Foto a video okres Humenné?

6. jan 201850

Ahojte nevestičky a profesionáli,
viem, že podobných diskusii tu už bolo, ale časom sa mení aj jednotlivý trh 🙂 keďže pomaly začíname chystať našu svadbičku a pomaly prichádza čas zajednať nejakeho kameramana a fotografa, prišla som si pre radu a odporúčanie, s kým ste boli spokojní? Samozrejme, že ma zaujíma aj cena (nebudem teraz všetky odporúčania obvolávať), buď v komente alebo do správy ak to nechcete zverejňovať. Zaujíma ma cena za foto a video (prípravy, obrad, svadobné fotenie plus cela svadba do redoviho s posledným tancom). Vopred pekne ďakujem za všetky tipy aj od profesionálov, plus môžte mi sem hodiť aj nejakú tvorbu 🙂 a nezabudnite mi napísať že koľko by to stálo, a veľmi dobre viem že za kvalitu si treba priplatiť 🙂 🙂

 • Dobrý deň.

  Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Sme z HUMENNÉHO 😎

  Odporúčam Vám si pozrieť projekt PHOTOVIDEO Dreams, ktorý je určený pre náročnejších klientov 🙂
  Pre menej náročných klientov tu máme svadobnú akciu 🙂

  V našej firme disponujeme 3 kameramanmi a 3 fotografmi. Takže nie je problém zabezpečiť Vašu akciu.

  Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ...

  S pozdravom video-štúdio MAVEX

 • Ja som mala videokocan.sk na tejto stranke mas aj ich cennik🙂 bola som spokojna

 • Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... VDEO + FOTO

 • Sponzor fóra
 • Sme tu pre Vás!

 • @mishike  Dobrý deň,

  vidím, že si na výbere dávate záležať, dovolím si preto napísať Vám pár rád, ktoré by Vám mali byť nápomocné:

  1. Hľadáte fotografa na celý deň, čo znamená, že Vás čaká neľahká úloha – ak sa chcete správne rozhodnúť, je potrebné pozrieť si prácu mnohých fotografov a mali by ste si pozrieť niekoľko celých svadieb od každého z nich. Budú to hodiny a hodiny sedenia za počítačom. Za predpokladu, že to nevzdáte po troch pokusoch, kedy budete mať pocit, že sa pozeráte stále na tie isté vyčačkané portréty. Pretože celé svadby ukazuje málo mojich kolegov.
  2. Majte na pamäti, že krásne fotky zo zámku automaticky neznamenajú, že rovnaké budete mať aj Vy. Preto je dôležité dôkladne preskúmať viaceré práce fotografov – až potom zistíte, či je jeho práca konzistentná a krásne fotky neboli unikátnym dielom náhody.
  3. Nehľadajte človeka, ktorý má kameru a fotoaparát. Hľadajte človeka, ktorý sa vie pozerať, nie takého, ktorý Vám urobí fotky.
  4. Nenechajte sa zlákať princeznovským pozlátkom. Overte si, či fotky, ktoré Vám fotografi ukazujú, nevznikli na workshope s modelkami.

  Moju ponuku Vám posielam do správy a prajem pekný deň.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
  Kamerovanie, svadieb, stužkových a ďalších spoločenských udalostí.
  design & video studio ( CELÉ SLOVENSKO )