Fotograf a kameraman, 8.8.2020, Nové Zámky

Profilova fotka
Nasa svadba sa kona 8.8.2020 okres Nz hladame sikovneho kameramana a Fotografa.Ponuknite😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Máte odomňa správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, robíme foto aj video a NZ sú na skok 😉 Pozrite si našu tvorbu na našom webe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,, Termín ešte voľný, Viac i na mojom webe-sú tam 4 základné časové balíčky , v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nejdem Vam ponukat nase sluzby nakolko termin mame uz obsadeny. Skor poradit pri vybere spravneho dodavatela a nie len Vam. 1. hladajte dodavatela na zaklade jeho tvorby a toho co sa Vam paci a nie len ceny... 2. hlavne u fotagrafov pozerajte cele svadby tj. aspon 50-100 fotografii z jednej svadby, nie samostatne fotografie z viacerych svadieb, lebo kazdemu sa podaria 1-2 fotografie na svadbe ale to nic neznamena!!! Vyvazeny celok, to je dolezite :-) PRIBEH 3. je dobre najst tim co spolupracuje foto+video 4. ak chcete usetrit a mat zaroven vysoku kvalitu, tak vyberte si len jednu sluzbu a nie obe... pri napr. rozpocte 600 eur na obe sluzby spolu bude kvalita otazna skor, ista nekvalita... nespoliehal by som sa na zazrak... Prajem nie len Vam stastnu ruku pri vybere dodavetelov a tiez prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
posielam súkromnú správu 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči v prípade záujmu sa ozvite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?