Fotograf a kameraman, 23.5.2020, Galanta

Ahojte chcem sa opytat, budeme mat svadbu 23.5.2020 a zhanam fotografa a kameramana cenovo dostupneho neviete mi nieco odporucit? Okres Galanta dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme z TT,takže na skok a robíme foto aj video ;) Nahliadnite na náš web, kde nájdete portfólio aj cenník a v prípade, že Vás naša tvorba zaujme, neváhajte nás kontaktovať ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana1529 Pekný deň termín máme ešte voľný. Ponuku som Vám poslal do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana1529 Pekny den,termin volny,viacere vyhodne balicky za Foto i Video,viac info i na mojej web stranke, v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte.Dakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana1529 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči radi ponúkneme naše služby :-) Do Galanty chodievame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
príjemný dobrý deň ... termín máme voľný :-) posielam cenovú ponuku do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň nájdete ma na FB: Kyria photography, termín mám voľný zatiaľ, cesta do GA by bola už v cene balíkov
Odpovedať
Ahojte zháňam kaderníčku a vyzážistku okolie trnava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím špecifikujte výraz "cenovo dostupného". Ďakujem
Odpovedať
@jilekproduction uz mam fotografa aj kameramana. Cenovo dostupny? Je 700az 800e :-) pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana1529 700 až 800 spolu za foto aj video ci samostatne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jilekproduction spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariana1529 Ooo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Skús Romana Zatráka z Nových Zámkov.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry/Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?