme. pri sledovaní som mala husiu kožu, zmocnila sa vo mne vlna rozkoše, šťastie a padla aj slzička. Lacko vaša práca je úžasná, nemám Vám čo vytknúť! Prajem Vám do budúcna veľa šťastia v kamerovaní, kopu šťastných zákazníkov, tak šťastných akými sme práve my! S láskou Deni a Ľubko 😍🤗😇👍❤
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Rozhodne odporucam! My zeny si potrpime na detailoch a pan Piatnica ma mimoriadne citlive ocko. To sa tyka tak vyzdoby ako aj emocii na tvarach ludi. Je pocas svadobneho dna nenapadny, vobec ho nevnimate a potom, ked vam pride svadobne video domov, vidite, ze bol vsade bez toho aby ste to nejak v ten den D vobec vnimali. Muzi si potrpia na technicku cast videa a mozem len pochvalit, videa krasne strihane, hudba velmi vhodne pouzita, ostre, ciste a vyvazene. Dievcata, ak tuzite mat o jednu starost menej a hladate niekoho kto sa vyzna a nemusite mu vsetko zdlhavo vysvetlovat, prave naopak, odporucam Artvideo :-)
Odpovedať
Artvideo je perfektná voľba. Pan Piatnica má veľmi milý nenásilný prístup a výborne videnie. Bála som sa,čo z tých záberov môže spraviť a nakoniec sme boli prekvapení,aké parádne video zostrihal. Fakt odporúčam 😊👍🏼
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Pana Piatnicu odporucame, bol ustretovy velmi prijemny a trpezlivy. Je vidiet, ze ho praca bavi a robi ju s radostou. Vysledne video (kratky klip a hodinovy zostrih) sa nam velmi paci a toto urcite nebude video, ktore si raz pozrieme s rodinou a ulozime to zasuvky. Mame krasnu spomienku na svadbu. :-) Taktiez cena bola na pomery Bratislavy velmi priazniva.
Odpovedať
Pán Piatnica bol prvý kameraman, ktorý odpovedal, že je na náš termín voľný, a ďalšie odpovede už boli bezpredmetné. Všetko prebehlo dokonale, čo sľúbil, do bodky splnil, aj niečo navyše, čo vôbec nemusel. Video je nádherné, atmosféra úžasná, nielenže to robí dlho a dobre, ale má naozaj dobré "oko", zmysel pre záber a detail. Navyše je to veľmi príjemný pán, myslím, že to presne takto malo byť, som rada, že som nešpekulovala, čo keď sa ozvú ďalší... ozvali, aj boli voľní, ale toto bola najlepšia súhra náhod, a to som už všelijakých videí videla viac ako dosť. Keď bude nejaká rodinná udalosť, nevoláme nikoho iného !!! Vrelo odporúčam, podľa jeho vlastných slov chodí po celom Slovensku, vzdialenosť nehrá úlohu. Neváhajte, nebudete ľutovať !!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Pán Piatnica je veľmi milý, šikovný pán, ktorý si svoju prácu spraví dokonalo. Spolupráca s ním bola vynikajúca okamžite odpovedal na maily splnil každú našu požiadavku. Termín videa dodržaný. Na našej svadbe sme po celý čas nevnímali, že tam je a môžem povedať, že zachytil naozaj každý detail. Neľutujeme, že sme sa pre neho rozhodli a keby sme sa mali rozhodnúť opäť vyberieme si jeho! :-) :-) :-)
Odpovedať
Pre art video sme sa rozhodli po zhliadnutí pár videí a rozhodli sme sa na 5*****. Komunikácia bola perfektná ešte nám odporučil aj fotografku takže naozaj veľmi obetavý začo mu nesmierne ďakujeme. Na svadbe sme o ňom ani nevedeli že tam vôbec je. Video ktoré spravil sme videli už asi 50x behom týždňa, super kvalita a naozaj dobre zostrihane. Je tam všetko co sme tam chceli. Všetci známi nám to video chválili. Super výber!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pán Piatnica je výborný kameraman a veľmi seriózny človek. Dodržal všetko, na čom sme sa dohodli. Videoklip aj video zostrihal výborne. Sme veľmi radi že sme si vybrali práve jeho, pretože máme krásne zdokumentovanú svadbu, ktorá nám zostane ako spomienka do konca života :-) vrelo odporúčam, je veľmi šikovný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajednany.. uz teraz sa tesim 😍
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Vcera nam prislo video. Mozme len odporucit Lacka lebo ma skvelu pracu. Vie zachytit tie najdolezitejsie momenty z celej svadby. Pridat hudbu ktora tam absolutne sedi a dotvara celok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Výborný kameraman s citom pre detail a zachytenie neopakovateľných okamihov. Mali sme ho na svadbe a sme mu vďační za najkrajšie svadobné video ❤️ Určite odporúčame 🔝😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
:-) :-) aj my vrelo odporúčame. Naša svadba bola v júni 2019 absolutne profesionálny prístup. Ďakujeme krásne za moderné video ktoré je v skvelej kvalite a na vysokej úrovni. Ako na Slovensku tak aj v Nemecku kde s manželom žijeme zožalo neskutočny uspech hlavne kvoli zostrihu aj vybranej hudbe dlzke a kvalite. Video sa da stale dookola pozerať bez toho aby nudilo. Čo sa hlavne nám páčilo, že to nieje klasika ktorú ma každý 4-5 CD každé ca. 60 minút a sto krát nudné tancovanie pol hodiny ako každý gratuluje celá omša atď. V našom videu je to na USB stick veľmi kvalitne zabalené aj s fotkou. Video trvá myslim okolo hodiny a je tam všetko čo je dôležité celé a všetko ostatné je tak príjemne a profesionálne sktatené, že to vôbec nikomu nechýba. Vkusné zábery. Odporúčame. Cena=kvalite bolo to správne rozhodnutie :) DAKUJEME Dominika a Nils :) :-) ;-)
Odpovedať
Píšem síce dosť oneskorene, prertože naša svadba bola už v máji 2019, ale vrelo odporúčame. Video je nádherné, robené s citom. Vo výsledku je ťažké uveriť že je to točené jedným človekom. Keď sme sa dohadovali o termíne, takmer mi pána Piatnicu prebrali, musela som si ho zubami nechtami vybojovať 8-) :-D , ale nakoniec sa podarilo a sme nadmieru spokojní, vďaka artvideu máme nádhernú romantickú spomienku na náš výnimočný deň. Ďakujeme Barbara a Jakub ;-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Dnes sme dostali naše video s klipom a je take krásne, že sa na to nevieme prestat pozerať🙈 Je z neho citit našu lásku a šťastie, ktoré sme v náš veľký deň prežívali. Super spolupráca a taktiez komunikacia pred a po svadbe. Pán Piatnica je veľký profesionál a spolupráca sním počas svadobného dňa bola skvelá a hostia ani nevnímali, že ich niekto kameruje. Všetko prebiehalo prirodzene. Vrelo odporúčame každému kto chce mat krásnu spomienku na svadobný deň. Ďakujeme. Maria & Marek
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Jednoznačne ODPORÚČAM 😊 - Video aj svadobný klip sú tak prekrásne, že sa nevieme vynadívať. Video zachytáva tie krásne momenty, tak ako si ich pamätáme, a takto nám navždy zostanú zachované. Všetky pre nás dôležité momenty sú v ňom zachytené a je presne také ako sme si ho vysnívali (a snáď ešte aj lepšie 😊). Tie zábery z fotenia, z kostola či z chystania- naozaj krásne, premyslené, decentné, milé, a zábery ako sa všetci bavia a usmievajú – úžasná pamiatka. S komunikáciou nebol žiadny problém, pán Piatnica poskytol všetky potrebné informácie a vždy promptne reagoval. Ďakujeme ešte raz za takú krásnu spomienku na náš deň! 😊 Evka a Michal
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Pána Piatnicu môžeme s manželom len odporučiť. Mali sme síce malú a jednoduchú svadbu, možno o to ťažšie mohla byť tvorba klipu a videa, no sme nadmieru spokojní. Máme krásnu spomienku na celý život s našimi najbližšími a zato sme veľmi vďační . Prajeme všetko dobré Ivka a Michal
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, my už máme po svadbe a teda Artvideo a pána Piatnicu môžme len odporučiť 🙂úžastný pristúp, nemal s ničim problém, bol veľmi ustretový ale čo je pre nás najhlavnejšie je klip a video, na ktorom si dal neskutočne záležať a obe videa sú perfektné, takže určite môžme na 100% doporučit. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Velmi odporucam. Mal som dost vysoke naroky na temu svadobne video a na prvy pokus som bol spokojny aj s klipom aj s dlhsim videom. Velmi korektny pristup. Na svadbe sme o p Piatnicovi ani nevedeli. Ma cit na detail, pekne prestrihy, dobre zvolena hudba, prepojenie hudby s orig zvukom, zabery z viacerych uhlov, dronove zabery. Dobre urobena praca.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Pána kameramana Piatnicu môžem len odporúčať. V porovnaní s bežnými svadobnými videami bolo to od neho spracované na veľmi vysokej úrovni cez farby, hudbu, strih, žiadne roztrasené zábery, každý svadobcan sa nachádzal na videu, celkovo vidno, ze si na svojej práci dáva záležať. Máme veľmi krásnu spomienku na náš svadobný deň a hlavne kvalitné spracovanú. Určite by som si ho vybrala zas.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme aj za rýchle odpovedanie na emaily a rýchle dodanie.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?