Hľadá sa kameraman z BB kraja na 19.9.2015

22. mar 20159

Ahojte, hľadáme kameramana z BB kraja, svadba bude na hrade Vígľaš. Ideálna cena 400€, podmienkou FULL HD. Diky za info 🙂.

• odporucam jana souca, ale velmi kvalitne sluzby 🙂 vsetkym sa pacilo spracovanie nasho videa

webku nema...

• je zo Zvolenskej Slatiny... my sme mali dvojicu DJ a kameraman a spolu nas to vyslo 400 €

• Dobry den, velmi rad by som Vam ponukol moje sluzby. Samozrejme robim podla poziadavky aj FULL HD video. Prosim pozrite si moju stranku, a v pripade zaujmu budem rad, ak ma budete kontaktovat.

Pekny den
    Branislav Miksik

• Sponzor fóra
  • Šouc lacný a malo platný, nulová kreativita, ak chceš kvalitu, radšej niekoho iného.

• Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby. Ponuku Vám posielame do I.P.
    S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA

• Dobrý deň,
    ak sme Vás zaujali rada Vám odpíšem na správu. 🙂 Poskytnem Vám viac informácií o našej tvorbe a práci.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V ponuke máme viacero svadobných videobalíčkov v dlĺžke už od 30minút + videoklip.
    Ukážky videoklipov nájdete na našej web stránke, celé svadobné filmy Vám k nahliadnutiu radi zašleme mailom.

• Dobrý deň, ak môžem odporučiť kameramana z BB, ktorého sme mali na svadbe my. Je to Drahoslav Denkóci, je perfektný, tu v BB má okruh priateľov (starejší, DJ, foto) s ktorými úzko spolupracuje. Ukážky vám pošle na požiadanie. My sme boli skutočne nadmieru spokojní ako s cenou, tak so službami 😃

• Radi prídeme, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Moderné svadobné video, profi prístup, rozumná cena, vaša spokojnosť, kdekoľvek na SR.
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Svadobné video, prvé sväté prijímania, reklamy, stuzkové, narodeniny,...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov